Garmin Enduro černé

Vyberte si jinou variantu

Nákupem získáte 239,90 bodů na Věrnostní kartu ElectroWorld

Multisportovní GPS chytré hodinky Garmin Enduro v černém provedení disponuje 1,4" barevným TFT displejem s rozlišením 280 × 280 px a funkcí podsvícení. Bezpečnost displeje zajišťuje tvrzené sklíčko Power Glass. Tělo hodinek je vyrobeno z tvrzeného polymeru. Řemínek tvoří kvalitní silikonu. Podpora rozhraní Bluetooth, NFC, Ant Plus, Connect IQ. Vysoce přijímač GPS, GLONASS, GALILEO. Poskytovaný OS - Garmin OS. Podpora OS Android a iOS. Kapacita integrované paměti 64 MB. Jsou voděodolné/vodotěsné do 10 ATM. Nabíjení z USB. Funkce - senzor tepové frekvence/okysličení krve/teploty, gyroskop, krokoměr, monitor spánku, měření vzdálenosti, výpočet kalorií, Body Battery /ukazatel fyzické energie/, celodenní sledování míry stresu /aktivity/srdeční frekvence. Nechybí alarm čas/vzdálenost/tempo/spálené kalorie/srdeční tep , funkce "Najít moje hodinky" a automatické odeslání zprávy při nehodě. Poskytuje širokou škálu sportovních režimů, patří zde např. běh, chůze, cyklistika, plá vání, lyžování a veslování. Integrovaný hudební přehrávač. Disponuje dobíjecí Li-Ion baterií. Výdrž baterie až 50 dní. Zobrazit celý popis

  • Doprava zdarma

Popis produktu

Univerzální provedení s 1,4" TFT displejem

Smart hodinky Garmin Enduro vynikají propracovaným dizajnem, vhodným pro sport i na běžné nošení. Barevný chroma TFT displej s úhlopříčkou 1,4" je vybaven solárním krycím sklem Power Glass a solárním dobíjením akumulátoru. Hodinky nemají dotykový displej, ovládají se pomocí 5 tlačítek. To přináší vysokou přesnost a komfort hlavně ve vlhkém prostředí nebo například v rukavicích. Viditelnost displeje je výborná i na přímém slunečním světle. V tmavších svetelených podmínkách je možné nastavit podsvícení s vybranou úrovní jasu pro režim hodinek a pro režim sporttesteru.

Dlouhá výdrž a nová správa napájení

Výdrž hodinek je skutečně výjimečná. Poskytuje uživateli až 50 dní /65 dní solar/ užívání v režimu smart hodinek. Inovativní funkce správy spotřeby hodinek poskytuje několik režimů spotřeby při používání hodinek jako sporttesteru a několik režimů při jejich používání v režimu hodinek. Mód "Battery Save GPS" umožňuje až 2násobné výdrž během měření aktivity a úsporný expediční režim s 18násobnou výdrží oproti plnohodnotnému režimu GPS. Mód "Battery Save" umožňuje prodloužit výdrž baterie v režimu klasických hodinek až na 4násobok výdrže v režimu smart hodinek. Výdrž v plnohodnotném GPS záznamu je až 70 hodin /+ 10 hodin se solárním dobíjením/. V úsporném GPS záznamu je to až 200 hodin /+ 100 hodin se solárním dobíjením/. Využíváním expedičního GPS záznamu dosahuje výdrž 65 dní /+ 30 dnů se solárním dobíjením/. V úsporném režimu poskytují výdrž až 130 dnů nebo až 1 rok se solárním dobíjením.

Vybavenost špičkovými senzory

Smart hodinky disponují vestavěným 3osým kompasem, GNSS /GPS, Glonass, Galileo/, výškoměrem, gyroskopem, teplotním čidlem a Elevate® optickým snímačem pro měření srdečního tepu na zápěstí.

Sledování srdeční frekvence

Pro co nejlepší přehled o vašem srdečním tepu je k dispozici nepřetržité měření srdeční frekvence 24/7. Naměřené údaje se uloží do paměti a jejich analýzou můžete získat hodnotu průměrného klidového tepu. Ta může signalizovat zvýšenou míru únavy nebo i příliš náročný trénink. Zároveň je možné sledovat tzv. "Stress skóre", které pomocí variability srdečního tepu sleduje míru zatížení organismu a průběh regenerace po tréninku. Míru únavy v jedné hodnotě vyjadřuje ukazatel "Body Battery".

Monitor aktivity během dne

Vedle sledování srdeční frekvence sledují hodinky během celého dne i počet ujetých kroků, ujetou vzdálenost, počet projetých patře, počet spálených kalorií a také se nezapomíná ani monitoring kvality spánku. Zaznamenané údaje je možné vidět na displeji hodinek. Pro hlubší analýzu naměřených parametrů ve vašem chytrém telefonu je k dispozici aplikace Gamin Connect.

Pohodlná platba hodinkami

Funkce "GARMIN PAY" umožňuje možnost pohodlné bezkontaktní platby hodinkami. Stačí svou klasickou platební kartu zaregistrovat ve virtuální peněžence /za podmínky, že vydávající banka podporuje platby Garmin Pay/. Bezpečnost platby je zajištěna PIN kódem, který si sami zvolíte při aktivaci peněženky. Pokud máte hodinky stále na ruce, zadání PIN kódu je vyžadováno pouze při první platbě.

Notifikace

Po spárování hodinek s chytrým telefonem můžete na hodinkách přijímat e-maily, SMS zprávy a další oznámení. Samozřejmostí je i upozornění na příchozí hovor. Hodinkami můžete ovládat přehrávání hudby v telefonu i hlasitost. Využít lze i předpověď počasí a možnost odeslání nouzové zprávy na zvolené telefonní čísla v případě nehody.

Parametry produktu

Základní parametry

  • NFC Ano
  • Funkce krokoměr, gyroskop, senzor tepové frekvence, monitoring spánku, výpočet kalorií, měření vzdálenosti
  • Bezdrátové nabíjení Ne

Další vlastnosti

Značka: Garmin
? Smart: Ano
Voděodolný: Ano
Vodotěsný: Ano
Určené pro: unisex
Slot na SIM: Ne

Konektivita

? Bluetooth: Ano
? NFC: Ano
Nabíjení z USB: Ano

Fyzické vlastnosti a barva

Barva: černá
Šírka: 51 mm
Výška: 14,9 mm
Hmotnosť: 58 g
Hloubka: 51 mm
Barva hodinek: černá
Barva řemínku: černá

Obsah balení

Obsah balení: napájecí, datový kabel, náhradní silikonový řemíne

Operační systém

? Poskytovaný OS: Garmin OS
Podporovaný OS: Android, iOS

Display/Grafika

Dotyková obrazovka: Ne
Zobrazení: barevný chroma TFT

Paměť

? Slot pro paměťovou kartu: Ne

Datové uložiště

? Kapacita: 64 GB

Baterie

Výdrž baterie: 50 Dny

Další parametry

? Funkce: měření vzdálenosti, výpočet kalorií, monitoring spánku, krokoměr, gyroskop, senzor tepové frekvence
Typ nabíjení: USB
Vodovzdornost: vodotěsný
Materiál řemínku: silikon
Aktivita: plavání, běh, cyklistika, lyžování, chůze, veslování
? Hudební přehrávač: Ano

Materiál

Materiál těla hodinek: polymer

Funkce

Ant Plus: Ano
Bezdrátové nabíjení: Ne

Ostatní

Kód produktu: 010-02408-01

Všechny parametry

Recenze Garmin Enduro černé

Pro vložení recenze je potřeba být přihlášen

Jen tak si hodnocení udrží vysokou úroveň.

Přihlásit se / Registrovat se

Příslušenství k Garmin Enduro černé