Garmin Vívofit Junior 2 Minnie Mouse

Stylový fitness náramek Garmin Vívofit J2 v moderním provedení Minnie Mouse disponuje voděodolností 5 ATM. Nabízí barevný LCD displej se zřetelnou čitelností na přímém slunci. Disponuje nastavitelným řemínkem s obvodem zápěstí 130-175 mm, baterií CR1632 s výdrží 1 rok a bezdrátovým připojením Bluetooth®. Je kompatibilní s operačním systémem OS Android nebo iOS. Nechybí kalendář, budík, zobrazení času a data, monitoring spánku, zvukové upozornění a počítadlo kroků. Zobrazit celý popis

  • Doprava zdarma
  • Sleva 15 %

Zvažte i tento produkt

Carneo Fit+ černý

Carneo Fit+ černý

1 649 Kč

K odeslání

Fitness náramek Carneo Fit + v elegantní černé barvě vám poskytne dokonalé monitorování funkcí vašeho srdce. S unikátní technologií měření tepu srdce, krevního tlaku a komplexním vyhodnocením EKG,…

  • Funkce: krokoměr, monitoring spánku, notifikace, senzor tepové frekvence
  • Vodovzdornost: vodotěsný

Zobrazit produkt

Popis produktu

Vše pod kontrolou

Praktický fitness náramek umožňuje sledovat, kolik minut denně se vaše radolesti věnují zdravému pohybu, kolik udělají kroků nebo zda splní 60 minutový denní cíl. K dispozici je graf s časovou osou, díky kterému budete mít neustálý přehled o všech jejich aktivitách. Naopak, v noci bude počítat délku jejich spánku i jeho kvalitu - čas strávený hlubokým a lehkým spánkem nebo probouzení.

Motivujte děti každým dnem

Prostřednictvím aplikace lze dětem určit jejich denní úkoly, za které mohou získat virtuální peníze. Ty po nasbírání určitého počtu můžete proměnit na vámi zvolenou odměnu. Určit můžete i časový interval, ve kterém by dané úlohy měly splnit. Zásluhou této aplikace tak děti mohou uklízet každý víkend či psát úkoly každý den. Alarm, který je pomocí pípání a textu s obrázkem upozorní na to, že si mají například vyčistit zuby, lze volitelně nastavit na určitý čas.

Praktická aplikace Vívofit Jr. 2

Aplikace vhodná pro operační systém Android a iOS je k dispozici zdarma. Již po prvním spuštění je možné vytvořit virtuální rodinu, díky níž tak spojíte všechny členy využívající zařízení Garmin. Aplikaci máte pod palcem vy, takže můžete každému náramku přidělit jméno podle toho, komu patří. Můžete tak porovnávat jejich počet kroků, plnění úkolů a podobně.


Správná volba pro vaše ratolesti

Fitness náramek v moderním provedení Minnie Mouse je vyroben z kvalitního materiálu příjemného na dotek. Přizpůsobí se zápěstí s velikostí od 130-175 mm. Disponuje baterií CR1632, která se pyšní výdrží až 1 rok. Dle standardu 5 ATM je odolný vůči vodě. Nemusíte se tak obávat deště, plavání nebo sprchování.

Parametry produktu

Základní parametry

  • Funkce krokoměr, monitoring spánku
  • Vodovzdornost vodotěsný

Další vlastnosti

Značka: Garmin
? Smart: Ano
Určené pro: unisex
Slot na SIM: Ne

Konektivita

? Wi-Fi: Ne
? Bluetooth: Ano
? NFC: Ne
Nabíjení z USB: Ne

Fyzické vlastnosti a barva

Barva: mix barev
Šířka: 80 mm
Výška: 135 mm
Hmotnost: 17,5 g
Hloubka: 100 mm

Funkce

? GPS: Ne
Ant Plus: Ne

Obsah balení

Obsah balení: hodinky s řemínkem a návod

Display/Grafika

Dotyková obrazovka: Ne
Zobrazení: LCD (barevné)

Operační systém

Podporovaný OS: iOS, Android

Další parametry

? Funkce: krokoměr, monitoring spánku
Aktivita: fitness
Typ nabíjení: baterie (klasická)
Vodovzdornost: vodotěsný
Materiál řemínku: plast
Typ uživatele: Běžný

Ostatní

Kód produktu: 010-01909-00

Všechny parametry

Recenze Garmin Vívofit Junior 2 Minnie Mouse

Pro vložení recenze je potřeba být přihlášen

Jen tak si hodnocení udrží vysokou úroveň.

Přihlásit se / Registrovat se

Příslušenství k Garmin Vívofit Junior 2 Minnie Mouse