Garmin Forerunner 45 Optic červené

Chytré hodinky Garmin Forerunner 45 Optic v červeném provedení nabízejí 1,04 "displej s rozlišením 208 × 208 pixelů a řemínek s obvodem zápěstí 129-197 mm. Jsou vybaveny dobíjecí lithium-ionovou baterií s výdrží v režimu chytrých hodinek 7 dní. Při zapnuté GPS je jejich výdrž do 13 hodin. Pyšní se voděodolností dle certifikace 5 ATM. K dispozici snímač srdečního tepu, smart oznámení, LiveTracking, detekce VO2 max, krokoměr, sledování spálených kalorií či monitor kvality spánku. jsou kompatibilní s operačním systémem Android/iOS. Samozřejmostí je podpora aktivit, jako fitness, cyklistika, běh, outdoor, plavání a turistika. Disponují podporou stahování Connect IQ vzhledů ciferníků. Zobrazit celý popis

  • Doprava zdarma
  • Sleva 27 %

Popis produktu

Pro běžce

Při běhu i při cyklistice budou Forerunner 45 monitorovat váš výkon. Vy se tak dozvíte, jak na tom jste, jakou vzdálenost jste zaběhli a v jakém čase. K hodinkám si můžete připojit i Puls HRM-Dual, případně různé snímače ANT+, které sledují vaši rychlost či kadenci. Detailnější údaje získáte i po připojení FOOTPOD snímače pohybu. Naměřené údaje si můžete prohlédnout v telefonu pomocí upevňovací aplikace Garmin Connect Mobile, případně si je stáhnete do počítače. Předností hodinek je jejich nastavitelný řemínek, který si nastavíte dle potřeby (obvod zápěstí 129-197 mm).

Optický snímač

Hodinky jsou vybaveny vestavěným optickým snímačem pulsu. Využívají zelené světlo doplněné o fotodiody, které zaznamenají úbytek světla naměřený v pokožce. Průtok krve je doprovázen absorbováním zeleného světla a jeho úbytek dokážou zaznamenat fotodiody. Výsledkem je docela přesné měření pulsu.


Detekce nehody

Praktická funkce Detekce nehody se aktivuje při pádu při běhu nebo při pádu z kola. Je však třeba propojení hodinek se smartphonem a využívání aplikace Connect Garmin. Při pádu se aktivuje zabudovaný akcelerometr, následně aplikace odešle SMS zprávu na předem nastavené číslo. Zpráva bude obsahovat i vaše souřadnice.


Energie na celý den

S funkcí Body Battery budete mít přehled o vaší energii. Funkce analyzuje dostupné údaje o stresu, srdeční frekvenci (HRV), spánku a vašich aktivitách. Na základě těchto informací dokáže odhadnout, kolik energie má vaše tělo a tak vám umožní nastavit si váš den tak, abyste měli energii na cvičení a odpočinek.

Výdrž baterie

Tyto sportovní hodinky vám poskytnou přehled o vašem zdraví. Veškeré údaje se vám zobrazí na dotykovém a barevném displeji s transflektivní úpravou. Napájení hodinek Garmin Forerunner 45 je zajištěno dobíjecí lithium-iontovou baterií s výdrží až do 13 hodin se zapnutým GPS. Pokud budete hodinky využívat v režimu smart, jejich výdrž se prodlouží až na 7 dní.

Parametry produktu

Základní parametry

  • GPS Ano
  • Typ displeje LCD
  • LED podsvícení Ano

Další vlastnosti

Značka: Garmin
? Smart: Ano
Voděodolný: Ano
Vodotěsný: Ano
Určené pro: unisex

Fyzické vlastnosti a barva

Barva: červená
Šírka: 42 mm
Výška: 42 mm
Hmotnosť: 36 g
Hloubka: 11,4 mm
Barva hodinek: černá
Barva řemínku: červená

Funkce

? GPS: Ano

Obsah balení

Obsah balení: nabíjecí a datový kabel, manuál

Display/Grafika

Dotyková obrazovka: Ne
? Typ displeje: LCD
Zobrazení: LCD (barevné)

Další parametry

LED podsvícení: Ano
Pulzoměr: Ano
? Funkce: měření rychlosti, měření vzdálenosti, měření tempa, záznam trasy, výpočet kalorií, měrění tlaku, monitoring spánku, notifikace, senzor tepové frekvence, krokoměr
Typ nabíjení: USB
Materiál řemínku: silikon
? Hudební přehrávač: Ano
Aktivita: turistika, cyklistika, běh, chůze

Baterie

Výdrž baterie: 7 Dny

Ostatní

Kód produktu: 010-02156-16

Všechny parametry

Recenze Garmin Forerunner 45 Optic červené

Pro vložení recenze je potřeba být přihlášen

Jen tak si hodnocení udrží vysokou úroveň.

Přihlásit se / Registrovat se

Příslušenství k Garmin Forerunner 45 Optic červené