Garmin Fénix 5 černé

Prodej tohoto produktu byl ukončen

Popis produktu

Skvělý společník

Pokud patříte mezi ty, kteří preferují zdravý životní styl a všechny své činnosti chcete mít pod kontrolou, sportovní hodinky vám prostě nesmí chybět. Různé sportovní aktivity budou neodmyslitelnou součástí mnoha lidí. Právě série Fénix ​​5 přichází s osvědčenými funkcemi, ale i mnohými vylepšeními, kterými si okamžitě získá vaši pozornost, sympatie i obdiv. Všechny modely navíc fungují i ​​s běžeckými a fyziologickými metrikami, které jsou dostupné s použitím hrudního pásu (ten není součástí balení), HRM-Run nebo HRM-Tri. Využití hodinek Garmin Fénix 5 je skutečné široké. Na výběr budete mít z profilů pro cyklistiku, plavání, triatlon či lyžování / snowboarding.

Design

Vyznačuje se displejem s průměrem 47 milimetrůatletickým vzhledem a kompaktnějším provedením. Díky silikonovému pásku působí velmi moderně a stylově zároveň, čímž se budou hodit i k běžnému outfitu. Pro každodenní používání jsou tak pohodlnější, o čemž se i sami rychle přesvědčíte. Navíc jsou voděodolné, díky čemuž s nimi můžete jít do sprchy, nebo s nimi plavat. Nedoporučujeme je však ponořit do hlubší vody.  

Ještě lepší než kdykoliv předtím 

Zaručeně oceníte i vestavěný optický pulzoměr Elevate na zadní straně hodinek, přičemž nepřidává na objemu ani nevyčnívá. Performance widget vás bude informovat o vašich zlepšeních a nejdůležitějších ukazatelích výkonu. V případě potřeby lze snadno a pohodlně připojit externí snímače prostřednictvím ANT+ rozhraní. Disponuje však i podporou bezdrátové technologie Bluetooth. Nelze opomenout ani Wi-Fi konektivituTraining Effect 2.0, Group Track, nebo zjednodušené uživatelské rozhraní

Displej

Vybaven je opravdu jasným displejem Chroma s ještě vyšším rozlišením. Všechny údaje jsou tak jasné, srozumitelné a dobře čitelné. Barevná obrazovka dosahuje velikosti 1,2", což je dostatečné pro pohodlné sledování. S rozlišením 240 x 240 pixelů a antireflexním povrchem je dobře čitelný za každých světelných podmínek. Navíc je můžete ovládat i v rukavicích, což oceníte především v zimních měsících. 

Pokročilé technologie 

Intervalový trénink je jedním z mimořádně účinných forem, které vám pomohou k vaší vysněné postavě či k lepší kondici. Jde o pokročilou funkci, kterou hodinky Garmin disponují. Jaké intervaly si zvolíte, je již na vás. Vzpomínali jsme, že jsou použitelné i ve vodě, proto je využijete i při plavání. S integrovaným akcelerometrem měří stejně v krytých bazénech, ale i na otevřené vodě. Spočítají vám proplulé délky, celkovou vzdálenost, tempo, typ záběrů a mnoho jiného. Vyhodnotí efektivitu, určí SWOLF skóre, ale také rozpoznají pět plaveckých stylů. Group Track sdílí pozice i více jezdců současně v reálném čase a přímo na mapě zařízení. 

Další kompatibilní funkce

S využitím HRM-Run a HRM-Tri, případně HRM-Premium, jsou k dispozici i další praktické funkce, které mnozí z vás jistě ocení. Na mysli máme především pokročilou běžeckou metriku běhu, přičemž získáte informace o délce kroku, o rovnováze doby kontaktu se zemí či vertikální poměr. Funkce Lactate Threshold (Anaerobní práh) zjišťuje maximální intenzitu, při níž organismus udržuje rovnováhu mezi tvorbou a odstraňováním krevního laktátu. Fyziologické změny monitoruje Stress Score.

Provoz 

Opravdu dlouhou výdrž zajišťuje dobíjecí lithium - iontová baterie. V režimu smart hodinek a se zapnutým optickým pulzoměrem Elavate 24/7 vydrží ohromné dva týdny, což je opravdu dlouhá doba. 14 až 24-hodinovou výdrž zase zajišťuje při zapnuté aktivitě s GPS příjmem. S vysoce citlivým GPS/GLONASS přijímačem s novou ocelovou EXO anténou získáte informace o vzdálenosti, tempu, rychlosti, čase, výšce, ale i o jiných hodnotách i v náročnějších podmínkách. Na mysli máme například hory, stromy či budovy. Po skončení si lze všechny údaje pohodlně nahrát přes USB do PC/MAC a jednoduše prohlédnout, porovnat a zhodnotit v aplikaci Garmin Connect, která je zcela bezplatná. 

Pro každý den 

Hodinky Garmin Fénix 5 však využijete i v běžný den. Zaznamenávají například každý váš krok a pomáhají k naplnění denního cíle. Rovněž vás informují o spálených kaloriích, ale i o kvalitě vašeho spánku. Celkovou statistiku nabízí aplikace Garmin Connect™ nebo mobilní aplikace Garmin Connect™ Mobile. Dále vás upozorňují na příchozí zprávy, telefonáty, e-maily nebo připomínky z kalendáře. Dokonce můžete poslouchat prostřednictví nich i hudbu. Vzhled hodinek zase můžete měnit přes nové rozhraní Garmin Connect IQ™

Parametry produktu

Základní parametry

  • GPS Ano
  • Typ displeje Transreflexní
  • LED podsvícení Ano

Další vlastnosti

Značka: Garmin
Voděodolný: Ano
Vodotěsný: Ano
Určené pro: unisex

Fyzické vlastnosti a barva

Barva: černá
Šířka: 42 mm
Výška: 42 mm
Hmotnost: 67 g
Hloubka: 14,5 mm
Barva řemínku: černá
Barva hodinek: stříbrná

Funkce

? GPS: Ano

Obsah balení

Obsah balení: nabíjecí/datový kabel

Display/Grafika

Dotyková obrazovka: Ne
? Typ displeje: Transreflexní
Zobrazení: barevný MIP

Operační systém

Podporovaný OS: iOS, Android

Další parametry

LED podsvícení: Ano
Pulzoměr: Ano
? Funkce: záznam trasy, měření vzdálenosti, intervalový trénink, výpočet kalorií, monitoring spánku, notifikace, senzor tepové frekvence, krokoměr
Aktivita: chůze, golf, veslování, plavání, fitness, turistika, cyklistika, běh
Typ nabíjení: dock
Materiál řemínku: silikon
? Hudební přehrávač: Ne

Baterie

Výdrž baterie: 14 Dny

Ostatní

Kód produktu: 010-01688-03

Všechny parametry

Recenze Garmin Fénix 5 černé

Hodnocení zákazníků

20 % Ohodnotil 1 zákazník, který si produkt zakoupil.

Pro vložení Vašeho hodnocení se prosím přihlaste nebo registrujte.

Pavel, 05.8.2019

První zakoupený kus hodinek vykazoval extrémní spotřebu a hodinky se nestandardně rychle vybíjely (vydržely v režimu chytrých hodinek pouze max. 3 dny). Po reklamaci jsem dostal nový kus, který ale vykazoval stejnou vadu. Na různých fórech v Česku i zahraničí jsem se dočetl, že to není nic neobvyklého a některé hodinky tuto vadu skutečně od výroby mají. Proč to některé kusy dělají a jiné ne se mi nepodařilo dohledat. Hodinky jsou to jinak nabité funkcemi, ale tato tak zásadní věc je bohužel zcela degraduje. ... zobrazit víc

  • - kvalitní zpracování
  • - široká škála sportovních profilů
  • - líbivý design
  • - dobrá podpůrná Garmin aplikace
  • - výrobní vada baterie/ spotřeby energie

Příslušenství k Garmin Fénix 5 černé