Genesis Thor 380 US černá


Klávesnice, Podsvícení: Ano, Ergonomické provedení: Ne, Programovatelné klávesy: Ano, Multimediální klávesy: Ano, Lokalizace: US, Typ spínače: Outemu Blue, Odolné vůči postříkání: Ne, Provedení: Kabelové, USB 2.0, Podporovaný OS: Windows, Android, Linux, černá. Více info


Cena 1 599 Kč

Přihlásit se / Registrovat se a získat 16 Kč zpět na další nákup: Zobrazit nápovědu


Spočítat splátky

Top příslušenství

Bežná cena
Zdarma
Věrnostní cena Zdarma

Zobrazit všechno příslušenství

Popis produktu

Herní klávesnice Genesis Thor 380 lokalizovaná pro USA je vybavena podsvícením RGB s 13 režimy, spínači s dobou odezvy 8 ms a výdrží až 20 milionů stisků, funkcí N-key rollover, 12 multimediálními klávesami a integrovanou pamětí.

Kvalitní konstrukce

Klávesnice Genesis Thor 380 US má vysoce kvalitní hliníkové tělo a podsvícení RGB, které nabízí paletu 16 milionů barev. Kromě toho máte k dispozici 13 režimů podsvícení. Mechanismus kláves v kombinaci s krytkami kláves zajišťuje dlouhou životnost a 50 milionů stisků kláves. Klávesnici připojíte kabelem s konektorem USB typu A.

Ergonomický design

Klávesnice je vybavena pohodlnou odnímatelnou opěrkou dlaní, která podporuje správnou polohu rukou při hraní. Klávesnice má také sklopné nožičky, které umožňují nastavit úhel podle vašich představ. Kromě toho je klávesnice vybavena protiskluzovými gumovými nožičkami, které ji udrží pevně na jednom místě.

Mechanické spínače

Klávesnice je vybavena mechanickými spínači Outemu Blue, které poskytují rychlou dobu odezvy 8 ms, extrémně nízký aktivační bod 2 mm a potřebnou sílu stisku pouhých 55 g.

N-key rollover

K dispozici je také funkce N-key Rollover (známá také jako Anti-ghosting). Díky ní zařízení bez ohledu na počet stisknutých kláves zaznamená každou stisknutou klávesu a okamžitě odešle signál z klávesnice do počítače. Při hraní oceníte možnost uzamknout klávesu Windows, abyste zabránili náhodnému minimalizování hry.

Multimediální klávesy

K dispozici je také 12 multimediálních kláves umístěných na tlačítkách F1-F12, které umožňují spravovat hudbu a otevírat aplikace. Klávesnice je navíc doplněna podsvíceným funkčním knoflíkem, který umožňuje pohodlné ovládání hlasitosti a jasu podsvícení.

Speciální software

K dispozici je software, který vám umožní plně přizpůsobit nastavení. Můžete si vybrat oblíbený režim osvětlení RGB, nakonfigurovat makra a profily. Díky vestavěné paměti si zařízení pamatuje nakonfigurovaná nastavení.

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Rozhraní USB 2.0
Podsvícení Ano
Podporovaný OS Android, Linux, Windows
Typ použití herní
Provedení Kabelové
Ergonomické provedení Ne
Programovateľné klávesy Ano
Odolné vůči postříkání Ne

Hodnocení

0,0 / 5

0 recenzí Genesis Thor 380 US černá

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno

Jak pracujeme s recenzemi