Genesis Thor 300 TKL RGB Outemu Red US šedá


Rozhraní: USB, Podsvícení: Ano, Typ použití: herní, Provedení: Kabelové, Programovateľné klávesy: Ano Více info


Cena 1 049 Kč

Přihlásit se / Registrovat se a získat 10 Kč zpět na další nákup: Zobrazit nápovědu


Spočítat splátky

Top příslušenství

Bežná cena
Zdarma
Věrnostní cena Zdarma

Zobrazit všechno příslušenství

Popis produktu

Herní klávesnice Genesis Thor 300 TKL RGB NKG-1597 v šedém provedení je určena pro milovníky herního světa. Pevná a odolná konstrukce z hliníku zaručí dlouhou životnost i během náročnějšího hraní. Zpracování a rozložení klávesnice je velmi příjemné a komfortní. Disponuje barevným RGB podsvícením v 25 režimech. Kvalitní mechanické spínače Outemu Red vám poskytnou skvělou 8ms odezvu při hraní her. Rychlé akce umožní 11 multimediálních kláves. Konektivitu zajišťuje 1,75m kabel s USB 2.0 konektorem. Herní klávesnice je kompatibilní s operačním systémem Windows XP/Vista/7/8/10.

Kvalitní zpracování, spokojené hraní

Herní klávesnice Genesis Thor 300 TKL RGB (NKG-1597) potěší každého fanouška herního světa i náročného uživatele. Kvalitní zpracování konstrukce z hliníku zvyšuje její odolnost. Díky svému celkovému provedení je lehká a nepůsobí vůbec masivně. Rozhraní kláves je velmi příjemné a praktické. Designovou stránku obohacuje barevné RGB podsvícení v 25 režimech. Rychlé reakce a využívání funkcí vám umožní 11 multimediálních kláves. Navíc s funkcí N-Key Rollover můžete během hraní používat kombinaci více kláves bez obav, že některý zareaguje se zpožděním.

klavesnica 3 1 – kópia

Přesnost a rychlost

Pro každého hráče a náročnějšího uživatele je velmi důležitá přesnost a rychlá odezva reakcí. Herní klávesnice Genesis Thor 300 TKL RGB se postará o to, že každá akce během hraní a používání bude provedena velmi precizně. Mechanické spínače Outemu Red zvládnou i náročnější používání. Po technologické stránce a funkčnosti disponují odezvou 8 ms.

klavesnica 3 – kópia

Vylepšené provedení

V herním prostředí vám poskytne klávesnice maximální komfort. Genesis Thor 300 RGB má dobře a prakticky řešené uložení kabelu. Malý otvor na 1,75m opletený kabel s USB 2.0 konektorem nebude nijak překážet a narušovat stabilitu klávesnice při používání.

klavesnica genesis 2. 3PG – kópia

Všechny potřebné nastavení klávesnice můžete provést pomocí dostupného softwaru.

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Rozhraní USB
Podsvícení Ano
Typ použití herní
Provedení Kabelové
Programovateľné klávesy Ano

Návody a manuály

Hodnocení

0,0 / 5

0 recenzí Genesis Thor 300 TKL RGB Outemu Red US šedá

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno