Garmin Venu SQ 2 krémově zlaté


Chytré hodinky, Amoled displej, Garmin OS, Bluetooth, NFC, Voděodolnost, Kapacita: 32 GB, Počet dní výdrže baterie: 12, Funkce: senzor tepové frekvence, krokoměr, monitoring spánku, notifikace, výpočet kalorií, intervalový trénink, měření rychlosti, měření vzdálenosti, měření tempa, záznam trasy, Integrovaný hudební přehrávač, Podporovaný OS: Android, iOS. Více info

Barva


Cena 5 790 Kč

Přihlásit se / Registrovat a získat zpět na další nákup : 58 Kč Zobrazit nápovědu


Spočítat splátky

Top příslušenství

Bežná cena
Zdarma
Věrnostní cena Zdarma

Zobrazit všechno příslušenství

4,0 / 5

80% Kvalita
Výborná

80% Hodnota za peníze
Výborná

1 jeden nákup

Zobrazit jednu recenzi

Popis produktu

Chytré hodinky Garmin Venu SQ 2 nabízí 1,41″ AMOLED displej, vodotěsnost 5 ATM, více než 25 sportovních funkcí, funkce sledování zdravotního stavu, GPS a až 11denní výdrž baterie (v režimu chytrých hodinek). Hodinky jsou kompatibilní se systémy Android i iOS.

Vysoká spolehlivost a odolnost

Elegantní chytré hodinky Garmin Venu SQ 2 s hliníkovou lunetou a měkkým silikonovým řemínkem se hodí pro každý styl a příležitost. Díky jasnému 1,41palcovému AMOLED displeji a volitelnému režimu Always-on uvidíte vše důležité na první pohled. Displej je chráněn odolným sklem Corning Gorilla Glass 3 a díky vodotěsnosti 5 ATM jsou hodinky vhodné i na plavání.

Větší výdrž baterie

Baterie nabízí výdrž až 11 dní na jedno nabití v režimu chytrých hodinek a až 26 hodin v režimu GPS záznamu. V případě, že potřebujete maximalizovat výdrž baterie, je k dispozici režim šetření baterie. Po spárování s chytrým telefonem se systémem iOS nebo Android můžete přijímat e-maily, zprávy a oznámení přímo na hodinkách. Plaťte rychle a snadno pomocí bezkontaktních plateb Garmin Pay - seznam podporovaných bank najdete zde.

Nové příležitosti pro sport

Hodinky mají více než 25 předinstalovaných sportovních profilů pro venkovní i indoorové sporty, přičemž každý profil má vlastní nastavení a specifické funkce. Zaznamenávejte sportovní aktivity, jako je chůze, běh, jízda na kole, plavání v bazénu, golf, HIIT, lyžování a další.

Předinstalovaná cvičení

Hodinky mají předinstalovaná cvičení pro kardio, silový trénink, jógu, HIIT a pilates, takže budete mít svého trenéra vždy po ruce. V aplikaci Garmin Connect si navíc můžete zdarma stáhnout další cvičení.

Zdraví vždy pod kontrolou

Hodinky sledují vaši tepovou frekvenci a upozorní vás, pokud je příliš nízká nebo příliš vysoká. Měření je možné i při sportovních aktivitách. Optický snímač Pulse Ox umožňuje přesné a pohodlné měření nasycení hemoglobinu kyslíkem v krvi, které vám pomůže sledovat reakci vašeho těla na zvýšenou fyzickou aktivitu například ve vysokých nadmořských výškách. Funkce Body Battery sleduje poměr mezi tělesnou zátěží a regenerací, takže vždy víte, kdy je čas na další trénink nebo odpočinek. K dispozici jsou i další funkce, jako je výpočet úrovně zátěže organismu, sledování ženského cyklu nebo měření dechové frekvence.

Pitný režim, dechová cvičení a spánek

Zaznamenejte si denní příjem tekutin, abyste nezanedbávali pitný režim. Můžete si dokonce nastavit automatický cíl příjmu tekutin, který se přizpůsobí podle toho, kolik aktivity během dne vykonáte. Jakmile jste unaveni, můžete provést dechová cvičení. Během cvičení budou hodinky sledovat úroveň stresu a dýchání, abyste měli představu o účinku cvičení. Hodinky monitorují váš spánek během noci a zaznamenávají jeho délku a kvalitu.

Detekce nehody

Funkci detekce nehod lze aktivovat v aplikaci Connect Garmin připojením kompatibilního chytrého telefonu. Pokud vestavěný akcelerometr zaznamená například pád z kola, aplikace automaticky odešle SMS se souřadnicemi na předem zadané tísňové telefonní číslo.

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

NFC Ano
Funkce záznam trasy, měření tempa, měření vzdálenosti, měření rychlosti, intervalový trénink, výpočet kalorií, krokoměr, monitoring spánku, senzor tepové frekvence, notifikace
Bezdrátové nabíjení Ne

Návody a manuály

Hodnocení

4,0 / 5

1 recenze Garmin Venu SQ 2 krémově zlaté

80% Kvalita
Výborná

80% Hodnota za peníze
Výborná

Jak pracujeme s recenzemi

Přemysl

9. 1. 2024

Celkové hodnocení

Kvalita Výborná

Hodnota za peníze Výborná


  • sedí pěkně na ruce
  • rozumná cena a kvalita
  • chvíli trvá spárovat a rozchodit některé aplikace