Garmin Instinct Optic žluté

NFC: Ne, Funkce: krokoměr, barometr, senzor tepové frekvence, notifikace, Bezdrátové nabíjení: Ne,

  • Hlídat změny
  • Do oblíbených
  • Vytisknout

Popis produktu

Chytré hodinky Garmin Instinct ve žluté barvě budete nosit s radostí. Kvalitní a velmi odolná konstrukce z tvrzeného polymeru odolá podle certifikace 810G nárazům, vysokým i nízkým teplotám i vodě. Přehledný a dobře čitelný transflektivní černo-bílý displej i na přímém slunci zobrazí údaje o vašem tepu, kvalitě spánku či ušlých krocích. Využijete GPS a funkci TracBack či Garmin instict. Využitelné jsou při rozmanitých sportech - běh, chůze, lyže. Hodinkám nechybí Bluetooth. Výdrž baterie činí až 14 dní v závislosti na využívaných funkcí.

Přehledný TFT MIP displej

Chytré hodinky Garmin Instinct jsou vybavené dobře čitelným a jasným monochromatickým TFT MIP displejem o rozměrech 23 x 23 mm. S rozlišením 180 x 180 pixelů a antireflexním povrchem je dobře čitelný za každých světelných podmínek. Navíc je můžete ovládat i v rukavicích, což oceníte především v zimních měsících. Tvrzené sklo na displeji hodinek je navíc odolné vůči poškrábání. Samotná konstrukce hodinek je vyrobena z kvalitního tvrzeného polymeru, díky čemuž je můžete nosit opravdu všude.

Odolné chytré hodinky Garmin Instinct

Pokud hledáte hodinky s odolnou konstrukcí a zároveň výbornými funkcemi, jsou pro vás hodinky Garmin Instinct jako stvořené. Podléhají vojenské certifikaci 810G, lépe odolávají nízkým i vysokým teplotám, vibracím a nárazům. S hodinkami můžete i plavat, případně se a s nimi i sprchovat (voděodolnost 10 ATM). Hodinky mají energii po nabití až na 14 dní, pokud jsou v režimu smartwatch se zapnutým optickým senzorem pulsu Puls Elavate 24/7. V případě, že máte zapnutý režim GPS, činí výdrž 16 hodin. V úsporném režimu UltraTrac spolu se zapnutou GPS se výdrž pohybuje okolo 40 hodin.

Aplikace Garmin Connect

Stáhněte si tuto aplikaci a mějte přehled o svých sportovních výkonech. Hodinky stačí spárovat s kompatibilním mobilním telefonem přes Bluetooth Smart. Kromě toho můžete využít i funkci Live/Group tracking.

Předinstalované profily sportovních aktivit

Běh - indoor, outdoor, na běžícím pásu, stepper

Cyklistika - MTB, silniční cyklistika, indoor

Chůze - indoor, outdoor

Veslování - indoor, outdoor

Plavání v bazénu

Silový trénink

Kardio trénink

Yoga

Eleptický trenažér

Lyžování / Snowboarding

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

NFC Ne
Funkce krokoměr, barometr, senzor tepové frekvence, notifikace
Bezdrátové nabíjení Ne

Hodnocení

0,0 / 5

0 recenzí Garmin Instinct Optic žluté

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno