Genesis Thor 400 RGB US černá


Klávesnice, Podsvícení: Ano, Ergonomické provedení: Ne, Programovatelné klávesy: Ano, Multimediální klávesy: Ano, Lokalizace: US, Typ spínače: Kailh Red, Odolné vůči postříkání: Ne, Provedení: Kabelové, USB 2.0, Podporovaný OS: Windows, Android, Linux, černá. Více info


Cena 1 799 Kč

Přihlásit se / Registrovat se a získat 18 Kč zpět na další nákup: Zobrazit nápovědu


Spočítat splátky

Top příslušenství

Bežná cena
Zdarma
Věrnostní cena Zdarma

Zobrazit všechno příslušenství

Popis produktu

Herní klávesnice Genesis Thor 400 RGB s US lokalizací je vybavena RGB podsvícením s 13 režimy, spínači s dobou odezvy 8 ms a životností 50 milionů stisků, funkcí N-key rollover, 12 multimediálními klávesami a vestavěnou pamětí.

Hliníková konstrukce

Herní klávesnice Genesis Thor 400 RGB US má vysoce kvalitní hliníkové tělo a podsvícení RGB, které nabízí paletu až 16 milionů barev. Kromě toho je k dispozici 13 režimů podsvícení. Klávesy jsou dimenzovány až na 50 milionů stisků. Mechanismus kláves v kombinaci s oděruvzdornými krytkami kláves a pevným hliníkovým krytem zajišťují dlouhou životnost klávesnice. Klávesnici připojíte kabelem s konektorem USB typu A.

Ergonomický design

Součástí klávesnice je také odnímatelná opěrka dlaní, která podporuje správnou polohu rukou. Klávesnice má také sklopné nožičky, které umožňují nastavit úhel zařízení podle vašich představ. Kromě toho je vybavena protiskluzovými gumovými nožičkami, které udržují klávesnici pevně na jednom místě.

Spínače

Klávesnice je vybavena spínači Kailh RED, které se vyznačují extrémně tichým chodem. Klávesy pracují lineárně, takže ke stisknutí klávesy je třeba přesně stejné síly na celou vzdálenost. Vyznačují se rychlou dobou odezvy 8 ms, nízkým aktivačním bodem 2 mm a aktivační silou pouhých 45 g.

N-key Rollover

K dispozici je také funkce N-key Rollover (známá také jako Anti-ghosting). Díky ní zařízení bez ohledu na počet stisknutých kláves zaznamená každou stisknutou klávesu a okamžitě odešle signál z klávesnice do počítače. Při hraní oceníte možnost uzamknout klávesu Windows, abyste zabránili náhodnému minimalizování hry.

Multimediální klávesy

Klávesnice má 12 multimediálních kláves umístěných na tlačítkách F1-F12, které umožňují spravovat hudbu a otevírat aplikace. Klávesnice je navíc vybavena podsvíceným funkčním knoflíkem, který usnadňuje ovládání hlasitosti a jasu.

Speciální software

K dispozici je software, který vám umožní plně přizpůsobit nastavení. Můžete si vybrat oblíbený režim osvětlení RGB, nakonfigurovat makra a profily. Díky vestavěné paměti si zařízení pamatuje nakonfigurovaná nastavení.

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Rozhraní USB 2.0
Podsvícení Ano
Podporovaný OS Android, Linux, Windows
Typ použití herní
Provedení Kabelové
Ergonomické provedení Ne
Programovateľné klávesy Ano
Odolné vůči postříkání Ne

Hodnocení

0,0 / 5

0 recenzí Genesis Thor 400 RGB US černá

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno

Jak pracujeme s recenzemi