Garmin vívoactive 4 stříbrné s šedým řemínkem

Chytré hodinky, Amoled displej, Garmin OS, Bluetooth, NFC, Voděodolnost, Počet dní výdrže baterie: 8, Funkce: senzor tepové frekvence, gyroskop, krokoměr, monitoring spánku, notifikace, Integrovaný hudební přehrávač, Podporovaný OS: Android, iOS. Více info

Top příslušenství

Bežná cena
Zdarma
Věrnostní cena Zdarma

Zobrazit všechno příslušenství

4,8 / 5

11×

94.3% Kvalita
Výborná

94.3% Hodnota za peníze
Výborná

11 nákup

Zobrazit 11 recenzí

Popis produktu

Chytré hodinky Garmin vívoactive 4 ve stříbrném provedení s šedým řemínkem jsou vybaveny barevným dotykovým 1,3" TFT LCD displejem s rozlišením 260 × 260 pixelů. Disponují dobíjecí lithtium-iontovou baterií, která v režimu smart hodinek vydrží až cca 8 dní. Odolná vodotěsná konstrukce (5 ATM). Pyšní se automatickou synchronizací s PC, GPS přijímačem, kompasem a snímačem srdeční frekvence. Hodinky s připojením Bluetooth/ANT+/USB. Díky aplikací Garmin Pay™ nahradí i vaši peněženku. Nechybí snímač srdeční frekvence, snímač PULSE OX, Garmin Connect či integrovaný MP3 přehrávač s kapacitou 500 skladeb.

Pohodlné nošení

Garmin vívoactive 4 se stanou vašim módním doplňkem, který budete nosit na ruce 24 hodin denně sedm dní v týdnu. Nastavitelný řemínek se přizpůsobí velikosti vašeho zápěstí. Konstrukce hodinek je navíc vodotěsná, takže se s nimi můžete sprchovat nebo plavat. Hodinky jsou vybaveny dobře čitelným 1,3" displejem s jednoduchým a intuitivním dotykovým ovládáním. Údaje jsou dobře čitelné i na přímém slunci díky podsvícení.

Snímač PULSE OX

Nadšenci vysokohorské turistiky a horolezectví jistě ocení integrovaný optický snímač PULSE OX, který měří a vyhodnocuje saturace krevního hemoglobinu kyslíkem. Ve vyšších nadmořských výškách můžete sledovat, jak se vaše tělo vypořádává s vyšší nadmořskou výškou, a jaká je hodnota kyslíku v krvi (měření závisí na několika faktorech, jako je kondice a celkové zdraví).

Měření pulsu

Mějte přehled o tom, jak se namáhá vaše srdce při cvičení a naopak, jak pracuje, když odpočíváte. Garmin Elevate vám to řekne. Tato inovativní technologie pracuje se zeleným světlem, které je doplněno o fotodiody, které jsou velmi citlivé na úbytek světla, které proniká do pokožky. Intenzita zeleného světla se automaticky přizpůsobí tmavé pokožce a stejně je to i v případě, že máte tetování. S těmito hodinkami vívoactive 4 se můžete těšit na téměř přesné měření pulsu.

Prostor pro vaši hudbu

Hodinky vás upozorní na příchozí zprávy, telefonáty, e-maily nebo připomínky z kalendáře. Umožní vám poslouchat vaši oblíbenou hudbu přes zabudovaný MP3 přehrávač s kapacitou až 500 písniček. Stačí připojit bezdrátová sluchátka a hudba bude znít přímo z hodinek. Skladby si nahrajete z počítače přes USB kabel. Případně využijete aplikace Spotify & Deezer.

Různorodé sportovní aktivity

Využití hodinek Garmin vívoactive 4 je skutečné široké. Při sportování vám postačí hodinky, smartphone můžete nechat doma. Vyberte si z nabízených 20 sportovních aplikací a začněte cvičit. Hodinky jsou využitelné při těchto aktivitách: běh (v interiéru/exteriéru/běžecký pás), cyklistika (indoor, outdoor, MTB), chůze (interiér/exteriér), veslování, plavání v bazénu i na otevřené vodě, jóga, pilates, lyžování, snowboarding, běžkování, golf a silový trénink.

Výdrž baterie

Vestavěná dobíjecí Lithium-iontová baterie udrží hodinky v provozu až 8 dní při zapnutém režimu smart hodinek se zapnutým sledováním denní aktivity a monitorováním pulsu 24/7. Při zapnutém GPS a MP3 přehrávači je výdrž 6 hodin. Jednoduché nabíjení přes USB.

Další skvělé funkce

Ve výbavě hodinek najdete množství praktických funkcí. Jednou z nich je funkce Nádech-výdech, analyzující vaše dýchání. V případě špatného dýchání nebo jiné změny vám nabídne kontrolované dechové cvičení. Upozorní vás na nedostatečný pitný režim i na to, kolik máte energie (Body Battery). Dámy ocení aplikaci Menstruační cyklus. Nechybí krokoměr, barometrický výškoměr, monitorování stresu, Garmin Pay či upozornění v případě delší neaktivity.

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

NFC Ano
Funkce krokoměr, monitoring spánku, senzor tepové frekvence, gyroskop, notifikace
Bezdrátové nabíjení Ne

Hodnocení

4,8 / 5

11 recenzí Garmin vívoactive 4 stříbrné s šedým řemínkem

94.3% Kvalita
Výborná

94.3% Hodnota za peníze
Výborná

Jak pracujeme s recenzemi

Petr

15. 3. 2023

Celkové hodnocení

Kvalita Vynikajicí

Hodnota za peníze Vynikajicí


  • Paráda

Jaromír

27. 2. 2023

Celkové hodnocení

Kvalita Vynikajicí

Hodnota za peníze Vynikajicí


  • všechno
  • jsem spokojený

Ivo

16. 2. 2023

Celkové hodnocení

Kvalita Výborná

Hodnota za peníze Vynikajicí


  • Dobrá výdrž na baterie
  • nepodporuje některé funkce jako HRV a watmetry

Velmi povedené hodinky s ideálním displejem a dobrou výdrží. Jen by to chtělo méně marketingových omezení funkcí.


Jana

7. 2. 2023

Celkové hodnocení

Kvalita Nehodnocené

Hodnota za peníze Nehodnoceno