Genesis Thor 300 US černá

Nelze rezervovat

Nákupem získáte 13,49 bodů na Věrnostní kartu ElectroWorld

Herní klávesnice Genesis Thor 300 US je v černém provedení. Odolnost i při náročném hraní zvyšuje konstrukce z hliníku. Zpracování a rozložení klávesnice je velmi příjemné a komfortní. Disponuje zeleným RGB podsvícením v 20 režimech. Kvalitní mechanické spínače Outemu Blue vám poskytnou skvělou 8ms odezvu při hraní her. Rychlé akce umožní 11 multimediálních kláves. Konektivitu zajišťuje 1,6m kabel s USB 2.0 konektorem. Herní klávesnice je kompatibilní s operačním systémem Windows XP/Vista/7/8/10. Zobrazit celý popis

  • Doprava zdarma

Popis produktu

Kvalitní zpracování, spokojené hraní

Klávesnice Genesis Thor 300 US potěší každého fanouška herního světa. Kvalitní zpracování konstrukce z hliníku zvyšuje její odolnost. Díky svému celkovému provedení je lehká a nepůsobí vůbec masívně. Rozhraní kláves je velmi příjemné a praktické. Designovou stránku obohacuje zelené RGB podsvícení v 20 režimech. Rychlé reakce a využívání funkcí vám umožní 11 multimediálních kláves. Navíc s funkcí N-Key Rollover můžete během hraní používat kombinaci více kláves bez obav, že některý zareaguje se zpožděním.

Přesnost a rychlost

Pro každého hráče a náročnějšího uživatele je velmi důležitá přesnost a rychlá odezva reakcí. Herní klávesnice Genesis Thor 300 US se postará o to, že každá akce během hraní a používání bude provedena velmi precizně. Mechanické spínače Outemu Blue zvládnou i náročnější používání. Po technologické stránce a funkčnosti disponují odezvou 8ms a nízkým bodem aktivace 2mm, což umožní opakované a zároveň rychlejší reakce při hraní. Kloboučky kláves jsou zpracovány technologií Double Injection, která garantuje odolnost vůči poškození písmen a znaků.

Vylepšené provedení

V herním prostředí vám poskytne klávesnice maximální komfort. Genesis Thor 300 US má dobře a prakticky řešené uložení kabelu. Malý otvor na 1,6m opletený kabel s USB 2.0 konektorem nebude nijak překážet a narušovat stabilitu klávesnice při používání. Spodní část klávesnice je opatřena pogumovanou vrstvou, která eliminuje klouzání na povrchu.

Parametry produktu

Základní parametry

  • Rozhraní USB 2.0
  • Podsvícení Ano
  • Podporovaný OS Windows 8, Windows 7, Windows xp, Windows 10, Windows vista
  • Typ použití herní
  • Provedení Kabelové

Další vlastnosti

Značka: Genesis
Provedení: Kabelové

Fyzické vlastnosti a barva

Barva: černá
Šířka: 442 mm
Výška: 136 mm
Hmotnost: 1254 g
Hloubka: 36 mm

Konektivita

Rozhraní: USB 2.0

Funkce

Podsvícení: Ano
Multimediální klávesy: Ano

Operační systém

Podporovaný OS: Windows vista, Windows 10, Windows xp, Windows 7, Windows 8

Klávesnice

Typ použití: herní

Ostatní

Kód produktu: NKG-0947

Všechny parametry

Recenze Genesis Thor 300 US černá

Pro vložení recenze je potřeba být přihlášen

Jen tak si hodnocení udrží vysokou úroveň.

Přihlásit se / Registrovat se

Příslušenství k Genesis Thor 300 US černá