Genesis Xenon 210


Rozhraní: USB 2.0, Typ použití: herní, Provedení: Kabelové, Typ senzoru: optická, Rozlišení senzoru: 3200 dpi, Programovat.tlačítka myši: Ano,


Cena 479 Kč

4,79 Kč Zpět na Electro World věrnostní kartu: Zobraziť nápovědu


Top příslušenství

Popis produktu

Herní myš Genesis Xenon 210 s RGB podsvícením je vybavena spínači Huano s výdrží 10 milionů stisknutí. Také disponuje 7 programovatelnými tlačítky, tlačítkem DPI a speciálním Sniper tlačítkem. Snímání pohybu zajišťuje optický senzor Avago 5050 s rozlišením do 3 200 DPI. Množství funkcí si naprogramujete podle sebe přes pokročilý software s editorem maker a profilů. Nastavení uložíte do vestavěné paměti. Myš k počítači připojíte 2metrovým kabelem s USB konektorem.

Kvalitní zpracování

Herní myš Genesis Xenon 210 je vyrobena z kvalitních komponentů. Hlavní tlačítka jsou umístěna na spínačích Huano s výdrží 10 milionů stisknutí. Ergonomicky tvarované tělo myši s měkčenou gumou na levém boku přispěje k pohodlí a lepšímu uchopení myši. Stabilní spojení zajistí 2metrový opletený kabel s USB konektorem.

Přesný optický snímač

Optický snímač Avago 5050 s maximálním rozlišením 3 200 DPI je velmi spolehlivý. Citlivost během hry můžete měnit prostřednictvím DPI tlačítka. Informaci o tom, kterou ze 4 úrovní citlivosti používáte, vám poskytne LED indikátor.

Pokročilý software

Pokročilý software s editorem maker a profilů umožňuje upravit si velké množství funkcí a přizpůsobit si myš podle vašich preferencí. K dispozici je také vestavěná paměť, do které si všechna nastavení můžete uložit.

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Rozhraní USB 2.0
Typ použití herní
Provedení Kabelové
Typ senzoru optická
Rozlišení senzoru 3200 dpi
Programovat.tlačítka myši Ano

Hodnocení

0,0 / 5

0 recenzí Genesis Xenon 210

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno