• Výprodej − 18 %
  • Doprava zdarma

Výrobce: Garmin
Garmin

Garmin Fénix 5 černé vystavený kus s plnou zárukou

0 Přidej vlastní hodnocení (0)


Cena v prodejně:

10 690 Kč

Rezervace je zdarma

Doporučená cena výrobcem: 12 990 Kč
Ušetříte: 18 %
Na splátky s Home Credit spočítat

Pouze poslední kusy v 2 prodejnách Kde si mohu produkt zarezervovat?

Rychle rezervovat v prodejně

Nelze zakoupit v e-shopu

Cena v e-shopu:

10 690 Kč

Doprava zdarma

Doporučená cena výrobcem: 12 990 Kč
Ušetříte: 18 %
Na splátky s Home Credit spočítat

V e-shopu vystavený kus Kdy bude produkt v prodejně?

Nákupem získáte 106,90 bodů na Věrnostní kartu Electro World

Stylové smart hodinky Garmin Fénix 5 v moderním černém provedení nabízejí barevný TFT 1,2" displej s rozlišením 240 x 240 pixelů a antireflexním povrchem. Praktický řemínek QuickFit™ s velikostí 22 mm je možné kdykoliv vyměnit. Dle standardu 10 ATM jsou voděodolné. Nechybí 3-osý elektromagnetický kompas, GPS/GLONASS přijímač, připojení Wi-Fi, rozhraní ANT+ či technologie Bluetooth. Disponují dobíjecí lithium-iontovou baterií. Veškeré údaje naměřené v bezplatné aplikací Garmin Connect lze nahrát do PC pomocí USB.

Zobrazit celý popis

Popis produktu

Skvělý společník

Pokud patříte mezi ty, kteří preferují zdravý životní styl a všechny své činnosti chcete mít pod kontrolou, sportovní hodinky vám prostě nesmí chybět. Různé sportovní aktivity budou neodmyslitelnou součástí mnoha lidí. Právě série Fénix ​​5 přichází s osvědčenými funkcemi, ale i mnohými vylepšeními, kterými si okamžitě získá vaši pozornost, sympatie i obdiv. Všechny modely navíc fungují i ​​s běžeckými a fyziologickými metrikami, které jsou dostupné s použitím hrudního pásu (ten není součástí balení), HRM-Run nebo HRM-Tri. Využití hodinek Garmin Fénix 5 je skutečné široké. Na výběr budete mít z profilů pro cyklistiku, plavání, triatlon či lyžování / snowboarding.

Design

Vyznačuje se displejem s průměrem 47 milimetrůatletickým vzhledem a kompaktnějším provedením. Díky silikonovému pásku působí velmi moderně a stylově zároveň, čímž se budou hodit i k běžnému outfitu. Pro každodenní používání jsou tak pohodlnější, o čemž se i sami rychle přesvědčíte. Navíc jsou voděodolné, díky čemuž s nimi můžete jít do sprchy, nebo s nimi plavat. Nedoporučujeme je však ponořit do hlubší vody.  

Ještě lepší než kdykoliv předtím 

Zaručeně oceníte i vestavěný optický pulzoměr Elevate na zadní straně hodinek, přičemž nepřidává na objemu ani nevyčnívá. Performance widget vás bude informovat o vašich zlepšeních a nejdůležitějších ukazatelích výkonu. V případě potřeby lze snadno a pohodlně připojit externí snímače prostřednictvím ANT+ rozhraní. Disponuje však i podporou bezdrátové technologie Bluetooth. Nelze opomenout ani Wi-Fi konektivituTraining Effect 2.0, Group Track, nebo zjednodušené uživatelské rozhraní

Displej

Vybaven je opravdu jasným displejem Chroma s ještě vyšším rozlišením. Všechny údaje jsou tak jasné, srozumitelné a dobře čitelné. Barevná obrazovka dosahuje velikosti 1,2", což je dostatečné pro pohodlné sledování. S rozlišením 240 x 240 pixelů a antireflexním povrchem je dobře čitelný za každých světelných podmínek. Navíc je můžete ovládat i v rukavicích, což oceníte především v zimních měsících. 

Pokročilé technologie 

Intervalový trénink je jedním z mimořádně účinných forem, které vám pomohou k vaší vysněné postavě či k lepší kondici. Jde o pokročilou funkci, kterou hodinky Garmin disponují. Jaké intervaly si zvolíte, je již na vás. Vzpomínali jsme, že jsou použitelné i ve vodě, proto je využijete i při plavání. S integrovaným akcelerometrem měří stejně v krytých bazénech, ale i na otevřené vodě. Spočítají vám proplulé délky, celkovou vzdálenost, tempo, typ záběrů a mnoho jiného. Vyhodnotí efektivitu, určí SWOLF skóre, ale také rozpoznají pět plaveckých stylů. Group Track sdílí pozice i více jezdců současně v reálném čase a přímo na mapě zařízení. 

Další kompatibilní funkce

S využitím HRM-Run a HRM-Tri, případně HRM-Premium, jsou k dispozici i další praktické funkce, které mnozí z vás jistě ocení. Na mysli máme především pokročilou běžeckou metriku běhu, přičemž získáte informace o délce kroku, o rovnováze doby kontaktu se zemí či vertikální poměr. Funkce Lactate Threshold (Anaerobní práh) zjišťuje maximální intenzitu, při níž organismus udržuje rovnováhu mezi tvorbou a odstraňováním krevního laktátu. Fyziologické změny monitoruje Stress Score.

Provoz 

Opravdu dlouhou výdrž zajišťuje dobíjecí lithium - iontová baterie. V režimu smart hodinek a se zapnutým optickým pulzoměrem Elavate 24/7 vydrží ohromné dva týdny, což je opravdu dlouhá doba. 14 až 24-hodinovou výdrž zase zajišťuje při zapnuté aktivitě s GPS příjmem. S vysoce citlivým GPS/GLONASS přijímačem s novou ocelovou EXO anténou získáte informace o vzdálenosti, tempu, rychlosti, čase, výšce, ale i o jiných hodnotách i v náročnějších podmínkách. Na mysli máme například hory, stromy či budovy. Po skončení si lze všechny údaje pohodlně nahrát přes USB do PC/MAC a jednoduše prohlédnout, porovnat a zhodnotit v aplikaci Garmin Connect, která je zcela bezplatná. 

Pro každý den 

Hodinky Garmin Fénix 5 však využijete i v běžný den. Zaznamenávají například každý váš krok a pomáhají k naplnění denního cíle. Rovněž vás informují o spálených kaloriích, ale i o kvalitě vašeho spánku. Celkovou statistiku nabízí aplikace Garmin Connect™ nebo mobilní aplikace Garmin Connect™ Mobile. Dále vás upozorňují na příchozí zprávy, telefonáty, e-maily nebo připomínky z kalendáře. Dokonce můžete poslouchat prostřednictví nich i hudbu. Vzhled hodinek zase můžete měnit přes nové rozhraní Garmin Connect IQ™

Nahoru

Parametry produktu

Základní parametry

iGPS: Ano
LED podsvícení: Ano

Další vlastnosti

Značka: Garmin
Voděodolný: Ano
Vodotěsný: Ano

Fyzické vlastnosti a barva

Barva: černá
Šířka: 42 mm
Výška: 42 mm
Hmotnost: 67 g
Hloubka: 14,5 mm

Funkce

iGPS: Ano

Obsah balení

Obsah balení: nabíjecí/datový kabel

Display/Grafika

iTyp displeje: TFT

Další parametry

LED podsvícení: Ano
Pulzoměr: Ano

Ostatní

Kód produktu: 010-01688-03

Všechny parametry

Nahoru

Recenze

Nahoru