Gaggia Accademia


Automatické espresso, Maximální provozní tlak: 15 Bar, Mletá káva, Způsob přípravy mléčné pěny: nádoba na mléko, Objem vodního zásobníku: 1600 ml, Objem nádoby na kávová zrna: 350 g, Odvápňovací systém, Vestavěný displej, Samočistění, Počet přednastavených nápojů: 7, Cappuccino 1 tlačidlem, Výška: 38,5 cm, Šířka: 28,2 cm, Hloubka: 42,8 cm, Hmotnost: 17,8 kg, Barva: stříbrná. Více info


Cena 43 990 Kč

Přihlásit se / Registrovat a získat zpět na další nákup : 440 Kč Zobrazit nápovědu


Spočítat splátky

Top příslušenství

Bežná cena
Zdarma
Věrnostní cena Zdarma

Zobrazit všechno příslušenství

Popis produktu

Automatické espresso Gaggia Accademia s integrovanou karafou na mléko a parní tryskou se postará o ty nejlepší mléčné kávové speciality. V nabídce má 7 přednastavených nápojů, které si připravíte 1 dotekem.

Gaggia Accademia

  • Plně automatický, elegantní, kompaktní a rychlý
  • Možnost variace připravovaných nápojů
  • Nastavitelná teplota, množství kávy, mléka a vody
  • Funkce předspaření
  • Možnost nastavení míry mletí kávových zrn
  • Karafa na mléko pro dokonalou pěnu
  • Možnost použití zrnkové i mleté ​​kávy
  • Automatické čištění mléčného okruhu a upozornění pro odstranění vodního kamene

Káva jako šitá na míru

Příprava kávy se dokonale přizpůsobí vaší osobité chuti díky plně přizpůsobitelným nastavením. Intuitivní ovládání vám dává možnost nastavit si kávu podle svých potřeb a uložit délku kávy, jemnost a množství mletí, dobu předmytí, teplotu nápoje, krémovost a množství a hustotu mléčné pěny. Jediným dotekem tak dostanete přesně takový nápoj, o jakém sníte.

Špičková technologie

Typickým prvkem pro značku Gaggia jsou právě keramické mlecí kameny, které zachovají čistotu aroma kávy bez spálení kávových zrn. Můžete si dokonce i přenastavit míru mletí podle vaší potřeby a chutě. Výkonný ohřívač sklenic zajistí předehřátou kávovou sklenici, aby vaše káva byla déle teplá a zachová si tak svou kvalitu a chuť. Mletá káva je rovnoměrně navlhčena před procesem vaření, aby tak extrahovala plné aroma pro vyvážené a chutné espresso.

Intuitivní navigace

Velký digitální displej usnadňuje navigaci funkcemi stroje a poskytuje tak okamžitou zpětnou vazbu o stavu vaší kávy. Stačí zmáčknout jeden ze sedmi ikonek a svou oblíbenou kávičku máte za pár vteřin hotovou.

Vysoce hygenický stroj

Díky automatickému čištění okruhů je kávovar vždy čistý a připravený na novou čerstvou dávku espressa. Automatické čištění a automatické upozornění odvápňování zaručují hygienickou přípravu vaší kávičky, ale toto pravidelné čištění také prodlužuje životnost vašeho kávovaru.

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Objem vodního zásobníku 1600 ml
Typ kávovaru Espresso - plnoautomat
Objem nádoby na kávová zrna 350 g
Počet teplotních nastavení 3
Smart (ovládání mobilem) Ne
Přednastavené programy Ano
Cappuccino 1 tlačidlem Ano
Počet přednastavených nápojů 7

Hodnocení

0,0 / 5

0 recenzí Gaggia Accademia

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno

Jak pracujeme s recenzemi