Garmin fēnix 7S Pro Solar Silver/Black Band


Chytré hodinky, barevný MIP displej, Bluetooth, NFC, Voděodolnost, Kapacita: 32 GB, Počet dní výdrže baterie: 46, Funkce: senzor tepové frekvence, měření tlaku, gyroskop, barometr, krokoměr, monitoring spánku, notifikace, výpočet kalorií, měření rychlosti, měření vzdálenosti, měření tempa, Integrovaný hudební přehrávač, Podporovaný OS: Android, iOS. Více info


Cena 16 490 Kč

Sleva 3 % z předcházející ceny: 16 990 Kč Zobrazit nápovědu

Přihlásit se / Registrovat a získat zpět na další nákup : 165 Kč Zobrazit nápovědu


Spočítat splátky

Top příslušenství

Bežná cena
Zdarma
Věrnostní cena Zdarma

Zobrazit všechno příslušenství

Popis produktu

Garmin fēnix 7S Pro Solar jsou odolné chytré hodinky se solárním nabíjením, vodotěsností 10 ATM, řadou zdravotních a sportovních funkcí, integrovanou LED svítilnou, vícepásmovou GPS a 14denní výdrží baterie.

Připraveny na všechna vaše dobrodružství

Chytré hodinky Garmin fēnix 7S Pro Solar na první pohled zaujmou sportovním designem, bočními fyzickými tlačítky, 1,2" dotykovým MIP (memory-in-pixel) displejem s rozlišením 240 × 240 px, solárním dobíjecím sklem Power Glass a skvělou čitelností na přímém slunci. Hodinky mají 42mm pouzdro z polymeru vyztuženého vlákny, stejně jako lunetu a zadní kryt z oceli. Jejich konstrukce rovněž splňuje vodotěsnost 10 ATM a americké vojenské normy pro odolnost vůči teplotám a nárazům. O celodenní pohodlí se pak stará 20mm silikonový QuickFit řemínek – ideální pro zápěstí s obvodem 108-182 mm.

Výkonná LED svítilna

S chytrými hodinkami Garmin fēnix 7S Pro Solar si můžete posvítit nejen na své zdraví, ale i během večerních procházek. Všechny modely hodinek řady fēnix 7 Pro mají zabudovanou výkonnou LED svítilnu s dlouhou výdrží baterie a nastavitelnou barvou a intenzitou. Záleží jen na vás, zda dáte přednost klasickému bílému světlu, nebo pronikavému červenému světlu.

Dlouhá výdrž baterie

Zařízení je vybaveno baterií, která vám při standardním používání v kombinaci se speciálním solárním sklíčkem zajistí skvělou výdrž až 14 dní. V případě neustále aktivního režimu GPS je jejich výdrž 46 hodin. Již tak bezkonkurenční výdrž baterie můžete prodloužit díky úspornému režimu, ve kterém chytré hodinky vydrží více než 87 dní.

Sportovní funkce a metriky výkonu

Můžete využít širokou škálu profesionálních profilů pro různé sportovní aktivity, jako je běh, jízda na kole, lyžování, plavání, turistika atd. Pro jednotlivé sporty jsou k dispozici speciální funkce, jako je RacePredictor, PacePro nebo ClimbPro. Abyste se mohli neustále zlepšovat, nechybí ani výkonnostní metriky, které vám poskytnou podrobnou analýzu vašeho výkonu a zdravotního stavu na základě analýzy VO2 Max, dynamiky běhu, tréninkového efektu, nadmořské výšky nebo teplotní aklimatizace. Stejně důležitá jako pravidelný pohyb je i pravidelná regenerace vašeho těla, se kterou vám pomůže regenerační asistent.

Funkce PacePro

Tento model hodinek je vybaven novými funkcemi PacePro, které ocení i vášniví sportovci – skóre běhu do kopce a skóre vytrvalosti.

  • Skóre běhu do kopce: funkce měří vaši schopnost běhu do kopce a vyhodnocuje váš pokrok na základě vašeho VO2 Max a tréninkové historie. Po aktivaci měří sílu při běhu do prudkých stoupání, vytrvalost při dlouhých stoupáních a ukazuje výsledné skóre na základě výkonu v průběhu času.
  • Skóre vytrvalosti: tato funkce měří vaši schopnost vydržet dlouhodobou zátěž a umožňuje vám snadněji pochopit, jak trénink ovlivňuje vaši celkovou vytrvalost. Toto dynamické měření využívá VO2 Max, krátkodobé/dlouhodobé tréninkové zátěže a další faktory, abyste zjistili, jak se vaše kondice zlepšuje.

Přesná navigace v terénu

Hodinky řady fēnix 7S Pro jsou vybaveny třemi systémy určování polohy – 2pásmovým systémem GPS, GLONASS a Galileo. V terénu se můžete orientovat pomocí výškoměru (měření nadmořské výšky), barometru (sledování změn počasí) a tříosého kompasu. Výrobce myslel opravdu na všechno, o čemž svědčí golfové mapy z celého světa, lyžařské mapy SkiView a topografické mapy TopoActive, které si můžete snadno stáhnout nebo aktualizovat prostřednictvím připojení Wi-Fi. Hodinky také nabízejí možnost vytvářet nebo vyhledávat existující trasy v aplikaci, čímž vám poskytnou podrobnou navigaci.

Sledování zdravotního stavu

Integrovaný optický snímač Pulse Ox zaznamenává, jak dobře vaše tělo absorbuje kyslík, takže můžete sledovat, jak vaše tělo reaguje na zvýšenou fyzickou aktivitu například ve vysokých nadmořských výškách. K dispozici je také sledování srdečního tepu, analýza spánku nebo indikátor Body Battery, který vám poskytne okamžitou zpětnou vazbu o zásobách energie ve vašem těle.

Chytré funkce

Přidejte si do hodinek platební kartu a plaťte rychle a bezkontaktně pomocí služby Garmin Pay, aniž byste s sebou museli všude nosit peněženku. Službu podporuje většina českých bank – jejich seznam najdete zde. Po spárování s telefonem Apple nebo Android můžete na hodinky dostávat upozornění na e-maily a textové zprávy. Nezapomínejme ale ani na další praktické funkce, jako je možnost stahovat oblíbené skladby ze Spotify a Deezeru. Kromě toho si můžete do hodinek stahovat ciferníky, datová pole a aplikace prostřednictvím obchodu Connect IQ.

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

NFC Ano
Funkce měření tempa, měření vzdálenosti, měření rychlosti, výpočet kalorií, měření tlaku, krokoměr, monitoring spánku, barometr, senzor tepové frekvence, gyroskop, notifikace
Bezdrátové nabíjení Ne

Návody a manuály

Hodnocení

0,0 / 5

0 recenzí Garmin fēnix 7S Pro Solar Silver/Black Band

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno

Jak pracujeme s recenzemi