Genevo One M

Nákupem získáte 199,99 bodů na Věrnostní kartu ElectroWorld

Kompaktní a výkonný antiradar Genevo One M vám zajistí včasnou a přesnou detekci policejního radaru. Disponuje 360° detekcí i obávaných MultaRadar CD/CT radarů, které využívají policejní vozy bez označení. Genevo One M zároveň disponuje i vynikající odolností vůči falešným poplachům. Součástí je i integrovaný GPS modul s databází stálých radarů a úsekových měření, takže budete vždy upozorněni před průjezdem těchto míst. Tento antiradar si poradí s detekcí moderních radarů, které využívá policie i v jiných Evropských státech. Genevo One M pracuje pasivně, takže nijak neomezuje měření, lze ho tedy používat v souladu s legislativou. Součástí balení je veškeré potřebné příslušenství pro instalaci a provoz. Zobrazit celý popis

  • Doprava zdarma

Popis produktu

Genevo One M

Výkonný antiradar Genevo One M zajistí spolehlivou detekci i moderních policejních radarů. Již se nebudete muset stále soustředit na tachometr, ale sledovat hlavně provoz, čímž zvýšíte nejenom svou bezpečnost. Modul antiradaru je dostatečně citlivý pro rozeznání i moderních a obávaných rychlostních radarů MultaRadar CD/CT, které využívají policejní vozy bez označení. Díky tomu tak budete včas upozorněni, abyste dali nohu z plynu.

Databáze radarů

Součástí Genevo One M je také GPS modul a databáze stálých radarů a úsekových měření, která se neustále aktualizuje. Vždy tak dostanete akustické upozornění nejenom na policejní hlídku s radarem, ale také na stacionární radary ve městech anebo úseková měření na dálnicích. Databáze je dostupná pro země EU po dobu jednoho roku zdarma.

Vhodný i na cesty po Evropě

Antiradar Genevo One M je navržený tak, aby jeho použití bylo možné i v jiných Evropských státech. Poradí si s radary, které využívá policie v Česku, na Slovensku, v Rakousku, v Polsku, v Nizozemsku, ve Španělsku, v Portugalsku a v Litvě. Výhodou tohoto antiradaru je, že pracuje pouze v pasivním módu, což v praxi znamená, že nijak nenarušuje chod policejního radaru a nezabraňuje mu v měření. Genevo One M tak lze provozovat v souladu s legislativou, tedy 100% legálně.

Obsah balení: detektor Geneva ONE M, vertikální držák, horizontální držák, napájecí kabel s tlačítkem do cigaretového zapalovače, USB kabel, doživotní update databáze

Parametry produktu

Základní parametry

  • Wi-Fi Ne
  • GPS Ano
  • Dotyková obrazovka Ne
  • Vestavěný mikrofon Ne
  • Fotorežim Ne
  • Parkovací režim Ne

Další vlastnosti

Značka: Genevo

Konektivita

? Wi-Fi: Ne

Fyzické vlastnosti a barva

Šířka: 145 mm
Výška: 40 mm
Délka: 195 mm
Hmotnost: 280 g

Funkce

? GPS: Ano
G-shock senzor: Ne
Parkovací režim: Ne

Obsah balení

Obsah balení: Doživotní update databáze

Display/Grafika

Dotyková obrazovka: Ne

Mikrofon

Vestavěný mikrofon: Ne

Baterie

Zabudovaná baterie: Ne

Fotoaparát

Fotorežim: Ne

Ostatní

Kód produktu: ONE M

Všechny parametry

Recenze Genevo One M

Pro vložení recenze je potřeba být přihlášen

Jen tak si hodnocení udrží vysokou úroveň.

Přihlásit se / Registrovat se

Příslušenství k Genevo One M