Garmin tactix 7 Pro Sapphire


Chytré hodinky, černobílý MIP displej, Garmin OS, Bluetooth, NFC, Voděodolnost, Kapacita: 32 GB, Počet dní výdrže baterie: 28, Funkce: senzor tepové frekvence, měření tlaku, gyroskop, barometr, krokoměr, monitoring spánku, notifikace, výpočet kalorií, měření rychlosti, měření vzdálenosti, Integrovaný hudební přehrávač, Podporovaný OS: Android, iOS. Více info


Cena 23 490 Kč

Přihlásit se / Registrovat a získat zpět na další nákup : 235 Kč Zobrazit nápovědu


Spočítat splátky

Top příslušenství

Bežná cena
Zdarma
Věrnostní cena Zdarma

Zobrazit všechno příslušenství

Popis produktu

Chytré hodinky Garmin tactix 7 PRO Sapphire mají 1,4" displej, vodotěsnost 10 ATM, funkce pro sledování zdravotního stavu, řadu sportovních režimů a až 28denní výdrž baterie. Lze je ovládat pomocí tlačítek a dotykového displeje. K dispozici je také GPS, výškoměr, barometr, kompas a podpora služby Garmin Pay.

Garmin tactix 7 PRO Sapphire

Taktické hodinky Garmin tactix 7 PRO Sapphire mají 1,4" MIP displej krytý safírovým sklíčkem, titanovou lunetu, tělo z tvrzeného polymeru a silikonový řemínek. Díky vodotěsnosti 10 ATM se s hodinkami můžete bez problémů sprchovat, plavat nebo šnorchlovat. Hodinky navíc splňují vojenský standard MIL-STD-810 pro vysokou odolnost proti nárazu, plamenu a ponoření. Vzhled hodinek si můžete přizpůsobit pomocí aplikací a widgetů v aplikaci Garmin Connect IQ.

Taktické funkce

LED svítilna usnadňuje navigaci za zhoršených světelných podmínek. Synchronizaci polohy s ostatními umožňuje duální systém zobrazení souřadnic - UTM a MGRS. Když je aktivován režim Stealth Mode, hodinky neukládají/nesdílejí polohu GPS a bezdrátová technologie je vypnutá. Funkce Jumpmaster pomáhá parašutistům koordinovat řízené seskoky na předem určené místo. Bezpečnostní funkce Killswitch vymaže všechna uživatelská data v paměti, pokud jsou stisknuta tlačítka v speciální kombinaci.

Monitorování zdraví

Snímač srdečního tepu s podporou měření i při plavání vás upozorní na vysokou nebo nízkou tepovou frekvenci. Můžete také sledovat variabilitu srdeční frekvence, která určuje, jak moc je vaše tělo zatíženo. Senzor Pulse Ox4 měří úroveň okysličení krve. Výsledná hodnota je důležitá pro sledování aklimatizace a kvality spánku. Monitorování spánku vám pomůže zaznamenat fáze lehkého, hlubokého a REM spánku.

  • Body Battery: funkce využívá údaje o změnách tepové frekvence, tělesné zátěži a kvalitě spánku k výpočtu rovnováhy mezi odpočinkem nebo regenerací a energetickým výdejem.
  • Dodržování pitného režimu: pitný režim je důležitý zejména v letních měsících. Mějte záznam o denním příjmu tekutin, abyste nezanedbávali hydrataci. Když si nastavíte automatický cíl, hodinky vám také poskytnou odhadovanou ztrátu potu.

Sportovní profily

Pro sportovní nadšence jsou k dispozici předinstalované profily aktivit pro běh, jízdu na kole, plavání, lyžování, golf, turistiku, veslování, lezení po stěně a mnoho dalších. Získejte tréninková doporučení založená na vaší fyzické kondici a denní doporučení pro běhání. V hodinkách je předinstalovaná celosvětová databáze více než 40 000 golfových hřišť včetně České republiky s bezplatnými aktualizacemi.

  • HIIT tréningy: tento profil nabízí různé časovače pro sledování tréninku včetně AMRAP, EMOM a Tabata. Stačí nastavit počet opakování a intervalů.
  • Regenerační asistent: po každém tréninku můžete zjistit, jak dlouho potřebujete na zotavení, než budete připraveni na další náročný trénink. V úvahu se bere intenzita tréninku, stres, denní aktivita a spánek.
  • Odhad výsledků: na základě vaší běžecké historie a celkové kondice funkce odhadne, jaké by mohlo být vaše tempo a čas na vzdálenost, kterou chcete uběhnout.
  • PacePro: tato funkce umožňuje plánovat tempo závodu s ohledem na výškový profil trati.
  • Indikátory výkonnosti: sledujte pokročilé tréninkové metriky, jako je dynamika běhu, VO2 Max s korekcí na teplotu a nadmořskou výšku, VO2 Max trail running, asistence při regeneraci a další.
  • Real-Time Stamina: údaje z této funkce umožňují sledovat a regulovat námahu během cvičení a pomáhají předcházet přetížení na začátku běhu nebo jízdy na kole.

Bezpečný návrat

Hodinky mají přístup k několika navigačním systémům - GPS, GLONASS a Galileo. Přístup k více frekvencím vám pomůže dosáhnout přesnějšího určení polohy v oblastech se slabým signálem. Navigaci usnadňuje výškoměr, barometr pro sledování změn počasí a kompas. Pro navigaci a orientaci v terénu je k dispozici stránka s kompasem, která ukazuje směr a vzdálenost k nejbližšímu bodu na trase. Po spárování s telefonem můžete sdílet svou aktuální polohu s kontakty ručně nebo automaticky během vybraných venkovních aktivit pomocí detekce nehod.

Funkce pro každodenní používaní

V režimu chytrých hodinek vydrží až 28 dní a se zapnutou GPS až 89 hodin. Po spárování s kompatibilním telefonem můžete na hodinkách sledovat příchozí e-maily, textové zprávy a oznámení aplikací. Poslouchejte hudbu se sluchátky Bluetooth prostřednictvím kompatibilních streamovacích služeb, jako je Spotify, Deezer nebo Amazon Music. Hodinky podporují bezkontaktní platby Garmin Pay - seznam podporovaných bank naleznete zde.

Garmin Explore

Hodinky můžete spárovat s mobilní aplikací Garmin Explore. Tato bezplatná aplikace přináší do kompatibilních zařízení praktické funkce a možnosti použití. Umožňuje také plánovat trasy a následně je odesílat do zařízení a zobrazovat ujeté trasy na mapách, které lze používat i bez přístupu k internetu. Vytvořené trasy a trasové body lze také snadno sdílet s ostatními uživateli.

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

NFC Ano
Funkce měření vzdálenosti, měření rychlosti, výpočet kalorií, měření tlaku, krokoměr, monitoring spánku, barometr, senzor tepové frekvence, gyroskop, notifikace
Bezdrátové nabíjení Ne

Návody a manuály

Hodnocení

0,0 / 5

0 recenzí Garmin tactix 7 Pro Sapphire

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno

Jak pracujeme s recenzemi