Garett Sport Tactic černé


NFC: Ne, Funkce: měrění tlaku, krokoměr, monitoring spánku, senzor tepové frekvence, Bezdrátové nabíjení: Ne Více info

Barva


Cena 1 990 Kč

Přihlásit se / Registrovat se a získat 20 Kč zpět na další nákup: Zobrazit nápovědu


Spočítat splátky

Top příslušenství

Bežná cena
Zdarma
Věrnostní cena Zdarma

Zobrazit všechno příslušenství

Popis produktu

Chytré hodinky Garett Sport Tactic v černém provedení s 1,28" IPS displejem, monitorem spánku, srdečního tepu, krevního tlaku a pulzním oxymetrem.

Pro muže i ženy

Chytré hodinky Garett Sport Tactic mají masivní pouzdro z odolného plastu, jedinečný sportovní design a hmotnost 55 g. Voděodolná úprava IP67 umožňuje ponoření do vody až na 30 minut. Díky vyměnitelným řemínkům jsou tyto sportovní hodinky vhodné pro muže i ženy. Velká sytost barev a vysoký kontrast zajišťují, že 1,28" IPS displej bude dobře čitelný i pod ostrým úhlem.

Funkce monitorování zdraví

Hodinky měří srdeční tep, krevní tlak a dokonce i úroveň okysličení těla během cvičení, takže můžete posoudit efektivitu svého tréninku. Samozřejmostí je krokoměr, který měří vzdálenost, kterou jste urazili během dne a spálené kalorie. V noci budou sledovat kvalitu vašeho spánku, abyste si mohli den co nejlépe užít.

Oznámení, vestavěný mikrofon a reproduktor

Dostávejte oznámení, když vám někdo zavolá nebo pošle zprávu. Hodinky se postarají o to, aby vaše fyzická aktivita neklesla pod vámi nastavenou úroveň. Pokud zapomenete cvičit, dostanete motivační připomínku. Po spárování s chytrým telefonem pomocí speciální aplikace a technologie Bluetooth můžete prostřednictvím chytrých hodinek uskutečňovat a přijímat hovory.

Dálkové ovládání chytrého telefonu

Posloucháte při běhu rádi hudbu? Ovládejte hudební přehrávač ve smartphonu, aniž byste ho museli vyndat. Pomocí chytrých hodinek můžete mobilní kameru ovládat i na dálku. Stačí nastavit chytrý telefon a pořídit snímky.

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

NFC Ne
Funkce měrění tlaku, krokoměr, monitoring spánku, senzor tepové frekvence
Bezdrátové nabíjení Ne

Hodnocení

0,0 / 5

0 recenzí Garett Sport Tactic černé

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno