Garmin Forerunner 245 Optic Slate šedé

GPS: Ano, Typ displeje: LCD, LED podsvícení: Ano,

  • Hlídat změny
  • Do oblíbených
  • Vytisknout

Top příslušenství

Popis produktu

Sportovní hodinky Garmin Forerunner 245 Optic Slate v šedém provedení disponují množstvím funkcí, které vám pomohou s udržováním a zlepšováním vaší kondice. Dominantou hodinek je barevný 1,2" LCD displej s rozlišením 240 × 240 pixelů s krycím sklem Gorilla Glass 3. Ovládání pomocí bočních tlačítek. Vybaveny jsou optickým snímačem tepové frekvence s podporou měření Pulse Ox a různými běžeckými metrikami. Nechybí monitoring spánku, krokoměr, měření rychlosti, oznámení, podpora ANT+ a Bluetooth, detekce nehody či Body Battery. Vybaveny jsou pokročilými tréninkovými funkcemi, jako je měření VO2 max, tréninkový plán a doporučená regenerace. Podpora GPS, GLONASS, Galileo. Výdrž baterie dosahuje 24 hodin s aktivním GPS, 7 dní v oznamovacím režimu hodinek a měřením pulsu. Konstrukce hodinek je odolná dle certifikace 5 ATM. Kompatibilní s operačním systémem Android a iOS.

Jednoduchá synchronizace

Hodinky můžete využívat při různých aktivitách a také vám poslouží jako módní doplněk. Pohodlné nošení na ruce díky nastavitelnému silikonovému náramku. Rychlá synchronizace přes Bluetooth umožní přijímat oznámení z vašeho mobilního telefonu s operačním systémem Android a iOS. Získáte tak přehled o příchozích hovorech a emailech přímo na vašem zápěstí. Mají označení 5 ATM, což vám umožní, mít je na ruce při plavání nebo ve sprše. Zvládají i teplotní výkyvy mezi -20 a 60 °C.

Tréninkový plán a Garmin Connect

Garmin Forerunner 245 Optic Slate nabízejí pokročilé tréninkové funkce, se kterými bude váš trénink ještě efektivnější a získáte přesné výsledky o vašem aktuálním stavu. Můžete si vytvořit vlastní tréninkový plán nebo si stáhnout již připravený trénink z aplikace Garmin Connect. Po cvičení hodinky dokážou vyhodnotit vaši aerobní vytrvalost pomocí hodnoty VO2 max. Během dne sledují vaši aktivitu a dbají na to, abyste se hýbali. Už po půl hodině sezení hodinky vyšlou upozornění, abyste se prošli.

Metriky běhu

Menu hodinek přináší několik pokročilých běžeckých funkcí, které přesně analyzují vaši běžeckou aktivitu. Je však třeba připojit vhodný pulsoměr, jakým je HRM-Run nebo Running Dynamick Pod-u (nejsou součástí balení). Získáte přehled o tom, jak dlouhý je váš krok, jaký máte čas, kontakt se zemí s pravou a levou nohou a jiné.

Body Battery

Tato funkce vám dá přesné a jasné informace o vašem aktuálním stavu. Tato funkce sčítá informace o tréninkové zátěži, stresu a dalších aktivitách a porovnává je s dobou spánku, odpočinku a relaxace. Data o aktivitě zaznamenává i pomocí sledování srdeční aktivity. Body Battery vám pak poskytne informace potřebné pro správné naplánování intenzity následujícího tréninku a také vám napoví, jaká doba spánku je nezbytná pro dostatečnou regeneraci.

Sportovní aktivity

Hodinky můžete využívat při různých sportovních aktivitách. Kromě běhu (interiér/exteriér/běžící pás) mají režim na cyklistiku, chůzi, veslování (indoor), plavání v bazénu, jógu, eliptický běh, běh do schodů a silový/kardio trénink. Při zapnuté GPS získáte přehled o trase, pulsu, tempu běhu, rychlosti a spálených kalorií. Při běhu na běžícím páse (vypnuto GPS) analyzuje váš běh vestavěný akcelerometr. Oceníte i funkci Race Predictor, která dokáže odhadnout vaše běžecké výsledky (čas, tempo, rychlost) při určitých vzdálenostech.

7denní výdrž

Integrovaná Li-Ion baterie poskytne hodinkám dostatek energie až na 24 hodin nepřetržitého provozu v režimu s aktivní GPS lokalizací. V režimu chytrých hodinek, kdy nebudete využívat GPS, dosáhne výdrž na jedno nabití až 7 dní. Výhodou těchto hodinek je také podpora externích čidel, které lze spárovat prostřednictvím ANT+ nebo Bluetooth. To vám umožní získat ještě přesnější statistiky a data o všem, co děláte.

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

GPS Ano
Typ displeje LCD
LED podsvícení Ano

Hodnocení

0,0 / 5

0 recenzí Garmin Forerunner 245 Optic Slate šedé

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno