Garmin vívoActive3, stříbrno-bílá

Smart hodinky GARMIN Vívoactive 3 v bílém provedení jsou vybaveny 1.2" displejem se sklem Corning Gorilla Glass 3. Fitness náramek disponuje dobíjecí lithtium-ion baterií, která v režimu smart hodinek vydrží až cca 7 dní. GARMIN Vívoactive 3 se pyšní automatickou synchronizací s PC, GPS přijímačem, kompasem a snímačem srdeční frekvence. hodinky s připojením Bluetooth® Smart/ANT+/USB s obvodem zápěstí 128-204 mm. Díky aplikací Garmin Pay™ mohou tyto stylové hodinky GARMIN Vívoactive 3 nahradit i vaši peněženku Zobrazit celý popis

  • Výprodej
  • Doprava zdarma

Popis produktu

Vždy s vámi

Fitness hodinky GARMIN Vívoactive 3 se pyšní náramkem s obvodem 128-204 mm, který je příjemný na dotek, díky čemuž vám zaručí komfort i v případě, že se rozhodnete hodinky používat 7 dní v týdnu. Vy tak budete neustále informován o hovorech, které jste zmeškali, emailech či sms. Jen obyčejný dotek displeje vám zobrazí datum, ujetou vzdálenost, počet kroků, aplikace nebo smart oznámení. Díky tomu, že hodinky vodotěsné (5ATM) vás mohou provázet i během plavání. GARMIN Vívoactive 3 doplňuje barometrický výškoměr, který počítá nastoupené a sjede patra.

 

Puls na zápěstí

Praktické fitness hodinky GARMIN Vívoactive 3 se pyšní pulzomerem na zápěstí Garmin Elevate. Tato inovativní technologie pracuje se zeleným světlem, které je doplněno o fotodiody, které jsou velmi citlivé na úbytek světla, které proniká do pokožky. Intenzita zeleného světla se automaticky přizpůsobí tmavé pokožce a stejně je to iv případě, že se pyšníte tetováním. S těmito hodinkami GARMIN Vívoactive 3 se můžete těšit na téměř přesné měření pulsu.

 

Neustále v pohybu

Na každého z nás občas dolehnou dny, během kterých omezujeme pohyb tak velmi jak se dá, co si samozřejmě později vyčteme. Fitness hodinky GARMIN Vívoactive 3 vás však po hodině bez pohybu jemným zavibrováním upozorní, že je čas se aktivně hýbat. Možnost spárování s vaším smartphonem vám však zaručí, že ani při outdoorových aktivitách nic nezmeškáte. V případě, že právě nebudete mít čas přijmout hovor, můžete jej jednoduše odmítnout a obratem odeslat zprávu. S fitness hodinkami GARMIN Vívoactive 3 můžete poslouchat vaši oblíbenou hudbu přímo z vašeho smartphonu.

 

Nepřekonatelná výdrž

O to, abyste mohli mít vaše oblíbené fitness hodinky neustále k dispozici se postará dobíjecí lithium-ionová baterie s výdrží cca 7 dní v režimu hodinek. V případě, že si zapnete GPS vám hodinky poslouží cca 13 hodin. V případě potřeby můžete hodinky navrátit k životu prostřednictvím USB nabíjecího/datového klipu. Po jeho připojení k počítači si také přenášet odehraje do aplikace Garmin Connect.

 

Displej

To, co je při práci s fitness hodinkami prvořadé je nepochybně kvalitní displej, díky kterému budete neustále o všem informován. Právě takovým 1.2" dotykovým displejem jsou vybaveny i hodinky GARMIN Vívoactive 3. Displej doplňuje podsvícení, které vám zaručí srozumitelné čtení i při ostrém slunci nebo ve tmě. Hodinky můžete komfortně ovládat pomocí vašeho prstu.

Parametry produktu

Základní parametry

  • GPS Ano
  • Typ displeje Transreflexní
  • LED podsvícení Ano

Další vlastnosti

Značka: Garmin
? Smart: Ano
Voděodolný: Ano
Vodotěsný: Ano

Fyzické vlastnosti a barva

Barva: bílá
Šírka: 43,4 mm
Výška: 43,4 mm
Hmotnosť: 43 g
Hloubka: 11,7 mm

Funkce

? GPS: Ano

Obsah balení

Obsah balení: "nabíjecí/datový kábel "

Display/Grafika

? Typ displeje: Transreflexní

Další parametry

LED podsvícení: Ano
Pulzoměr: Ano

Ostatní

Kód produktu: 010-01769-22

Všechny parametry

Recenze Garmin vívoActive3, stříbrno-bílá

Pro vložení recenze je potřeba být přihlášen

Jen tak si hodnocení udrží vysokou úroveň.

Přihlásit se / Registrovat se

Příslušenství k Garmin vívoActive3, stříbrno-bílá