Garmin Forerunner 245 Music Optic bílé

GPS: Ano, Typ displeje: LCD, LED podsvícení: Ano,

  • Hlídat změny
  • Do oblíbených
  • Vytisknout

Popis produktu

Sportovní hodinky Garmin Forerunner 245 Music Optic v bílém provedení jsou vybaveny hudebním přehrávačem a funkcemi, které vám pomohou udržovat se v kondici. Barevný 1,2" LCD displej s rozlišením 240 × 240 pixelů s krycím sklem Gorilla Glass 3 ovládáte pomocí bočních tlačítek. Mají optický snímač tepové frekvence s podporou měření Pulse Ox. Nechybí monitoring spánku, krokoměr, měření rychlosti, oznámení, podpora ANT+ a Bluetooth, detekce nehody či Body Battery. Vybaveny jsou pokročilými tréninkovými funkcemi, jako je měření VO2 max, tréninkový plán a doporučená regenerace. Podpora GPS, GLONASS, Galileo. Výdrž baterie dosahuje 24 hodin s aktivní GPS, 7 dní v režimu hodinek. Konstrukce hodinek je odolná dle certifikace 5 ATM. Kompatibilní s operačním systémem Android a iOS.

Hudební přehrávač

Běžecké hodinky Garmin Forerunner 245 Music Optic s integrovaným hudebním přehrávačem vám umožní uložit si až 500 MP3 skladeb přímo do hodinek. Hudbu pak budete moci poslouchat pomocí bezdrátových sluchátek. Samozřejmě nabízejí i podporu streamovacích hudebních služeb Spotify a Deezer. Skladby si můžete stáhnout do hodinek i přímo z počítače přes USB kabel.

Snímač Pulse Ox

Nadšenci vysokohorské turistiky a horolezectví jistě ocení integrovaný optický snímač Pulse Ox, který měří a vyhodnocuje saturaci krevního hemoglobinu kyslíkem. Ve vyšších nadmořských výškách můžete sledovat, jak se vaše tělo vypořádává s vyšší výškou a jaká je hodnota kyslíku v krvi (měření závisí na několika faktorech, jako je kondice, celkové zdraví a jiné).

Body Battery

Tato funkce vám dá přesné a jasné informace o vašem aktuálním stavu. Tato funkce sčítá informace o tréninkové zátěži, stresu a dalších aktivitách a porovnává je s dobou spánku, odpočinku a relaxace. Data o aktivitě zaznamenává i pomocí sledování srdeční aktivity. Body Battery vám pak poskytne informace potřebné pro správné naplánování intenzity následujícího tréninku a také vám napoví, jaká doba spánku je nezbytná pro dostatečnou regeneraci.

Tréninkový plán a Garmin Connect

Garmin Forerunner 245 Music nabízejí pokročilé tréninkové funkce, se kterými bude váš trénink ještě efektivnější a získáte přesné výsledky o vašem aktuálním stavu. Můžete si vytvořit vlastní tréninkový plán nebo si stáhnout již připravený trénink z aplikace Garmin Connect. Po cvičení hodinky dokážou vyhodnotit vaši aerobní vytrvalost pomocí hodnoty VO2 max. Během dne sledují vaši aktivitu a dbají na to, abyste se hýbali. Už po půl hodině sezení hodinky vyšlou upozornění, abyste se prošli.

Skvělá výdrž baterie a podpora externích snímačů

Integrovaná baterie poskytne hodinkám dostatek energie až na 24 hodin nepřetržitého provozu v režimu s aktivní GPS lokalizací (bez využívání přehrávače hudby). Pokud společně s GPS budete využívat i hudební přehrávač, dosáhne výdrž cca 6 hodin. V režimu chytrých hodinek, kdy nebudete využívat GPS ani hudební přehrávač, dosáhne výdrž na jedno nabití až 7 dní. Výhodou těchto hodinek je také podpora externích čidel, které lze spárovat prostřednictvím ANT+ nebo Bluetooth. To vám umožní získat ještě přesnější statistiky a data o všem, co děláte.

Sportovní aktivity

Hodinky můžete využívat při různých sportovních aktivitách. Kromě běhu (interiér/exteriér/běžící pás) mají režim na cyklistiku, chůzi, veslování (indoor), plavání v bazénu, jógu, eliptický běh, běh do schodů a silový/kardio trénink. Při zapnuté GPS získáte přehled o trase, pulsu, tempu běhu, rychlosti a spálených kalorií. Při běhu na běžícím páse (vypnuto GPS) analyzuje váš běh vestavěný akcelerometr. Oceníte i funkci Race Predictor, která dokáže odhadnout vaše běžecké výsledky (čas, tempo, rychlost) při určitých vzdálenostech.

Metriky běhu

Menu hodinek přináší několik pokročilých běžeckých funkcí, které přesně analyzují vaši běžeckou aktivitu. Je však třeba připojit vhodný pulsoměr, jakým je HRM-Run nebo Running Dynamick Pod-u (nejsou součástí balení). Získáte přehled o tom, jak dlouhý je váš krok, jaký máte čas, kontakt se zemí s pravou a levou nohou a jiné.

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

GPS Ano
Typ displeje LCD
LED podsvícení Ano

Hodnocení

0,0 / 5

0 recenzí Garmin Forerunner 245 Music Optic bílé

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno