Garett Men Style se stříbrným řemínkem


NFC: Ne, Funkce: měrění tlaku, krokoměr, monitoring spánku, senzor tepové frekvence, Bezdrátové nabíjení: Ne Více info


Cena 2 990 Kč

Přihlásit se / Registrovat se a získat 30 Kč zpět na další nákup: Zobrazit nápovědu


Spočítat splátky

Top příslušenství

Bežná cena
Zdarma
Věrnostní cena Zdarma

Zobrazit všechno příslušenství

Popis produktu

Chytré hodinky Garett Men Style ve stříbrném provedení s 1,28" TFT displejem, měřičem srdečního tepu, krevního tlaku, pulsním oxymetrem a krokoměrem.

Voděodolné a stylové

Garett Men Style jsou pánské chytré hodinky, určené pro muže s aktivním životním stylem. Voděodolné zpracování s krytím IP67 umožňuje ponoření do vody až na 30 minut. Hodinky jsou vybaveny 1,28" dotykovým displejem TFT.

Monitorování zdraví

Během cvičení vám změří srdeční tep, krevní tlak a dokonce i úroveň okysličení organismu. Samozřejmostí je krokoměr, který měří vzdálenost, kterou urazíte během dne a spálené kalorie. K dispozici je mnoho typů cvičení, takže si každý najde to své. Hodinky na základě inteligentního algoritmu měří efektivitu tréninku, takže víte, jak si vedete. A v noci hodinky měří kvalitu vašeho spánku, abyste ze sebe mohli přes den dostat maximum.

Vestavěný mikrofon a reproduktor

Po spárování s chytrým telefonem pomocí speciální aplikace a technologie Bluetooth můžete prostřednictvím chytrých hodinek uskutečňovat a přijímat hovory.

Oznámení a dálkové ovládání

Získejte oznámení o všech příchozích hovorech a zprávách. Nejen textové zprávy a e-maily, ale také zprávy ze sociálních sítí. Posloucháte při běhu rádi hudbu? Ovládejte hudební přehrávač ve smartphonu, aniž byste ho museli vyndat. Pomocí chytrých hodinek můžete mobilní kameru ovládat i na dálku. Stačí nastavit chytrý telefon a pořídit snímky.

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

NFC Ne
Funkce měrění tlaku, krokoměr, monitoring spánku, senzor tepové frekvence
Bezdrátové nabíjení Ne

Hodnocení

0,0 / 5

0 recenzí Garett Men Style se stříbrným řemínkem

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno