Garmin fénix 6 Pro Sapphire šedé s černým řemínkem

  • Doprava zdarma
  • 12 % zpět na Věrnostní kartu
  • Sleva 13 %

NFC: Ano, Funkce: záznam trasy, měření vzdálenosti, výpočet kalorií, krokoměr, monitoring spánku, barometr, senzor tepové frekvence, gyroskop, notifikace, Bezdrátové nabíjení: Ne,


Cena 17 490 Kč

Sleva 13 % z ceny doporučené výrobcem: 19 990 Kč Zobrazit nápovědu

Přihlásit se / Registrovat se a získat 2 098,8 Kč zpět na další nákup: Zobrazit nápovědu


Spočítat splátky

  • Hlídat změny
  • Vytisknout

Top příslušenství

Popis produktu

Multisportovní hodinky Garmin fénix 6 Pro Sapphire v šedém provedení disponují užitečnými funkcemi, které ocení amatérský i profesionální sportovec. Do precizně zpracovaného těla je vsazený kulatý barevný chroma TFT displej s vynikajícím rozlišením 260x260 pixelů a úhlopříčkou 1,3". Displej je chráněný safírovým sklem, které vyniká vysokou odolností a tvrdostí. Hodinky disponují vlastní pamětí s kapacitou 32 GB s možností uložení až 2000 skladeb a integrovanými topografickými mapami s databází golfových hřišť. Ve výbavě hodinek nechybí podpora GPS, GLONASS, Galileo, Bluetooth, WiFi, ANT+ a Garmin Pay. Vhodné jsou pro běh, cyklistiku, lyžování a díky vysoké odolnosti i pro plavání a další sporty. Nechybí ani optický senzor tepové frekvence fungující i pod vodou. Výdrž hodinek dosahuje při maximálním využití až 10 hodin.

Perfektní zpracování

Garmin fénix 6 Pro Sapphire zaujmou na první pohled svým elegantním a odolným zpracováním. Při výrobě těla byla využita osvědčená kombinace ušlechtilé oceli a tvrzeného polymeru. Pěkné a odolné zpracování zajistí vysokou odolnost vůči drsným podmínkám a zároveň vám hodinky neudělají ostudu ani ve společnosti. Součástí balení je černý silikonový řemínek, který zajistí pohodlné nošení za jakýchkoliv okolností. Řemínek je možné jednoduše vyměnit za jiný, díky jednoduchému uchycení QuickFit™. Můžete si tak hodinky libovolně přizpůsobit aktuálnímu outfitu nebo náladě.

Krásný a skvěle čitelný displej

V elegantním těle je vsazený barevný chroma TFT displej s vynikající čitelností i za nepříznivých světelných podmínek. Jeho rozlišení činí 260x260 pixelů a úhlopříčka 1,3". Tento displej je chráněný odolným safírovým sklem, jenž vyniká svou odolností vůči rozbití a poškrábání. Displej není dotykový, takže ovládání hodinek je zajištěno pomocí pěti tlačítek. Díky tomu budete moci pohodlně hodinky ovládat ve vlhkém prostředí i v rukavicích.

Přesný senzor tepové frekvence

Na zadní straně hodinek se nachází propracovaný optický senzor tepové frekvence. Senzor vyniká svou přesností, díky čemuž získáte přesné hodnoty přímo ze svého zápěstí. Výhodou tohoto senzoru je, že je schopný měřit tep i ve vodě během plaveckých tréninků či závodů. Tento senzor také umožní měření nasycenosti krve kyslíkem. Informace o srdeční aktivitě tak budete mít neustále k dispozici, je jedno, zda budete sportovat, odpočívat anebo spát.

Vhodné téměř pro každého sportovce

Díky množství integrovaných senzorů a pokročilého měření jsou hodinky Garmin fenix6 Pro Sapphire vhodné téměř pro jakýkoliv druh sportu. Hravě si poradí s monitorováním nejběžnějších sportů, jako je běh, cyklistika, plavání nebo fitness aktivity. Dále hodinky obsahují sportovní profily pro golf, halové i venkovní sporty, triatlon, veslování a silový trénink. Každý z těchto profilů si můžete navíc přizpůsobit dle vlastních potřeb. Veškeré záznamy lze přenášet do aplikace Garmin Connect, která vám zprostředkuje důležité statistiky a informace, které vám pomůžou při tréninku a pro zvýšení vaší výkonnosti.

Podrobné běžecké statistiky

Hodinky potěší svými funkcemi také běžce. Mimo klasických parametrů běhu jako je vzdálenost, rychlost, tempo, kadence a záznam trasy jsou hodinky schopné vypočítat další důležité hodnoty, ovlivňující výkonnost. Hodinky dokáží odhadnout VO2Max a v případě využití hrudního pásu odhadnou i laktátový práh. Nechybí ani tréninkové profily, které vám zprostředkují perfektní plán pro zlepšení vaší výkonnosti i v případě, že s běháním začínáte. Zaznamenávat lze nejenom venkovní běh, ale také běh uvnitř i na běžeckých trenažerech.

Přesná lokalizace a integrované mapové podklady

Ve výbavě hodinek se nachází i podpora GPS a dalších lokalizačních systémů GLONASS a Galileo. Těšit se můžete na přesnou a rychlou lokalizaci, přesnější měření vaší rychlosti a možnost automatické navigace. Hodinky navíc obsahují topografické mapy Evropy, které navíc obsahují databázi 41 000 golfových hřišť. Na své si přijdou i milovníci lyžování. Mapy podporují také zimní lyžařské mapy. 

Vlastní úložiště s kapacitou až 2000 hudebních souborů

Integrované úložiště s kapacitou 32 GB poskytne prostor nejenom pro detailní mapové podklady, ale také pro až 2000 vašich oblíbených skladeb. Tyto skladby si budete moci přehrávat pomocí bezdrátových sluchátek. Hodinky podporují také streamovací služby Spotify a Deezer. Pokud máte u těchto služeb prémiové účty, můžete si hudbu stáhnout přímo do paměti hodinek prostřednictvím WiFi připojení a poslouchat své oblíbené interprety bez potřeby připojení k internetu.

Vylepšený Battery management

Hodinky Garmin fénix 6 Pro Sapphire dostaly také inovovanou správu spotřeby energie, která prodlouží výdrž na jedno nabití. Ve správě spotřeby energie si budete moci volit přednastavené profily podle aktuálního využívání hodinek, čímž docílíte větší výdrže. Při poslechu hudby a maximálnímu výkonu GPS dosáhne výdrž hodinek až 10 hodin. Pouze s aktivní GPS lokalizací se hodinky dostanou na výdrž až 36 hodin. Pokud hodinky přepnete do úsporného režimu, prodlouží se doba výdrže až na 48 dní. Chystáte-li se na několikadenní horskou túru, jistě oceníte expediční mód, který zajistí výdrž až 28 dní a aktivním určováním polohy. V režimu smart hodinek bude výdrž 14 dní.

Garmin Pay

Zajímavou funkcí hodinek Garmin fénix 6 Pro Sapphire je podpora bezkontaktních plateb prostřednictvím Garmin Pay. Tato funkce umožní platit v obchodech, které jsou vybaveny bezkontaktními platebními terminály, jednoduše pouhým přiložením hodinek k terminálu. Díky tomu tak můžete vyběhnout bez hotovosti a cestou si zakoupit občerstvení pomocí svých hodinek. Aby bylo možné platby pomocí hodinek aktivovat, je nezbytné, aby tuto možnost podporovala vaše banka.

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

NFC Ano
Funkce záznam trasy, měření vzdálenosti, výpočet kalorií, krokoměr, monitoring spánku, barometr, senzor tepové frekvence, gyroskop, notifikace
Bezdrátové nabíjení Ne

Hodnocení

0,0 / 5

0 recenzí Garmin fénix 6 Pro Sapphire šedé s černým řemínkem

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno