Garmin Forerunner 955 Pro Solar chytré hodinky černé


Chytré hodinky, barevný MIP displej, Wear OS, Bluetooth, NFC, Voděodolnost, Kapacita: 32 GB, Počet dní výdrže baterie: 15, Funkce: senzor tepové frekvence, měření tlaku, gyroskop, barometr, krokoměr, monitoring spánku, notifikace, výpočet kalorií, intervalový trénink, měření rychlosti, měření vzdálenosti, měření tempa, záznam trasy, Integrovaný hudební přehrávač, Podporovaný OS: Android, iOS. Více info

Barva


Cena 12 490 Kč


Spočítat splátky

Top příslušenství

5,0 / 5

100% Kvalita
Vynikajicí

100% Hodnota za peníze
Vynikajicí

2 dva nákupy

Zobrazit 2 recenze

Popis produktu

Chytré hodinky Garmin Forerunner® 955 Pro Solar s GPS jsou vybaveny solárním napájecím sklem a prodlouženou výdrží baterie.

Ochrana Corning® Gorilla® Glass DX a certifikace 5 ATM

Hodinky Garmin Forerunner® 955ProSolar jsou vhodné pro zápěstí s obvodem 130 - 220 mm. Nepochybně oceníte hmotnost pouhých 53 g, která vás nebude omezovat při vašich oblíbených sportovních aktivitách. Hodinky mají dobře čitelný displej na přímém slunci o velikosti 1,3", průměru 33 mm a rozlišení 260 × 260 pixelů. Před nárazy a poškrábáním je chrání tvrzené sklo Corning® Gorilla® Glass DX. Nezbytná je zvýšená odolnost podle certifikace 5 ATM. Prostřednictvím platformy Garmin Connect IQ™ můžete naprogramovat datová pole, vzhled hodinek i různé aplikace.

Vestavěný hudební přehrávač s kapacitou 500 skladeb

Běžecké hodinky nabízejí integrovaný hudební přehrávač s kapacitou 500 skladeb a možností stahovat seznamy skladeb z účtu Spotify®, Deezer nebo Amazon Music. Pokud máte prémiový účet, můžete si seznamy skladeb z těchto služeb uložit přímo do hodinek a později je přehrávat offline. Bluetooth®, ANT+®, Wi-Fi® jsou součástí balení.

Snímač pulzního oxymetru a monitorování srdeční frekvence

S chytrými hodinkami budete mít pod kontrolou nejen své sportovní výkony, ale také zdraví. K dispozici je snímač pulzního oxymetru, který umožňuje kdykoli sledovat hladinu kyslíku v krvi. Najdete i snímač srdečního tepu, který vás upozorní na příliš nízkou nebo vysokou tepovou frekvenci. Jelikož hodinky umožňují sledovat kvalitu vašeho spánku, nemusíte je sundávat ze zápěstí ani během odpočinku. Abyste měli během dne dostatek energie a mohli si naplánovat oblíbené aktivity, ale také potřebný čas na odpočinek, je tu pro vás funkce Body Battery. V aplikaci Garmin Connect pak ženy mohou sledovat svůj menstruační cyklus nebo průběh těhotenství.

Modul GPS, funkce ClimbPro a aplikace Garmin Connect

Prémiové sportovní hodinky Garmin Forerunner® 955 Pro jsou vybaveny modulem GPSbarevnými integrovanými mapami, takže se nikdy neztratíte, a navigačními funkcemi, které vás upozorní na každou změnu. Pomohou vám také vypočítat okružní trasu na základě oblíbených trasTrendline™. Plánovač stoupání s funkcí ClimbPro sleduje v reálném čase informace o aktuálních a nadcházejících stoupáních, včetně sklonu terénu, vzdálenosti a převýšení. K dispozici je funkce asistence a detekce nehody. Pokud se dostanete do nebezpečné situace nebo chytré hodinky vyhodnotí, že došlo k nehodě, automaticky odešlou údaje o vaší aktuální poloze kontaktům pro případ nouze. Nové trasy můžete plánovat a vyhledávat v aplikaci Garmin Connect a na platformách jako Strava a Komoot, které pak můžete automaticky synchronizovat s hodinkami.

Nabíjení solárních baterií

Integrovaná baterie poskytne hodinkám díky solárnímu nabíjení dostatek energie až na 49 hodin nepřetržitého používání v režimu aktivního určování polohy GPS.V režimu chytrých hodinek dosahuje výdrž baterie až 15 dní / 20 dní se solárním nabíjením. V režimu UltraTrac™ máte k dispozici 80 hodin / 110 hodin solárního nabíjení.

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

NFC Ano
Funkce záznam trasy, měření tempa, měření vzdálenosti, měření rychlosti, intervalový trénink, výpočet kalorií, měření tlaku, krokoměr, monitoring spánku, barometr, senzor tepové frekvence, gyroskop, notifikace
Bezdrátové nabíjení Ne

Návody a manuály

Hodnocení

5,0 / 5

2 recenze Garmin Forerunner 955 Pro Solar chytré hodinky černé

100% Kvalita
Vynikajicí

100% Hodnota za peníze
Vynikajicí

Jak pracujeme s recenzemi

Slavomír

22. 2. 2023

Celkové hodnocení

Kvalita Vynikajicí

Hodnota za peníze Vynikajicí


  • Nízka váha
  • Výdrž batérie
  • Čitateľnosť displeje
  • Skvelé funkcie
  • Solárne nabíjanie nemá očakávanú efektivitu

Určite skvele hodinky otázne či prinášajú až toľko benefitov oproti napr FR 255 vzhľadom k vyššej cene


Ondřej

25. 11. 2022

Celkové hodnocení

Kvalita Vynikajicí

Hodnota za peníze Vynikajicí


  • lehké tělo
  • solární nabíjení
  • mapa

Pro mě nejlepší poměr výkon cena. Maximum funkcí jako ve Fenixu, ale lehčí a levnější. Přešel jsem z modelu 745.