Garett Women Elise stříbrné

NFC: Ne, Funkce: měrění tlaku, krokoměr, monitoring spánku, senzor tepové frekvence, Bezdrátové nabíjení: Ne Více info

Top příslušenství

Bežná cena
Zdarma
Věrnostní cena Zdarma

Zobrazit všechno příslušenství

Popis produktu

Chytré hodinky Garett Women Elise ve stříbrném ocelovém provedení disponují certifikací IP67. Samozřejmostí je měření tepu, tlaku a oxymetr.

Chytré hodinky jako módní doplněk

Garett Women Elise v elegantním stříbrném provedení potěší srdce každé ženy, která si potrpí na doplňky, ale zároveň chce mít pod kontrolou i své zdraví. Všechny potřebné informace můžete sledovat na dobře čitelném 1,09" LCD displeji s rozlišením 240 × 240 pixelů. Hodinky disponují vyměnitelným ocelovým řemínkem o délce 22 cm.

Zvýšená odolnost vůči vodě a prachu s certifikací IP67

V nabídce naleznete širokou škálu funkcí, jako je měření tepu, tlaku, krokoměr, oxymetr či předpověď počasí. Jelikož dokážou monitorovat kvalitu vašeho spánku, jsou ideálním společníkem i během odpočinku. Milovnice sportu nepochybně ocení podporu sportovních režimů - chůze, běh, cyklistika, skákání přes švihadlo, badminton a fotbal. Samozřejmostí je certifikace IP67, díky čemuž jsou hodinky odolné vůči prachu a vodě.

Baterie s výdrží 3 dny

Maličké tělo hodinek pohání procesor NRF52832 QFAA v kombinaci se 120mAh baterií s výdrží 3 dny a dobou nabíjení 2 hodiny. Spárování s telefonem probíhá prostřednictvím technologie Bluetooh 4.0 a jsou kompatibilní s operačním systémem Android 4.4+ a iOS 8+.

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

NFC Ne
Funkce měrění tlaku, krokoměr, monitoring spánku, senzor tepové frekvence
Bezdrátové nabíjení Ne

Hodnocení

0,0 / 5

0 recenzí Garett Women Elise stříbrné

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno