Garmin inReach Mini, oranžová

GPS navigace se satelitním komunikátorem Garmin inReach Mini vás udrží ve spojení, ať už budete kdekoliv na Zemi. Komunikátor využívá sít Iridium, která umožňuje posílat a přijímat textové zprávy kdekoliv na světě. Navigace je vybavena speciálním SOS tlačítkem, které vás spojí s mezinárodní záchrannou službou GEOS. Výhodou je možnost spárování s chytrým telefonem, kde budete mít k dispozici barevné mapové podklady. Vaši polohu je možné sdílet prostřednictvím MapShare v případě náhlého kolapsu, kdy byste nezvládli aktivovat SOS tlačítko. Výdrž na jedno nabití dosahuje až 20 hodin. Pro využívání satelitních funkcí je nezbytné mít aktivovaný některý z tarifů. Zobrazit celý popis

  • Doprava zdarma

Popis produktu

MapShare

MapShare je speciální web, který umožňuje sdílení polohy z vašeho zařízení Garmin inReach Mini. Po registraci můžete určit okruh známých a přátel, kteří mohou vaši polohu sledovat. To vám může být užitečné v případě nouzové situace, kdy nebudete schopni stisknout SOS tlačítko. Uživatelé, kterým jste předem umožnili přístup na tento portál tak uvidí, že se s vámi něco děje a mohou vám zajistit na dálku potřebnou pomoc. Přes tento web je také možné zasílat krátké textové zprávy. 

SOS tlačítko

Zařízení je vybavené speciálním SOS tlačítkem. Toto tlačítko je ukryté pod krytem, aby nedošlo k jeho následnému stisknutí. Pokud se ocitnete v nouzi, tak po stisknutí tohoto tlačítka dojde automaticky k odeslání zprávy o pomoc s vaší pozicí do mezinárodní záchranné služby GEOS, která následně informuje lokální záchrannou službu, která vám vyjede na pomoc. 

Dlouhá výdrž baterie

Integrovaná baterie nabídne dostatek energie až na 20 dní provozu, pokud budete mít nastavené sledování polohy každých 30 minut. V případě, že tento interval sledování polohy zkrátíte na 10 minut, výdrž se bude pohybovat okolo 50 hodin. 

Parametry produktu

Základní parametry

  • Úhlopříčka 1,3 "
  • Rozlišení displeje (px) 23x23
  • Akcelerometr Ne
  • Automat.synchronizace s PC Ne

Další vlastnosti

Značka: Garmin
Voděodolný: Ano
Automat.synchronizace s PC: Ne

Display/Grafika

? Úhlopříčka: 1,3 "
? Rozlišení displeje (px): 23x23

Fyzické vlastnosti a barva

Barva: oranžová
Šířka: 51,7 mm
Výška: 26,1 mm
Hmotnost: 100 g
Hloubka: 99 mm

Funkce

? GPS: Ano
Akcelerometr: Ne
Barom.výškoměr/barometr: Ne
Snímač rychlsoti: Ne
Snímač výkonu: Ne

Obsah balení

Obsah balení: Přístroj inReach mini, USB datový kabel, manuál

Datové uložiště

Interní paměť: Ne

Konektivita

Bezdrátové: Ano

Navigace

Automat.přepočítání trasy: Ne
Možnost přidat body zájmu: Ne
Kompas: Ne
Trasové body: Ne

Ostatní

Kód produktu: 010-01879-00

Všechny parametry

Recenze Garmin inReach Mini, oranžová

Pro vložení recenze je potřeba být přihlášen

Jen tak si hodnocení udrží vysokou úroveň.

Přihlásit se / Registrovat se

Příslušenství k Garmin inReach Mini, oranžová