Popis produktu

Počítačová skříň Genesis Irid 515 ARGB v černém designovém provedení s ARGB podsvícením. Přední část s perforovaného materiálu napomáhá proudění vzduchu. Na komponenty skříně se podíváte přes boční stěnu z tvrzeného skla. V přední vrchní části je umístěno rozhraní: 2× USB 2.0 Type-A, 1× USB 3.2 Gen 1 Type-A, 2× 3,5mm jack, tlačítko napájení a LED podsvícení. Skříň podporuje základní desky formátu TAX, Extended ATX, Micro-ATX, Mini-ITX a vodní chlazení do 280 mm. Zařízení má 6 pozic pro ventilátory a předinstalované 4 ventilátory s ARGB podsvícením.

Průhledné detaily

Počítačová skříň Genesis Irid 515 ARGB v designovém černém provedení zaujme svým vzhledem. Přes přední perforovanou stranu a boční panel z tvrzeného skla nahlédnete na všechny komponenty v harmonickém uspořádání. Kombinace tvrzeného skla a kartáčovaného hliníku dodá skříni jedinečný styl. Pozorujte dokonalou čistotu uvnitř zařízení díky 3 protiprachovým filtrům umístěných na vrchní, spodní a přední části krytu. Jednotlivé součásti jsou tak chráněny před prachem a jinými nečistotami.

Chlazení bez kompromisů

Skříň Genesis nabízí až 6 pozic pro ventilátory, z čehož 4 jsou osazeny výrobcem a nacházejí se zadní straně, která je přizpůsobena na jeden ventilátor s průměrem 120 mm, přední strana disponuje místem pro 3 ventilátory s průměrem 120 mm a pro 2 ventilátory s rozměry 140 mm. Horní panel je vybaven prostorem pro 2 ventilátory s průměrem 120 a 140 mm. Všechny chladicí komponenty jsou vybaveny ARGB podsvícením. Dostupné jsou i pozice pro kapalinové chladicí systémy do 280 mm.

Základní desky

Interiér zařízení je kompatibilní s deskami formátu E-ATX, ATX, mATX a mini-ITX. Podporuje grafické karty s maximální délkou 370 mm a chladič CPU s maximální výškou 160 milimetrů. Kromě toho je skříň vybavena 2× 3,5" a 2× 2,5" interní pozicí pro požadovanou konfiguraci HDD/SSD. Podporuje zdroj formátu ATX s délkou 190 mm.

Konektory

Na předním panelu jsou umístěny 2× USB 2.0 a 1× 3.2 Gen1 porty, kterými můžete připojit například myš, klávesnici, externí disky a jiná zařízení. Dále připojíte i headsety nebo samostatné mikrofony a sluchátka prostřednictvím 2× 3,5mm jack audio portů.

 

Hodnocení

0,0 / 5

0 recenzí Genesis Irid 515 ARGB NPC-1684 černá

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno