Genesis Krypton 750 černá


Myš, Podsvícení, Nastavitelná ergonomie, Programovatelná tlačítka myši, Typ senzoru: optická, 8000 DPI, Provedení: Kabelové, USB, Délka kabelu: 1,8 m, Podporovaný OS: Windows, Android, Linux, černá. Více info

Barva


Cena 899 Kč

Sleva 5 % z předcházející ceny: 949 Kč Zobrazit nápovědu

Přihlásit se / Registrovat a získat zpět na další nákup : 9 Kč Zobrazit nápovědu


Top příslušenství

Bežná cena
Zdarma
Věrnostní cena Zdarma

Zobrazit všechno příslušenství

Popis produktu

Černá herní myš Genesis Krypton 750 s optickým snímačem Pixart PAW3333 a systémem úpravy hmotnosti poskytne pohodlí při náročných herních utkáních.

Ergonomické provedení

Ergonomický tvar myši Genesis Krypton 750 nezatíží zápěstí a poskytne pohodlí při náročných herních utkáních. Myš je navíc vybavena extrémně odolnými spínači s životností až 50 milionů kliknutí a dvěma vyměnitelnými panely.

Úprava hmotností

Díky závaží pod vyměnitelným vrchním panelem si můžete dokonale přizpůsobit hmotnost myši vašim individuálním potřebám. Upravte si tak hmotnost v rozsahu mezi 56–76 g.

Špičkový optický snímač

Hlavní předností myši Genesis Krypton 750 je inovativní snímač Pixart PAW3333, který uspokojí i ty nejnáročnější hráče. Pomocí tlačítka DPI se 6 nastaveními si můžete přizpůsobit rychlost kurzoru vašim preferencím v rozsahu mezi 200 až 8 000 DPI.

RGB podsvícení

Genesis Krypton 750 disponuje působivým RGB podsvícením s prismo efektem, který osvětlí váš stojan v barvě dle vašeho výběru. Všechna nastavení podsvícení lze nastavit pomocí softwaru.

Pokročilý software

Pomocí speciálního softwaru si můžete vytvořit dokonalé podmínky pro výhru. Změňte tak citlivost DPI, přizpůsobte si vícebarevné RGB osvětlení, vytvořte a uložte makra a nakonfigurujte každé ze 6 programovatelných tlačítek.

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Rozhraní USB
Typ použití herní
Provedení Kabelové
Typ senzoru optická
Rozlišení senzoru 8000 dpi
Programovat.tlačítka myši Ano
Bezdrát.dok s nabíjením Ne

Hodnocení

0,0 / 5

0 recenzí Genesis Krypton 750 černá

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno

Jak pracujeme s recenzemi