GARMIN Varia Radar RVR 315 černý

Kompaktní cykloradar Garmin Varia RVR 315 se postará o vyšší bezpečnost pro cyklisty na cestách. Radar upozorní na nebezpečí nárazu vozidla zezadu. Registruje vozidla přibližující se ze zadní strany a podá informaci cyklistovi, který je ohrožen. Upozornění podává na vozidla ve vzdálenosti až 140 metrů. Po zachycení přibližujícího se vozidla radar vyšle upozornění spuštěním zvukového alarmu na připojeném Garmin zařízení nebo smartphonu. Vysoká odolnost vůči vodě (IPX7), sněhu a dešti vás neomezuje v používání radaru v každém počasí. Smartphone můžete připojit s Varia radarem integrovanou funkcí Bluetooth s využitím aplikace Varia App. Možnost nastavení zvukového a vibračního upozornění. Technologie ANT+ (10 m) poskytuje možnost připojení radaru ke kompatibilnímu zařízení Garmin nebo k samostatné jednotce RDU. Dobíjecí vestavěná lithium-iontová baterie vydrží na jedno nabití až 7 hodin. Zobrazit celý popis

  • Doprava zdarma

Popis produktu

Strážce na cestách

Radar je nezaměnitelným společníkem při vaší bezpečné cestě na kole. Registruje a monituruje vozidla, která se pohybují a přibližují ze zadní strany k cyklistovi. Cílem radaru je upozornit ho na nebezpečí zadního nárazu vozidla, které je jedním z nejčastějších nehod. Radar dokáže upozornit na přibližující se vozidlo až ze vzdálenosti 140 metrů. Po zaregistrování vozidla vyšle radar upozornění na připojené Garmin zařízení nebo i smartphone. Ten spustí alarm ve formě zvukového nebo vibračního upozornění, resp. kombinaci. Kromě samotného upozornění na příchozí vozidlo umí radar rozeznat i rychlost, jakou se přibližuje. Pokud by to byla příliš vysoká rychlost, displej se zbarví červeně.

Kompatibilita

Cykloradar RVR 315 ze série Varia doplňuje výbavu cyklopočítače ze série Edge 25/130/520/520Plus/530/820/830/1000/1030/Explore. Kromě toho je kompatibilní s hodinkami ze sérií Forerunner 945/Fénix 5 (Plus)/Fénix 6/Tactix Delta a Vivoactive3. Prostřednictvím vestavěného Bluetooth rozhraní se může spárovat radar i se smartphonem. Stačí si nainstalovat mobilní aplikaci Varia App. Prostřednictvím ní získáte přehled o situaci, která je momentálně za vámi. Zobrazí přibližující se auta a vyšle upozorňující signál. Zvukový a vibrační alarm můžete nastavit přímo v aplikaci. Pomocí technologie ANT+ ™ (10m) lze připojit radar ke kompatibilnímu zařízení Garmin nebo k samostatné jednotce RDU.

Vhodný do každého počasí

Deštivé počasí či sníh nejsou pro radar překážkou. Odolný je vůči dešti, sněhovým přeháňkám nebo potu. Certifikace na úrovni IPX7.

Nabíjecí baterie

Vestavěná lithium-iontová baterie je znovu dobíjecí. Samotná výdrž baterie je vylepšena a celková délka výdrže na jedno nabití je až 7 hodin aktivity. Nabíjení je možné přes microUSB kabel, který je součástí balení. Radar nemá signalizační funkci, je bez zadního červeného světla. Samotná montáž je jednoduchá, v balení je i montážní sada různých držáků na různé typy sedlovek.

Obsah balení: VARIA RVR515 radar, montážní sada, nabíjecí kabel, manuál

Parametry produktu

Základní parametry

  • Akcelerometr Ne
  • Automat.synchronizace s PC Ano

Další vlastnosti

Značka: Garmin
Voděodolný: Ano
Automat.synchronizace s PC: Ano

Fyzické vlastnosti a barva

Barva: černá
Šírka: 40 mm
Výška: 72 mm
Hmotnosť: 51 g
Hloubka: 20 mm

Funkce

? GPS: Ne
Akcelerometr: Ne
Barom.výškoměr/barometr: Ne
Snímač rychlsoti: Ne
Snímač výkonu: Ne
Alarm na bouřku: Ne

Obsah balení

Obsah balení: montážní sada, nabíjecí kabel

Datové uložiště

Interní paměť: Ne

Konektivita

Bezdrátové: Ano

Navigace

Automat.přepočítání trasy: Ne
Možnost přidat body zájmu: Ne
Kompas: Ne
Trasové body: Ne

Ostatní

Kód produktu: 010-02253-00

Všechny parametry

Recenze GARMIN Varia Radar RVR 315 černý

Pro vložení recenze je potřeba být přihlášen

Jen tak si hodnocení udrží vysokou úroveň.

Přihlásit se / Registrovat se

Příslušenství k GARMIN Varia Radar RVR 315 černý