Garmin Fénix 5X Sapphire šedé s černým řemínkem

Prodej tohoto produktu byl ukončen

Popis produktu

Skvělý společník

Pokud patříte mezi ty, kteří preferují zdravý životní styl a všechny své činnosti chcete mít pod kontrolou, sportovní hodinky Vám prostě nesmí chybět. Různé sportovní aktivity budou neodmyslitelnou součástí mnoha lidí. Právě série Fénix ​​5X přichází s osvědčenými funkcemi, ale i mnohými vylepšeními, kterými si okamžitě získá Vaši pozornost, sympatie i obdiv. Všechny modely navíc fungují i ​​s běžeckými a fyziologickými metrikami, které jsou dostupné s použitím hrudního pásu (ten není součástí balení) HRM-Run nebo HRM-Tri. Využití hodinek Garmin Fénix 5X je skutečné široké. Na výběr budete mít z profilů pro cyklistiku, plavání, triatlon či lyžování / snowboarding.

Design

Vyznačuje se displejem s průměrem 51 milimetrůrobustním vzhledem a v prémiovém provedením. Díky silikonovému pásku působí velmi stylově a moderně zároveň, čímž se budou hodit i k běžnému outfitu. Pro každodenní používání jsou tak pohodlnější, o čem se i samy rychle přesvědčíte. Safírové sklíčko je mimořádně odolné, díky čemuž se jen tak lehce nepoškrábe. Jsou tak vhodné i do náročnějších podmínek. Navíc jsou voděodolné, díky čemuž s nimi víte jít do sprchy nebo s nimi plavat. Nedoporučujeme je však ponořit do hlubší vody.  

 

Ještě lepší než kdykoliv předtím 

Zaručeně oceníte i vestavěný optický pulzoměr Elevate v zadní straně hodinek, přičemž nepřidává na objemu ani nevyčnívá. Disponuje předinstalovanou topografickou mapou s podporou cyklostezek v rámci Evropy. Performence widget Vás bude informovat o Vašich zlepšeních a nejdůležitějších ukazatelích výkonu. V případě potřeby lze snadno a pohodlně připojit externí snímače prostřednictvím ANT+ rozhraní. Disponuje však i podporou bezdrátové technologie Bluetooth. Dále si umíte vybrat a nainstalovat jednu mapu golfového hřiště z více než 40tis. nabízených. Nelze opomenout ani Wi-fi konektivituTraining Effect 2.0, Group Track nebo zjednodušené uživatelské rozhraní

 

Displej

Vybaven je opravdu jasným displejem Chroma s ještě vyšším rozlišením. Všechny údaje jsou tak jasné, srozumitelné a dobře čitelné. Barevná obrazovka dosahuje velikost 1,2", což je dostatečné pro pohodlné sledování. S rozlišením 240 x 240 pixelů a antireflexním povrchem je dobře čitelný za každých světelných podmínek. Navíc jejich víte ovládat i v rukavicích, což oceníte především v zimních měsících. 

 

Pokročilé technologie 

Intervalový trénink je jedním z mimořádně účinných forem, které Vám pomohou k Vaší vysněné postavě či k lepší kondici. Jde o pokročilou funkci, kterou hodinky Garmin disponují. Jaké intervaly si zvolíte je již na Vás. Vzpomínali jsme, že jsou použitelné i ve vodě, proto je využijete i při plavání. S integrovaným akcelerometrem měří stejně v krytých bazénech, ale i na otevřené vodě. Spočítají Vám proplulé délky, celkovou vzdálenost, tempo, typ záběrů a mnoho jiného. Vyhodnotí efektivitu, určí SWOLF skóre, ale také rozpozná pět plaveckých stylů. Group Track sdílí pozice i více jezdců současně v reálném čase a přímo na mapě zařízení. 

 

Další kompatibilní funkce

S využitím HRM-Run a HRM-Tri, případně HRM-Premium jsou k dispozici i další praktické funkce, které mnozí z Vás jistě ocení. Na mysli máme především pokročilou běžeckou metriku běhu, přičemž získáte informace o délce kroku, o rovnováze doby kontaktu se zemí či vertikální poměr. Funkce Lactate Threshold (Anaerobní práh) zjišťuje maximální intenzitu, při níž organismus udržuje rovnováhu mezi tvorbou a odstraňováním krevního laktátu. Fyziologické změny monitoruje Stress Score.

 

Provoz 

Opravdu dlouhou výdrž zajišťuje díky dobíjecí lithium - iontové baterii. V režimu smart hodinek a se zapnutým optickým pulzoměrem Elavate 24/7 vydrží ohromných 12 dní, což je opravdu dlouhá doba. 14 až 20-hodinovou výdrž zase zajišťuje při zapnuté aktivitě s GPS příjmem. S vysocecitlivým GPS/GLONASS přijímačem s novou ocelovou EXO anténou získáte informace o vzdálenosti, tempu, rychlosti, čase, výšce, ale i o jiných hodnotách i v náročnějších podmínkách. Na mysli máme například hory, stromy či budovy. Po skončení si lze všechny údaje pohodlně nahrát přes USB do PC/MAC a jednoduše prohlédnout, porovnat a zhodnotit v aplikaci Garmin Connect, která je zcela bezplatná. 

Pro každý den 

Hodinky Garmin Fénix 5X však využijete i v běžný den. Zaznamenává například každý Váš krok a pomáhá k naplnění denního cíle. Rovněž Vás informuje o spálených kaloriích, ale i o kvalitě Vašeho spánku. Celkovou statistiku nabízí aplikace Garmin Connect™ nebo mobilní aplikace Garmin Connect™ Mobile. Dále Vás upozorňuje na příchozí zprávy, telefonáty, e-maily nebo připomínky z kalendáře. Dokonce víte poslouchat prostřednictví nich i hudbu. Vzhled hodinek zase víte měnit přes nové rozhraní Garmin Connect IQ™

Parametry produktu

Základní parametry

  • GPS Ano
  • Typ displeje Transreflexní
  • LED podsvícení Ano

Další vlastnosti

Značka: Garmin
? Smart: Ano
Voděodolný: Ano
Vodotěsný: Ano
Určené pro: unisex

Fyzické vlastnosti a barva

Barva: šedá
Šířka: 51 mm
Výška: 17,5 mm
Hmotnost: 98 g
Hloubka: 51 mm
Barva řemínku: černá
Barva hodinek: šedá

Funkce

? GPS: Ano

Display/Grafika

Dotyková obrazovka: Ne
? Typ displeje: Transreflexní
Zobrazení: barevný chroma TFT

Operační systém

Podporovaný OS: iOS, Android

Další parametry

LED podsvícení: Ano
Pulzoměr: Ano
Aktivita: cyklistika, turistika, fitness, plavání, veslování, golf, chůze, běh
? Funkce: záznam trasy, krokoměr, senzor tepové frekvence, notifikace, monitoring spánku, intervalový trénink, měření vzdálenosti, výpočet kalorií
Typ nabíjení: dock
Materiál řemínku: silikon
? Hudební přehrávač: Ne

Baterie

Výdrž baterie: 12 Dny

Ostatní

Kód produktu: 010-01733-01

Všechny parametry

Recenze Garmin Fénix 5X Sapphire šedé s černým řemínkem

Pro vložení recenze je potřeba být přihlášen

Jen tak si hodnocení udrží vysokou úroveň.

Přihlásit se / Registrovat se

Příslušenství k Garmin Fénix 5X Sapphire šedé s černým řemínkem