Garmin vívomove Trend Silver Mist Grey


Chytré hodinky, LCD barevný displej, Garmin OS, Bluetooth, NFC, Voděodolnost, Počet dní výdrže baterie: 5, Funkce: senzor tepové frekvence, měření tlaku, barometr, krokoměr, monitoring spánku, výpočet kalorií, měření rychlosti, měření vzdálenosti, Integrovaný hudební přehrávač, Podporovaný OS: Android, iOS. Více info

Barva


Cena 6 990 Kč

Přihlásit se / Registrovat a získat zpět na další nákup : 70 Kč Zobrazit nápovědu


Spočítat splátky

Top příslušenství

Bežná cena
Zdarma
Věrnostní cena Zdarma

Zobrazit všechno příslušenství

Popis produktu

Chytré hodinky Garmin vívomove Trend ve stříbrnošedém provedení kombinují klasický analogový vzhled hodinek se základními chytrými funkcemi, bezkontaktními platbami pomocí služby Garmin Pay™ a podporou bezdrátového nabíjení.

Elegantní design hodinek

Hodinky Garmin vívomove Trend mají nadčasový design klasických analogových hodinek a moderní chytré funkce. Při upozornění na příchozí hovor, textovou zprávu, e-mail nebo na to, že je čas se pohnout, se probudí nenápadný dotykový displej. Stačí klepnout na displej hodinek a jednoduchým dotykem procházet zobrazené informace. Chytré hodinky Garmin vívomove Trend s lunetou z nerezové oceli a vypouklým sklíčkem jsou k dispozici v několika barevných variantách.

Sledujte své energetické zásoby pomocí funkce Body Battery™

Tato funkce sleduje energetické rezervy vašeho těla. Monitor energie využívá údaje o stresu, variabilitě srdečního tepu (HRV), spánku a aktivitách, aby kdykoli odhadl energetické rezervy vašeho těla. Díky tomu si můžete lépe naplánovat den a udělat si prostor pro aktivitu nebo odpočinek.

Připojení k aplikaci Garmin

Pomocí této aplikace můžete připojit chytré hodinky Garmin k mobilnímu telefonu. Pomocí Bluetooth předává do hodinek informace o přijatých zprávách, hovorech. Její předností je odesílání do virtuální zálohy vašeho účtu. Pokud například hodinky ztratíte nebo si koupíte jiné, budete mít svá data vždy zálohovaná a samozřejmě v bezpečí. I když vše sledují hodinky, vše se zde ukládá a zobrazuje podrobněji - například grafy kroků, tepové frekvence, spánku nebo podrobná analýza vaší sportovní aktivity.

Funkce Pacepro

Tato funkce využívá váš biologický věk, týdenní intenzivní aktivitu, klidovou tepovou frekvenci a BMI k odhadu vašeho věku na základě úrovně vaší kondice. Funkce také obsahuje tipy, jak snížit svůj kondiční věk.

Minuty intenzivní aktivity

Tato funkce vám poskytne lepší přehled o tom, ve které části dne a při kterých aktivitách jste dosáhli nejlepších výsledků.

Vlastnosti a užitečné funkce

 • Snadné a rychlé platby pomocí bezkontaktní služby Garmin Pay.
 • Dlouhá výdrž dobíjecí lithium-iontové baterie s výdrží až 5 dní v režimu chytrých hodinek, až 1 týden v režimu klasických hodinek.
 • Hodinky můžete pohodlně nabíjet pomocí bezdrátových nabíječek Qi (prodávají se samostatně).
 • Vodotěsné provedení podle certifikace 5 ATM, takže chytré hodinky nemusíte sundávat ze zápěstí ani při sprchování nebo plavání.
 • Integrovaný optický snímač Pulse Ox náhodně kontroluje nasycení krve kyslíkem kdykoli během dne nebo noci, když spíte, abyste zjistili, jak dobře vaše tělo absorbuje kyslík.
 • Pulsní oxymetr na zápěstí Garmin Elevate - poskytuje informace o vašem průměrném klidovém tepu v úderech za minutu a také o vašem aktuálním tepu. Díky těmto informacím jsou údaje o spálených kaloriích mnohem přesnější. Tato technologie využívá zelené světlo doplněné fotodiodami - citlivými na ztráty rozptýleného světla, které proniká kůží.
 • Sledování příjmu tekutin - upozorní vás, když je čas doplnit tekutiny. Zaznamenává celkový objem přijatých tekutin v průběhu dne.
 • V aplikaci Menstruační cyklus pro něžné pohlaví je možnost sledovat podrobnosti o cyklu nebo zaznamenávat fyzické či emocionální příznaky. Pro každou fázi aktuálního cyklu obdržíte rady ohledně tréninku a stravy.
 • Automatické počítání opakování pro silový trénink sleduje nejen počet opakování, ale také série a dobu odpočinku mezi sériemi. Svůj trénink si pak můžete prohlédnout v účtu Garmin Connect.
 • Funkce odhadu VO2 Max na základě údajů o srdečním tepu ze zápěstního snímače tepu Elevate vám poskytne přesnější obraz o vaší kondici.
 • Monitoruje kvalitu vašeho odpočinku a spánku.
 • Funkce Detekce nehod se aktivuje, např. když spadnete z kola. Po připojení ke kompatibilnímu chytrému telefonu umožněte nastavení a aktivaci funkce prostřednictvím mobilní aplikace Connect Garmin. Pokud integrovaný akcelerometr zjistí pád z kola, aplikace automaticky odešle SMS se souřadnicemi na předem definované (nouzové) mobilní číslo. Dostupné služby "asistenta" po připojení kompatibilního chytrého telefonu lze nastavit a aktivovat prostřednictvím mobilní aplikace Connect Garmin. V případě potřeby pak budete moci snadno a okamžitě sdílet informace o své aktuální poloze na předem definované (nouzové) mobilní číslo.

Obsah balení

 • Garmin vívomove Trend Silver Mist Grey (řemínek vhodný pro zápěstí s obvodem 125-190 mm)
 • Nabíjecí/datový kabel
 • Manuál

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

NFC Ano
Funkce měření vzdálenosti, měření rychlosti, výpočet kalorií, měření tlaku, krokoměr, monitoring spánku, barometr, senzor tepové frekvence
Bezdrátové nabíjení Ne

Návody a manuály

Hodnocení

0,0 / 5

0 recenzí Garmin vívomove Trend Silver Mist Grey

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno

Jak pracujeme s recenzemi