Genesis IRID 515 ARGB černá

Nákupem získáte 29,99 bodů na Věrnostní kartu ElectroWorld

Počítačová skříň Genesis iridia 515 ARGB v černém designovém provedení s ARGB podsvícením. Přední část s perforovaného materiálu napomáhá proudění vzduchu, a komponenty skříně si podíváte přes boční stěnu z tvrzeného skla. V přední vrchní části jsou umístěny rozhraní 2x USB 2.0 Type-A, 1x USB 3.2 Gen 1 Type-A, 2x 3,5 mm jack, tlačítko napájení a LED podsvícení. Skříň podporuje základní desky formátu TAX, Extended ATX, Micro-ATX, Mini-ITX a vodní chlazení do 280 mm. Zařízení má 6 pozic na ventilátory a předinstalované 4 ventilátory s ARGB podsvícením. Zobrazit celý popis

  • Doprava zdarma

Popis produktu

Průhledné detaily

Počítačová skříň Genesis IRID 515 ARGB v designovém černém provedení zaujme vzhledem. Přes přední perforovanou stranu a boční panel z tvrzeného skla nahlédnete na všechny komponenty v harmonickém uspořádání. Kombinace tvrzeného skla a kartáčovaného hliníku dodá skříni jedinečný styl. Pozorujte dokonalou čistotu uvnitř zařízení díky 3 protiprachovým filtrem umístěných na vrchní, spodní a přední části krytu. Jednotlivé součásti jsou tak chráněny před prachem a jinými nečistotami.

Chlazení bez kompromisů

Skříň Genesis nabízí až 6 pozic pro ventilátory, z čehož 4 jsou osazeny výrobcem a nacházejí se zadní straně, která je přizpůsobena na jedné ventilátor s průměrem 120 mm, přední strana disponuje místem pro 3 ventilátory s průměrem 120 milimetrů a pro 2 ventilátory s rozměry 140 mm. Horní panel je vybaven prostorem pro 2 ventilátory s průměrem 120 a 140 mm. Všechny chladící komponenty jsou vybaveny ARGB podsvícením. Dostupné jsou i pozice pro kapalinové chladicí systémy do 280 mm.

Základní desky

Interiér zařízení je kompatibilní s deskami formátu E-ATX, ATX, mATX a mini-ITX. Podporuje grafické karty s maximální délkou 370 mm a chladič CPU s maximální výškou 160 milimetrů. Kromě toho je skříň vybavena 2x 3,5 "a 2x 2,5" interní pozicí pro požadovanou konfiguraci HDD/SSD. Poporuje zdroj formátu ATX s délkou 190 mm.

Konektory

Na předním panelu jsou umístěny 2x USB 2.0 a 1x 3.2 Gen1 porty, kterými můžete připojit například myš, klávesnici, externí disky a jiná zařízení. Dále připojíte i headsety nebo samostatné mikrofony a sluchátka prostřednictvím dvou 3,5 mm jack audio portů.

 

Parametry produktu

Další vlastnosti

Značka: Genesis

Ostatní

Kód produktu: NPC-1684

Recenze Genesis IRID 515 ARGB černá

Pro vložení recenze je potřeba být přihlášen

Jen tak si hodnocení udrží vysokou úroveň.

Přihlásit se / Registrovat se

Příslušenství k Genesis IRID 515 ARGB černá