Garmin Forerunner 255 Music chytré hodinky bílé


Chytré hodinky, barevný MIP displej, Wear OS, Bluetooth, NFC, Voděodolnost, Kapacita: 4 GB, Počet dní výdrže baterie: 14, Funkce: senzor tepové frekvence, měření tlaku, gyroskop, barometr, krokoměr, monitoring spánku, notifikace, výpočet kalorií, intervalový trénink, měření rychlosti, měření vzdálenosti, měření tempa, záznam trasy, Integrovaný hudební přehrávač, Podporovaný OS: Android, iOS. Více info

Barva


Cena 8 290 Kč


Spočítat splátky

Top příslušenství

Popis produktu

Chytré sportovní hodinky Garmin Forerunner 255 Music s 46mm odolným pouzdrem, ochranným sklem Gorilla Glass a silikonovým řemínkem nabízejí vodotěsnost 5 ATM, snímač srdečního tepu, snímač hladiny kyslíku v krvi, výpočet spálených kalorií, více než 30 sportovních režimů, možnost přehrávání hudby, GPS, Bluetooth a ANT+.

Sportovní hodinky

Garmin Forerunner 255 Music jsou lehké chytré hodinky vhodné pro začátečníky i výkonnostní sportovce. Mají odolné 46mm pouzdro s ochranným sklem Gorilla Glass. Vodotěsnost 5 ATM znamená, že jsou odolné proti namočení a postříkání vodou. Díky nízké hmotnosti pouhých 49 g nebudou překážet při spánku, běhu ani jiných sportovních aktivitách. 1,3palcový displej využívá technologii MIP (transflective memory-in-pixel), díky níž méně odráží sluneční světlo, a je proto lépe čitelný a hlavně vyžaduje méně energie.

Sledování zdravotního stavu

 • Snímání srdečního tepu: Hodinky mohou pomocí optického snímače nepřetržitě monitorovat váš srdeční tep. Pokud je vaše tepová frekvence příliš nízká nebo příliš vysoká, hodinky vás na to upozorní.
 • Senzor pulzního oxymetru: Senzor měří úroveň nasycení krve kyslíkem. Umožňuje pokročilé monitorování spánku a aklimatizaci na nadmořskou výšku.
 • Monitorování spánku: Získejte vyhodnocení svého spánku a informace o tom, jak ho můžete zlepšit. Hodinky mohou monitorovat různé fáze spánku, srdeční tep, stres, okysličení krve nebo dýchání.
 • Měření tělesného stresu: Stress Score měří informace o zátěži organismu vyhodnocením údajů o variabilitě srdeční frekvence.
 • Body Battery: Funkce dokáže na základě údajů o stresu, variabilitě srdečního tepu, spánku a aktivitě zjistit zásoby energie v těle, což vám umožní naplánovat si den a optimalizovat časy pro aktivitu a odpočinek.
 • Zdravotní funkce pro ženy: Aplikace Garmin Connect umožňuje sledovat menstruační cyklus nebo průběh těhotenství. Zaznamenávejte příznaky, získejte tipy na cvičení a výživu a další informace.

Sportovní funkce

K dispozici je více než 30 sportovních režimů včetně plavání, jízdy na kole a běhu, takže si každý najde něco pro sebe. Pro outdoor jsou k dispozici takové sporty, jako je turistika, lyžování, snowboarding, běžecké lyžování, pádlování a veslování. Hodinky dokáží zjistit čas potřebný k regeneraci před dalším intenzivním tréninkem. Sestavte si trénink z různých typů aktivit. V hodinkách jsou předinstalované tréninky pro HIIT, silový trénink, kardio, jógu a pilates s možností stažení dalších tréninků.

 • Ranní hlášení: Získejte informace o počasí, spánku, době regenerace, stavu tréninku, stavu HRV a denních tréninkových doporučeních.
 • Stav HRV: Funkce sleduje variabilitu srdečního tepu během spánku, abyste měli lepší přehled o zdravotním stavu, regeneraci a tréninkovém výkonu.
 • Race Widget: Na základě termínu a povahy závodu připraví nástroj Race Widget individuální tréninkový plán včetně vysvětlení jednotlivých fází tréninku.
 • Denní tréninky: Prohlédněte si celý týden doporučených denních tréninků, které se po každém běhu přizpůsobí vašemu výkonu a regeneraci.
 • Vyhodnocení výkonu: Na začátku běžeckého tréninku hodinky analyzují vaše tempo a tepovou frekvenci a mohou vyhodnotit připravenost vašeho těla na výkon.
 • Navigace po trasách: Trasy můžete vyhledávat a plánovat například v aplikaci Garmin Connect, ale také na dalších platformách, jako je Strava, Komoot nebo Mapy.cz.

Přehrávání hudby

Hodinky ve verzi Music mají vestavěný hudební přehrávač, který podporuje streamovací služby, jako je Spotify, Deezer nebo Amazon Music. Do paměti hodinek můžete nahrát i vlastní hudbu. K dispozici je 4GB úložiště.

Oznámení

Hodinky Garmin Forerunner 255 Music umožňují přijímat e-maily, textové zprávy a oznámení po spárování se smartphonem se systémem Android nebo iOS. Uživatelé smartphonů se systémem Android mohou odpovídat na textové zprávy.

Bezpečnost na prvním místě

Pokud hodinky vyhodnotí, že došlo k nehodě, odešlou vaši polohu tísňovému kontaktu. Tato funkce je užitečná, když si nemůžete přivolat pomoc sami. Ve výchozím nastavení je detekce nehod povolena pouze pro vybrané sportovní profily. Funkce LiveTrack umožňuje přátelům a rodině sledovat vaši polohu v reálném čase a dokonce i celou naplánovanou trasu.

Konektivita

Lithium-iontová baterie nabízí dostatečnou výdrž, až 14 dní v režimu chytrých hodinek a až 30 hodin v režimu GNSS se zapnutou GPS. Díky přístupu k více navigačním systémům (GPS, Glonass, Galileo) a více frekvencím můžete dosáhnout vyšší přesnosti v oblastech se slabým signálem. Získáte vynikající přesnost měření ujeté vzdálenosti a rychlosti. Výhodou těchto hodinek je také podpora externích snímačů, jako je snímač srdečního tepu HRM-Pro nebo snímač Running Dynamics Pod, které lze spárovat přes ANT+ nebo Bluetooth.

Garmin Pay

Hodinky podporují bezkontaktní platby Garmin Pay, takže můžete platit rychle a bezpečně, aniž byste museli nosit platební kartu. Garmin Pay je kompatibilní s většinou českých bank - jejich úplný seznam najdete zde.

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

NFC Ano
Funkce záznam trasy, měření tempa, měření vzdálenosti, měření rychlosti, intervalový trénink, výpočet kalorií, měření tlaku, krokoměr, monitoring spánku, barometr, senzor tepové frekvence, gyroskop, notifikace
Bezdrátové nabíjení Ne

Návody a manuály

Hodnocení

0,0 / 5

0 recenzí Garmin Forerunner 255 Music chytré hodinky bílé

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno

Jak pracujeme s recenzemi