Garmin GPS Edge 130 MTB Bundle

Nákupem získáte 49,90 bodů na Věrnostní kartu ElectroWorld

Moderní cyklopočítač Garmin GPS Edge 130 MTB Bundle disponuje 1,8" černobílým LCD displejem s rozlišením 303 x 230 pixelů. Je odolný vůči dešti či sněhu takže je vhodný do každého počasí. Napájení probíhá prostřednictvím dobíjecí lithium-iontové baterie s výdrží do 15 hodin. Prohlížet, sdílet nebo analyzovat data lze pomocí bezplatné aplikace Garmin CONNEA po připojení k PC/Mac přes USB kabel. Je vybaven funkcí Virtual Partner, Live Track, odhadem VO2 max a poradcem pro zotavení. Samozřejmostí technologie ANT+ a Bluetooth. Zařízení je kompatibilní se systémem Android a iOS. K dispozici dálkové ovládání Edge Remote. Zobrazit celý popis

  • Doprava zdarma

Popis produktu

K dispozici bezplatná aplikace Garmin Connect

Garmin Edge 130 je vybaven podporou Strava Live Segments pro virutálne závody v reálném čase z aplikace Strava. Podmínkou k tomu, abyste tuto funkci mohli využívat je mít existující prémiový účet Strava propojen s účtem Connect Garmin. Přesné informace o vašem tempu nebo vzdálenosti i ve složitých podmínkách budete mít díky vestavěnému přijímači s podporou simultánního příjmu GPS + GLONASS nebo Galileo. Prohlížet, sdílet nebo v neposlední řadě analyzovat data lze pomocí bezplatné aplikace Garmin Connect po připojení k vašemu PC/Mac přes USB kabel.

 

Odolné provedení a dlouhá výdrž baterie

Cyklopočítač v kompaktním provedení je vybaven 1,8" černobílým LCD displejem s rozlišením 303 x 230 pixelů s dobrou čitelnost v každých světelných podmínkách. Podle certifikace IPX 7 se vyznačuje vysokou odolností vůči sněhu či dešti, zásluhou čehož je vhodným společníkem do jakéhokoliv počasí. Napájení probíhá pomocí dobíjecí lithium-iontové baterie s výdrží až 15 hodin

 

Rychlé a jednoduché spárování se smartphonem

Pro plnohodnotné využití disponuje podporou technologie Bluetooth. Vy si tak můžete rychle a jednoduše spárovat smartphonem s operačním systémem Android nebo iOS, který využívá bezplatnou aplikaci Garmin Connect™ Mobile. Tato funkce vám umožní využívat nahrávání aktivity po jejím skončení, live tracking a widget s informacemi o počasí.

 

Praktické funkce, které oceníte

Ve výbavě najdete i řadu dalších funkcí jako je například poradce pro zotavení, zda výpočet hodnoty VO2 max při cylistike. VO2 Max uvádí objem spotřebovaného kyslíku v mililitrech na kilogram tělesné hmotnosti za minutu. Obecně platí, čím vyšší číslo, tím více kyslíku se dostává do svalů, výsledkem čehož je tak delší a rychlejší aktivita. Barometrický výškoměr zobrazí klesání, výšku nebo celkové stoupání.

Obsah balení: držák na horské kolo, dálkové ovládání pro Edge, silikonové pouzdro, držák na představec, poutko (popruh), nabíjecí/datový kabel, manuál.

Parametry produktu

Základní parametry

  • Úhlopříčka 1,8 "
  • Rozlišení displeje (px) 303x230
  • Typ baterie Li-Ion
  • Výdrž baterie 15 hod.
  • Akcelerometr Ano
  • Automat.synchronizace s PC Ano

Další vlastnosti

Značka: Garmin
Voděodolný: Ano
Automat.synchronizace s PC: Ano

Display/Grafika

? Úhlopříčka: 1,8 "
? Rozlišení displeje (px): 303x230

Fyzické vlastnosti a barva

Barva: černá
Šířka: 4,1 mm
Výška: 6,3 mm
Hmotnost: 33 g
Hloubka: 1,6 mm

Funkce

? GPS: Ano
Akcelerometr: Ano
Barom.výškoměr/barometr: Ano
Snímač rychlsoti: Ano
Snímač výkonu: Ano
Alarm na bouřku: Ano

Baterie

Typ baterie: Li-Ion
Výdrž baterie: 15 hod.

Datové uložiště

Interní paměť: Ano

Konektivita

Bezdrátové: Ne

Navigace

Automat.přepočítání trasy: Ne
Možnost přidat body zájmu: Ne
Kompas: Ne
Trasové body: Ano

Ostatní

Kód produktu: 010-01913-11

Všechny parametry

Recenze Garmin GPS Edge 130 MTB Bundle

Pro vložení recenze je potřeba být přihlášen

Jen tak si hodnocení udrží vysokou úroveň.

Přihlásit se / Registrovat se

Příslušenství k Garmin GPS Edge 130 MTB Bundle