Garmin Edge 130 cyklopočítač černý

Na objednávku - termín upřesníme Dostupnost v prodejnách

Nelze rezervovat

Nákupem získáte 42,90 bodů na Věrnostní kartu ElectroWorld

Garmin Edge 130 je minimalistický cyklopočítač vybavený spoustou užitečných funkcí, které se vám budou hodit na vašich cyklovýletech, tréninzích anebo závodech. Vybavený je 1,8" černobílým displejem s vynikajícím kontrastem a skvělou čitelností. Samozřejmostí je vlastní GPS přijímač s možností základního navigování předem nastavené trasy, barometrický výškoměr s automatickou kalibrací pomocí GPS a podpora ANT+. Kompatibilní je i s funkcí Strava Live. Garmin Edge 130 lze spárovat s chytrým telefonem pomocí Bluetooth pro příjem notifikací a aktivaci Live Trackingu. Integrovaná baterie dodá energii až na 15 hodin provozu. Výhodou je odolnost dle certifikace IPX7. Zobrazit celý popis

  • Doprava zdarma

Popis produktu

Kompaktní s perfektně čitelným displejem

Garmin Edge 130 vyniká svým kompaktním a odolným provedením, takže vám nebude nijak překážet. Výhodou je i velmi nízká hmotnost, která činí pouhých 33 g. Vybavený je monochromatickým displejem s vynikajícím kontrastem a skvělou čitelností i na přímém slunci nebo za zhoršených světelných podmínek. Rozlišení tohoto displeje je 303x230 pixelů. Cyklopočítač Garmin Edge 130 je univerzální a zároveň kompaktní a jistě ho ocení každý milovník cyklistiky.

Variabilní nastavení

Skvělou funkcí je možnost přizpůsobení zobrazení funkcí na displeji, které chcete mít rychle dostupné. Cyklopočítač nabídne několik stran, na kterých si budete moci uspořádat informace podle svých potřeb a priorit. Pokud si na jedné stránce zvolíte větší množství údajů a informací, dojde ke zmenšení cifer. Garmin Edge 130 lze spárovat s chytrým telefonem pomocí Bluetooth. Toto vám umožní zobrazení notifikací přímo na jeho displeji. Spárování s telefonem dále umožní ukládání dat z vašich jízd přímo do aplikace Garmin Connect, ve které naleznete přehledné grafy a statistiky o vašich výkonech.

Barometrický výškoměr

Dalším zajímavým prvkem ve výbavě cyklopočítače Garmin Edge 130 je barometrický výškoměr. Výhodou tohoto výškoměru je automatická kalibrace, která probíhá na základě dat z GPS. Výškoměr tak nevyžaduje žádný zásah uživatele a bude vždy přesně měřit i během změn počasí, které doprovázejí změny atmosférického tlaku. Na základě dat naměřených barometrem získáte přehled o profilu trati, délce stoupání a klesání, nejnižší a nejvyšší nadmořské výšce a další údaje související s nadmořskou výškou.

Dlouhá výdrž baterie a další funkce

Integrovaná baterie poskytne dostatek energie až na 15 hodin provozu s aktivním GPS. Cyklopočítač je vybavený microUSB konektorem, takže ho lze nabíjet i z powerbank a pomocí nabíječek na mobilní telefony. Mezi další funkce patří podpora připojení ANT+, díky které si budete moci připojit k cyklopočítači externí senzory a měřiče, jako jsou například senzory srdečního tepu, kadence, wattmetry a také Varia Radar, který vás bude upozorňovat na přiblížení vozidel. Výhodou je i podpora služby STRAVA a možnost výpočtu VO2Max.

Parametry produktu

Základní parametry

  • Úhlopříčka 1,8 "
  • Rozlišení displeje (px) 303x230
  • Typ baterie Li-Ion
  • Výdrž baterie 15 hod.
  • Akcelerometr Ano
  • Automat.synchronizace s PC Ano

Další vlastnosti

Značka: Garmin
Voděodolný: Ano
Automat.synchronizace s PC: Ano

Display/Grafika

? Úhlopříčka: 1,8 "
? Rozlišení displeje (px): 303x230

Fyzické vlastnosti a barva

Barva: černá
Šířka: 41 mm
Výška: 16 mm
Hmotnost: 33 g
Hloubka: 63 mm

Funkce

? GPS: Ano
Akcelerometr: Ano
Barom.výškoměr/barometr: Ano
Snímač rychlsoti: Ano
Snímač výkonu: Ano
Alarm na bouřku: Ano

Obsah balení

Obsah balení: nabíjecí/datový kabel

Baterie

Typ baterie: Li-Ion
Výdrž baterie: 15 hod.

Datové uložiště

Interní paměť: Ano

Konektivita

Bezdrátové: Ano

Navigace

Automat.přepočítání trasy: Ano
Možnost přidat body zájmu: Ne
Kompas: Ne
Trasové body: Ano

Ostatní

Kód produktu: 010-01913-01

Všechny parametry

Recenze Garmin Edge 130 cyklopočítač černý

Pro vložení recenze je potřeba být přihlášen

Jen tak si hodnocení udrží vysokou úroveň.

Přihlásit se / Registrovat se

Příslušenství k Garmin Edge 130 cyklopočítač černý