Gears 5 Standard Edition Xbox One hra

1 699 Kč ? Ušetříte 91 % 149 Kč

Nákupem získáte 1,49 bodů na Věrnostní kartu ElectroWorld

Akční hra Gears 5 je dodávána na Blu-ray disku a má anglickou lokalizaci. Svět se hroutí. Rasa Swarm, která zkorumpovala armádu robotů koalice, nyní útočí na města obývané lidmi. V těchto těžkých časech se Kait Diazová stahuje do ústraní, aby odkryla její spojení s nepřítelem a odhalila skutečné nebezpečí pro Séru. Hra kromě kampaně nabídne režimy Útěk, Versus a Horda. Nebude chybět ani mód, ve kterém si můžete vytvářet vlastní mapy pro režim Útěk a sdílet je s ostatními hráči. Zobrazit celý popis

  • Sleva 91 %

Popis produktu

Kampaň

V době, kdy rasa Swarm útočí na lidmi obydlená města, se Kait Diazová stahuje do ústraní, aby odkryla její spojení s nepřítelem a odhalila skutečné nebezpečí pro svět Séra.

Režim Útěk

Útěk je napínavý kooperační režim. V něm se tříčlenný tým snaží zničit nepřátelské hnízda zevnitř a uprchnout dříve, než vybuchne bomba, která celý prostor naplní toxickým plynem.

Režim Versus

V režimu Versus se proti sobě postaví dva 5-členné týmy. K dispozici bude 10 typů her, nové i klasické mapy a odměny pro jakýkoliv bojový styl.

Nepřátelé příchozí ve vlnách

Porazte se čtyřmi spolubojovníky vlny nepřátel a bosů, kteří jsou v každé vlně silnější. Každý hrdina bude mít unikátní schopnosti. Prožijete jen díky budování obranných systémů, sbírání energie, vylepšování schopností vašeho hrdiny a týmové spolupráci.

Mapový editor

V mapovém editoru si vytvoříte vlastní mapy pro režim Útěk, ve kterých zvolíte typy a počty nepřátel nebo umístění krabic s náboji. Tyto mapy můžete sdílet s ostatními hráči.

Parametry produktu

Základní parametry

  • Platforma Xbox One
  • Typ hry Akční
  • Věkové omezení 18+

Další vlastnosti

Značka: Xbox
Médium: BLU-RAY
Titulky: anglické
Platforma: Xbox One
Typ hry: Akční
Věkové omezení: 18+
Závadnosť obsahu: násilí
Lokalizace: anglická

Fyzické vlastnosti a barva

Šírka: 150 mm
Výška: 200 mm
Hmotnosť: 100 g
Hloubka: 20 mm

Další parametry

VR hra: Ne

Ostatní

Kód produktu: 6ER-00014

Všechny parametry

Recenze Gears 5 Standard Edition Xbox One hra

Pro vložení recenze je potřeba být přihlášen

Jen tak si hodnocení udrží vysokou úroveň.

Přihlásit se / Registrovat se

Příslušenství k Gears 5 Standard Edition Xbox One hra