Ghost of Tsushima - PS4 hra

1 849 Kč ? Ušetříte 19 % 1 499 Kč

Na splátky spočítat

Při nákupu produktu získáte extra hodnotu bodů 149,90 bodů na Věrnostní kartu ElectroWorld

Akční hra s prvky RPG, Ghost of Tsushima na PS4, je cestou hrdinství a spravedlnosti. Příběh vás zavede do dob Mongolské říše. Kruté boje o podmanění si Východu země vyhubili mnoho území, ale i životů. Samurajský bojovník Jin Sakai, jeden z posledních ze svého klanu, se vydá na nebezpečnou cestu, aby opět navrátil říši svobodu, ztracený domov a klid pro svůj lid. Jinovou největší zkouškou bude vlastní život. Ten ho postaví před jeho zastavěné samurajské tradice a nové rozhodnutí, které bude muset podstoupit. Hra je vhodná od 18 let. Obsahuje české titulky. Zobrazit celý popis

 • Doprava zdarma
 • Sleva 19 %
 • Extra 10 % bodů zpět na Věrnostní kartu

Popis produktu

 

Příběh hry Ghost of Tsushima

Děj hry vás zavede do historických dob z 13. století. Doba Mongolské říše, klany samurajů, rozsáhlé pole a louky, nádherná scenérie. Ostrov Tsushima byl domovem, kde vládl klid a harmonie. To všechno začalo postupně upadat. Vojska generála Khotun Khana pustošili území s úmyslem nadvlády a získání větší moci. Jin Sakai, poslední z pozůstalých samurajů svého klanu, se rozhodne celou zkázu odvrátit a napravit. Vydává se na nebezpečnou cestu, která mu přinese mnoho nástrah, přátel i nepřátel, mnoho poznání, ale také nesnadné životní zkoušky, které bude muset podstoupit.

Pozvedněte katanu a bojujte

Vaši nepřátelé budou krutí a nelítostní. Vaší zbraní proti nim bude váš samurajský výcvik, obratnost, odhodlání a tradiční zbraň samurajů, meč katana. Dopřejte jim rychlé útoky z blízka. Během celé hry budete moci vylepšovat své bojové dovednosti. Naučíte se bojové manévry, taktické útoky z blízka i na dálku, ale získáte také zručnost s lukem. Přibližujte se k nepřátelům tajně a nenápadně jako duch a zlikvidujte jejich tichým samurajským útokem.

Odhodlání navrátit klid a svobodu

Ať budete muset jít kamkoli, touha navrátit ztracený domov, svobodu a klid pro lid budou tím, co vás bude hnát vpřed. Před vámi stojí otevřený herní svět. Překročte hranice, kde se odehrávaly kruté boje a pokračujte na dobrodružství za spravedlností a poznáním. Vychutnejte si nádherné scenérie Tsushima, okolní kouzlo herní přírody, poznejte nové postavy, japonskou architekturu a památky. Vedle hlavní misi budete plnit i vedlejší úkoly, ve kterých budete pomáhat lidem. Odměnou za pomoc jiným bude pro vás klid, harmonie a rozvoj vašich samurajských dovedností.

Tradice a nové rozhodnutí

Cesta samurajského způsobu života přináší mnoho přínosu, ale také oběť. Jin byl vychováván jako pravý samuraj. Když vojsko mongolských bojovníků pod vedením generála Khotun Khana porazilo samurajských hrdinů, v Jinově životě nastal zlom. Výprava ho zavede k starým přátelům a novým spojencům, u kterých bude hledat rady. Musí se rozhodnout, zda bude zachovávat samurajské tradice, nebo podstoupí těžké rozhodnutí, které z něj udělají nový druh bojovníka, jen aby dosáhl a vrátil ztracený mír a klid pro svůj domov a lid.

Parametry produktu

Základní parametry

 • Médium BLU-RAY
 • Platforma PlayStation 4
 • Typ hry Akční, Adventury, RPG
 • Lokalizace česká

Další vlastnosti

Značka: Playstation
Médium: BLU-RAY
Titulky: české
Platforma: PlayStation 4
Typ hry: RPG, Adventury, Akční
Věkové omezení: 18+
Závadnost obsahu: násilí
Lokalizace: česká

Fyzické vlastnosti a barva

Šířka: 170 mm
Výška: 135 mm
Hmotnost: 150 g
Hloubka: 15 mm

Další parametry

PlayLink: Ne
Dabing: anglické
VR hra: Ne

Ostatní

Kód produktu: PS719363606

Všechny parametry

Recenze Ghost of Tsushima - PS4 hra

Hodnocení zákazníků

80 % Ohodnotil 1 zákazník, který si produkt zakoupil.

Pro vložení Vašeho hodnocení se prosím přihlaste nebo registrujte.

Martin, 04.9.2020

Celkem slušná hra s originálně zasazeným příběhem do dob feudálního Japonska. Co je se mi nelíbí je grafika a občasné trhání textur.

 • Lokace
 • Slušný příběh
 • Skvělý soubojový systém
 • Grafika
 • Nezáživné vedlejší mise

Příslušenství k Ghost of Tsushima - PS4 hra