Garmin Instinct 2S 40 mm hluboká orchidej


Chytré hodinky, černobílý MIP displej, Garmin OS, Bluetooth, Voděodolnost, Kapacita: 0,032 GB, Počet dní výdrže baterie: 21, Funkce: senzor tepové frekvence, barometr, krokoměr, monitoring spánku, Integrovaný hudební přehrávač, Podporovaný OS: Android, iOS. Více info

Barva


Cena 6 290 Kč

Přihlásit se / Registrovat a získat zpět na další nákup : 63 Kč Zobrazit nápovědu


Spočítat splátky

Top příslušenství

Bežná cena
Zdarma
Věrnostní cena Zdarma

Zobrazit všechno příslušenství

Popis produktu

Chytré hodinky Garmin Instinct 2S deep orchid mají monochromatický MIP displej, GPS, celodenní sledování zdravotního stavu a až 21denní výdrž baterie v režimu chytrých hodinek.

Odolné zpracování

Hodinky Garmin Instinct 2S mají 40mm pouzdro a odolné materiály s chemicky tvrzeným sklem. Díky vodotěsnosti 10 ATM se s hodinkami můžete sprchovat nebo dokonce plavat. Vojenský standard MIL-STD-810G zajišťuje spolehlivou funkčnost i v těch nejnáročnějších podmínkách.

Intuitivní ovládání

Hodinky mají jasný monochromatický TFT MIP displej o rozměrech 20 × 20 mm. Díky rozlišení 156 × 156 pixelů a antireflexnímu povrchu je snadno čitelný za všech světelných podmínek. Navíc je můžete ovládat i v rukavicích, což oceníte zejména v zimních měsících.

Sportovní funkce

Širokou škálu profesionálních profilů můžete využít při různých sportovních aktivitách, například při běhu, jízdě na kole, lyžování, plavání nebo józe. Hodinky jsou vybaveny optickým snímačem srdečního tepu, pulzním oxymetrem, monitorem spánku, funkcí Body Battery™, měřením intenzivní aktivity a funkcí pro sledování menstruačního cyklu. V závislosti na vaší fyzické kondici vám hodinky mohou automaticky poskytovat denní tréninková doporučení. Kromě pravidelného pohybu je důležitá také pravidelná regenerace organismu, se kterou vám pomůže regenerační asistent.

Výdrž baterie až 21 dní

Tento model má baterii, která vám při standardním používání (režim chytrých hodinek) vydrží až 21 dní (úsporný režim prodlouží životnost baterie až na 50 dní). V případě trvale aktivního režimu GPS je výdrž baterie 22 hodin, zatímco úsporný režim GPS prodlouží výdrž baterie až na 54 hodin na jedno nabití.

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

NFC Ne
Funkce krokoměr, monitoring spánku, barometr, senzor tepové frekvence
Bezdrátové nabíjení Ne

Návody a manuály

Hodnocení

0,0 / 5

0 recenzí Garmin Instinct 2S 40 mm hluboká orchidej

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno

Jak pracujeme s recenzemi