Garmin Fénix 5X Sapphire šedé s černým řemínkem vystavený kus s plnou zárukou

19 490 Kč ? Ušetříte 28 % 13 998 Kč

Na splátky spočítat

Produkt je možné rezervovat na prodejně – Dostupnost v prodejnách

Rezervovat v prodejně

Při nákupu produktu získáte extra hodnotu bodů 1 399,80 bodů na Věrnostní kartu ElectroWorld

Garmin Fénix 5X jsou sportovní hodinky, které Vás okouzlí nejen pro svůj atraktivní vzhled, ale především funkce, které nabízí. Bez pochyb bude splňovat všechny Vaše požadavky, a to hned po technické i vizuální stránce. Navíc přichází s mnoha vylepšeními, kterými si okamžitě získá Vaši pozornost. Displej s průměrem 51 mm a velikostí 1,2" je barevný a nabízí opravdu vysoké rozlišení. Je dobře čitelný a dostatečně velký, co mnozí z Vás jistě ocení. Se svým mobilním telefonem jejich synchronizujete snadno prostřednictvím bezdrátové technologie Bluetooth. Disponuje také ANT+ rozhraním, vysoce citlivým GPS/GLONASS přijímačem a Wi-fi konektivitou. Používat je můžete stejně při běhu, cyklistice, plavání nebo lyžování. Počet kroků či spálené kalorie budou počítat i během dne. Dokonce vyhodnotí i kvalitu Vašeho spánku. Všechny své dosažené výsledky pak můžete zhodnotit a porovnat v bezplatné aplikaci. Safírové sklíčko je obzvlášť odolné, proto nehrozí žádné škrábance. Mnohé z Vás bez pochyb potěší i množství tréninkových funkcí, intervalové tréninky či funkce Group Track. Zobrazit celý popis

  • Výprodej − 28 %
  • Doprava zdarma
  • Extra 10 % bodů zpět na Věrnostní kartu

Popis produktu

Skvělý společník

Pokud patříte mezi ty, kteří preferují zdravý životní styl a všechny své činnosti chcete mít pod kontrolou, sportovní hodinky Vám prostě nesmí chybět. Různé sportovní aktivity budou neodmyslitelnou součástí mnoha lidí. Právě série Fénix ​​5X přichází s osvědčenými funkcemi, ale i mnohými vylepšeními, kterými si okamžitě získá Vaši pozornost, sympatie i obdiv. Všechny modely navíc fungují i ​​s běžeckými a fyziologickými metrikami, které jsou dostupné s použitím hrudního pásu (ten není součástí balení) HRM-Run nebo HRM-Tri. Využití hodinek Garmin Fénix 5X je skutečné široké. Na výběr budete mít z profilů pro cyklistiku, plavání, triatlon či lyžování / snowboarding.

Design

Vyznačuje se displejem s průměrem 51 milimetrůrobustním vzhledem a v prémiovém provedením. Díky silikonovému pásku působí velmi stylově a moderně zároveň, čímž se budou hodit i k běžnému outfitu. Pro každodenní používání jsou tak pohodlnější, o čem se i samy rychle přesvědčíte. Safírové sklíčko je mimořádně odolné, díky čemuž se jen tak lehce nepoškrábe. Jsou tak vhodné i do náročnějších podmínek. Navíc jsou voděodolné, díky čemuž s nimi víte jít do sprchy nebo s nimi plavat. Nedoporučujeme je však ponořit do hlubší vody.  

 

Ještě lepší než kdykoliv předtím 

Zaručeně oceníte i vestavěný optický pulzoměr Elevate v zadní straně hodinek, přičemž nepřidává na objemu ani nevyčnívá. Disponuje předinstalovanou topografickou mapou s podporou cyklostezek v rámci Evropy. Performence widget Vás bude informovat o Vašich zlepšeních a nejdůležitějších ukazatelích výkonu. V případě potřeby lze snadno a pohodlně připojit externí snímače prostřednictvím ANT+ rozhraní. Disponuje však i podporou bezdrátové technologie Bluetooth. Dále si umíte vybrat a nainstalovat jednu mapu golfového hřiště z více než 40tis. nabízených. Nelze opomenout ani Wi-fi konektivituTraining Effect 2.0, Group Track nebo zjednodušené uživatelské rozhraní

 

Displej

Vybaven je opravdu jasným displejem Chroma s ještě vyšším rozlišením. Všechny údaje jsou tak jasné, srozumitelné a dobře čitelné. Barevná obrazovka dosahuje velikost 1,2", což je dostatečné pro pohodlné sledování. S rozlišením 240 x 240 pixelů a antireflexním povrchem je dobře čitelný za každých světelných podmínek. Navíc jejich víte ovládat i v rukavicích, což oceníte především v zimních měsících. 

 

Pokročilé technologie 

Intervalový trénink je jedním z mimořádně účinných forem, které Vám pomohou k Vaší vysněné postavě či k lepší kondici. Jde o pokročilou funkci, kterou hodinky Garmin disponují. Jaké intervaly si zvolíte je již na Vás. Vzpomínali jsme, že jsou použitelné i ve vodě, proto je využijete i při plavání. S integrovaným akcelerometrem měří stejně v krytých bazénech, ale i na otevřené vodě. Spočítají Vám proplulé délky, celkovou vzdálenost, tempo, typ záběrů a mnoho jiného. Vyhodnotí efektivitu, určí SWOLF skóre, ale také rozpozná pět plaveckých stylů. Group Track sdílí pozice i více jezdců současně v reálném čase a přímo na mapě zařízení. 

 

Další kompatibilní funkce

S využitím HRM-Run a HRM-Tri, případně HRM-Premium jsou k dispozici i další praktické funkce, které mnozí z Vás jistě ocení. Na mysli máme především pokročilou běžeckou metriku běhu, přičemž získáte informace o délce kroku, o rovnováze doby kontaktu se zemí či vertikální poměr. Funkce Lactate Threshold (Anaerobní práh) zjišťuje maximální intenzitu, při níž organismus udržuje rovnováhu mezi tvorbou a odstraňováním krevního laktátu. Fyziologické změny monitoruje Stress Score.

 

Provoz 

Opravdu dlouhou výdrž zajišťuje díky dobíjecí lithium - iontové baterii. V režimu smart hodinek a se zapnutým optickým pulzoměrem Elavate 24/7 vydrží ohromných 12 dní, což je opravdu dlouhá doba. 14 až 20-hodinovou výdrž zase zajišťuje při zapnuté aktivitě s GPS příjmem. S vysocecitlivým GPS/GLONASS přijímačem s novou ocelovou EXO anténou získáte informace o vzdálenosti, tempu, rychlosti, čase, výšce, ale i o jiných hodnotách i v náročnějších podmínkách. Na mysli máme například hory, stromy či budovy. Po skončení si lze všechny údaje pohodlně nahrát přes USB do PC/MAC a jednoduše prohlédnout, porovnat a zhodnotit v aplikaci Garmin Connect, která je zcela bezplatná. 

Pro každý den 

Hodinky Garmin Fénix 5X však využijete i v běžný den. Zaznamenává například každý Váš krok a pomáhá k naplnění denního cíle. Rovněž Vás informuje o spálených kaloriích, ale i o kvalitě Vašeho spánku. Celkovou statistiku nabízí aplikace Garmin Connect™ nebo mobilní aplikace Garmin Connect™ Mobile. Dále Vás upozorňuje na příchozí zprávy, telefonáty, e-maily nebo připomínky z kalendáře. Dokonce víte poslouchat prostřednictví nich i hudbu. Vzhled hodinek zase víte měnit přes nové rozhraní Garmin Connect IQ™

Parametry produktu

Základní parametry

  • GPS Ano
  • Typ displeje Transreflexní
  • LED podsvícení Ano

Další vlastnosti

Značka: Garmin
? Smart: Ano
Voděodolný: Ano
Vodotěsný: Ano
Určené pro: unisex

Fyzické vlastnosti a barva

Barva: šedá
Šířka: 51 mm
Výška: 17,5 mm
Hmotnost: 98 g
Hloubka: 51 mm
Barva řemínku: černá
Barva hodinek: šedá

Funkce

? GPS: Ano

Display/Grafika

Dotyková obrazovka: Ne
? Typ displeje: Transreflexní
Zobrazení: barevný chroma TFT

Operační systém

Podporovaný OS: iOS, Android

Další parametry

LED podsvícení: Ano
Pulzoměr: Ano
Aktivita: cyklistika, turistika, fitness, plavání, veslování, golf, chůze, běh
? Funkce: záznam trasy, krokoměr, senzor tepové frekvence, notifikace, monitoring spánku, intervalový trénink, měření vzdálenosti, výpočet kalorií
Typ nabíjení: dock
Materiál řemínku: silikon
? Hudební přehrávač: Ne

Baterie

Výdrž baterie: 12 Dny

Ostatní

Kód produktu: 010-01733-01

Všechny parametry

Recenze Garmin Fénix 5X Sapphire šedé s černým řemínkem

Pro vložení recenze je potřeba být přihlášen

Jen tak si hodnocení udrží vysokou úroveň.

Přihlásit se / Registrovat se

Příslušenství k Garmin Fénix 5X Sapphire šedé s černým řemínkem