Genesis Xenon 800


Rozhraní: USB, Typ použití: herní, Provedení: Kabelové, Typ senzoru: optická, Rozlišení senzoru: 16000 dpi, Programovat.tlačítka myši: Ano Více info


Cena 949 Kč

Přihlásit se / Registrovat se a získat 9 Kč zpět na další nákup: Zobrazit nápovědu


Top příslušenství

Bežná cena
Zdarma
Věrnostní cena Zdarma

Zobrazit všechno příslušenství

Popis produktu

Herní myš Genesis Xenon 800 v černém provedení je určena pro praváky. Její pohyb po stole snímá špičkový optický senzor Pixar PMW3389 s citlivostí až 16 000 DPI. Najdete na ní 8 tlačítek, které ocení především nároční hráči. Napájení zajišťuje USB kabel. Tlačítko pro změnu DPI umožňuje změnit úroveň citlivosti myši. Disponuje ultralehkou konstrukcí, barevným RGB podsvícením s řadou režimů, výměnným krytem, ​​vyměnitelnou skluznicí a možností přidání závaží pro úpravu hmotnosti myši. Tento model je určen spíše pro náročnější hráče, ale nezalekne se ani práce.

Ultra výkon

Tato vysoce výkonná herní myš je vybavena optickým senzorem Pixar PMW3389 s citlivostí až 16 000 DPI, 50G akcelerací a rychlostí až 400 IPS.

Výjimečný design s RGB podsvícením

Otvory v myši Xenon 800 nesnižují jen hmotnost, ale zvýrazňují její působivý design. Štíhlá silueta spolu s efektivním konfigurovatelným RGB podsvícením dostupným v 9 režimech vám zajistí jedinečnou herní atmosféru.

Ultra lehká

Díky otvorům v krytu váží 58 gramů a je jednou z nejlehčích myší dostupných na trhu. Díky neuvěřitelně rychlým pohybem vám tato myš umožní maximální herní kontrolu. Už žádné přepracované zápěstí. Hrajte rychleji, přesněji a hlavně neúnavně.

Nastavení hmotnosti

Myš Xenon 800 má pod odnímatelným panelem skrytý prostor až pro 12 závaží. Můžete tak podle vašich individuálních požadavků upravit váhu v rozsahu 58-78 g.

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Rozhraní USB
Typ použití herní
Provedení Kabelové
Typ senzoru optická
Rozlišení senzoru 16000 dpi
Programovat.tlačítka myši Ano

Hodnocení

0,0 / 5

0 recenzí Genesis Xenon 800

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno