Genesis Helium 700BT NCS-1307

Nákupem získáte 16,99 bodů na Věrnostní kartu ElectroWorld

PC reproduktory Genesis Helium 700BT v černo-červené barvě poskytnou podmanivý zvuk díky dvojici 15 W reproduktorů a 30 W subwoferu s funkcí Bass reflex. Mají celkem 60 W RMS výkon a frekvenční rozsah od 40 Hz do 20 kHz. Sestava je vybavena LCD displejem, dálkovým ovládáním, čtečkou SD karet, USB portem i regulací úrovně vysokých a nízkých tónů. Konektivitu zajišťuje kabel s 3,5 mm jack konektorem i Bluetooth 4.2. Zobrazit celý popis

  • Doprava zdarma

Popis produktu

Skvělý zvuk pro hráče

Dobrý zvukový systém může ještě více zatraktivnit vzrušující hru. Sestava reproduktorů Genesis Helium 700BT v černo-červeném provedení obsahuje dva reproduktory a výkonný subwofer. Tato kombinace poskytuje hlasitý basový i prostorový rozměr zvuku. Navíc je vybavena čtečkou SD karet a USB portem pro přehrávání médií, přes který si můžete nabít i váš mobilní telefon.

Výkonný subwoofer i satelitní reproduktory

Subwoofer má výkon 30 W. Díky dřevěné konstrukci s funkcí Bass reflex, 5-palcové membráně a regulaci úrovně basů se do vašich uší dostanou hlasité a hluboké tóny. V kombinaci se satelitními reproduktory s výkonem 2x 15 W vám sestava poskytne celkový RMS výkon 60 W. Každý z reproduktorů obsahuje membrány s průměrem 3 palce.

Ovládání a konektivita

Komfort při používání zajistí dálkové ovládání, LCD displej, tlačítka na přední straně subwooferu i možnost nastavit si úrovně basů a výšek podle sebe. Ovladačem jednoduše přepnete mezi režimem Bluetooth a AUX.

Parametry produktu

Základní parametry

  • Celkový výkon 60 W
  • Typ soustavy 2.1
  • Aktivní Ano

Další vlastnosti

Značka: Genesis
Celkový výkon: 60 W

Fyzické vlastnosti a barva

Barva: černá, červená

Reproduktory

Typ soustavy: 2.1
Aktivní: Ano
Frekvence od: 40 Hz
Frekvence do: 20000 Hz

Materiál

Povrch: dřevěný

Konektivita

Vstupy a připojení: 3,5 mm jack

Ostatní

Kód produktu: NCS-1307

Všechny parametry

Recenze Genesis Helium 700BT NCS-1307

Pro vložení recenze je potřeba být přihlášen

Jen tak si hodnocení udrží vysokou úroveň.

Přihlásit se / Registrovat se

Příslušenství k Genesis Helium 700BT NCS-1307