Genesis Thor 150 US černá


Klávesnice, Podsvícení: Ano, Ergonomické provedení: Ne, Programovatelné klávesy: Ne, Multimediální klávesy: Ano, Lokalizace: US, Odolné vůči postříkání: Ne, Provedení: Kabelové, USB 2.0, Podporovaný OS: Windows, Android, Linux, černá. Více info


Cena 999 Kč

Přihlásit se / Registrovat se a získat 10 Kč zpět na další nákup: Zobrazit nápovědu


Top příslušenství

Bežná cena
Zdarma
Věrnostní cena Zdarma

Zobrazit všechno příslušenství

Popis produktu

Herní klávesnice Genesis Thor 150 s US lokalizací je vybavena RGB podsvícením, hybridními spínači s dobou odezvy 8 ms a výdrží až 20 milionů stisků, funkcí N-key rollover a protiskluzovými gumovými prvky.

Herní klávesnice

Klávesnice Genesis Thor 150 je ve srovnání se standardními mechanickými klávesnicemi mnohem tišší díky použití hybridních spínačů. Doplňte svou sestavu o klávesnici s plným barevným spektrem a jedinečným efektem RGB. Klávesnice má 7 zón podsvícení RGB s 11 režimy a 8 předdefinovanými barvami, včetně duhového režimu. Klávesnici připojíte kabelem s konektorem USB typu A.

Spínače

Hybridní spínače jsou dokonalým kompromisem mezi herními požadavky a každodenním používáním. Díky kombinaci mechanických a membránových kláves a nízkému aktivačnímu bodu 1,7 mm získá hráč dobu odezvy 8 ms při tlaku pouhých 60 g. Klávesy mají životnost až 20 milionů stisků a nabízejí tišší provoz.

N-key rollover

Klávesnice je vybavena funkcí N-key rollover, která zajistí, že bude zaregistrováno i několik kláves stisknutých ve stejný okamžik.

Stabilita

Na spodní straně klávesnice jsou protiskluzové gumové podložky, které zabraňují náhodným pohybům a zajišťují vynikající stabilitu na stole. Užijte si plné ovládání a maximální pohodlí při hraní svých oblíbených titulů.

Další funkce

Možnost uzamknout klávesu Windows uvítají všichni hráči, kteří na ni omylem klikli a přerušili hru. K dispozici je také možnost ovládat zvuk přímo z klávesnice. Můžete změnit hlasitost, skladbu nebo hudbu zcela zastavit.

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Rozhraní USB 2.0
Podsvícení Ano
Podporovaný OS Android, Linux, Windows
Typ použití herní
Provedení Kabelové
Ergonomické provedení Ne
Programovateľné klávesy Ne
Odolné vůči postříkání Ne

Hodnocení

0,0 / 5

0 recenzí Genesis Thor 150 US černá

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno

Jak pracujeme s recenzemi