G21 Gracioso horizontal odšťavňovač


Lis na ovoce, Příkon: 200 W, Objem: 1,0 l, Výška: 40 cm, Výška: 40 cm. Více info


Cena 5 999 Kč

Přihlásit se / Registrovat a získat zpět na další nákup : 60 Kč Zobrazit nápovědu


Spočítat splátky

Top příslušenství

Bežná cena
Zdarma
Věrnostní cena Zdarma

Zobrazit všechno příslušenství

Popis produktu

S odšťavňovačem G21 Gracioso horizontal dostanete z ovoce a zeleniny díky výkonu 200 W a 70 otáčkám za minutu veškerou šťávu, kterou dokonale oddělíte od pevných složek. Otvor o průměru 7,5 cm umožňuje do odšťavňovače vkládat i nenakrájené suroviny.

G21 Gracioso

 • Napětí: 220-240 V
 • Frekvence: 50 Hz-60 Hz
 • Výkon: 200 W
 • Rychlost otáček: 70 ot./min.
 • Průměr otvoru pro vhazování: 7,5 cm, otvor při zavřené záklopce 4,5 cm
 • Bezpečnostní záklopka
 • Pojistka pro sejmutí pracovní části
 • Rozkládací pracovní část

Novinka se super výkonem

Odšťavňovač G21 Gracioso horizontal je multifunkční superhrdina, který vám pomůže připravit dostatek zdravé šťávy ze všech druhů ovoce a zeleniny pro celou rodinu. Vyrobte si ovocné a zeleninové šťávy v pohodlí vlastní kuchyně, dopřejte to nejlepší svému zdraví. Robustní konstrukce a kvalitní materiály dělají z odšťavňovače G21 Gracioso jedničku na trhu s odšťavňováním. Díky motoru s výkonem 200 W bez problémů zpracuje i tvrdou kořenovou zeleninu jako je mrkev nebo celer. Keramický šnek si poradí se vším, jako lusknutím prstu vyrobí mrkvový džus s extra dávkou vitaminů.

Klenot vaší kuchyně

Odšťavňovač G21 Gracioso není jen super funkčním, ale také designovým kouskem. Milovníky krásných věcí potěší jeho čisté elegantní zpracování. Díky hladkým liniím a nerezovému provedení odšťavňovač G21 Gracioso ozdobí každou kuchyňskou linku.

Super doplňky

Odšťavňovač G21 Gracioso k vám nepřijde sám, vezme si sebou pomocníky. Kvalitní plastová nádoba s úchopem je uzpůsobená pro zachycení šťávy pod výpustí. Na odšťavněnou dřeň poslouží nádobka z odolného plastu. Samozřejmě nechybí ani praktické pěchovadlo.

Jednoduché ovládání, snadná údržba

Ovládání odšťavňovače spočívá v přepínání dvou dotykových tlačítek. Jedním tlačítkem přístroj zapnete a vypnete a druhým přepnete na zpětný chod. Když se vám ve šneku zasekne kousek ovoce či zeleniny, nezoufejte. Přepněte na zpětný chod, šnek se uvolní a můžete pokračovat v práci. Údržba je snadná a rychlá. Zmáčkněte tlačítko pro uvolnění zámku, vysuňte pracovní část a opláchněte ji pod tekoucí vodou. Hotovo.

Celé jablíčko? Samozřejmě!

Nezdržujte se zdlouhavým krájením ovoce a zeleniny na malé kousky. Díky otvoru pro plnění o průměru 7,5 cm můžete do odšťavňovače vložit suroviny i v celku. Plnicí otvor je uzpůsobený pro vkládání velkých kusů ovoce a zeleniny, jako jsou mandarinky nebo jablíčka, i pro odšťavňování podlouhlých surovin, například mrkve nebo řapíkatého celeru.

Nakopněte se!

Šťávy z odšťavňovače G21 Gracioso dodají vašemu tělu všechny důležité živiny. Jsou bohaté na enzymy a vitamíny, které vaše tělo potřebuje pro zlepšení imunitního systému a celkové kondice. Džus obsahuje přesně to, co máte rádi - jen chutnou, zdravou šťávu, která vás nakopne na celý den. Na rozdíl od kupovaných džusů neobsahuje žádné konzervanty, přidaná dochucovadla, barviva ani jiné chemické „doplňky“. Mějte kontrolu nad tím, co svému tělu dáváte!

Obsah balení

 • Pěchovadlo: plastové
 • Nádoba na odpad: plastová, rozměry 12 × 14 × 10 cm
 • Nádobka na džus: plastová, 13 × 9,5 × 11 cm

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Objem 1 L
Příkon 200 W

Návody a manuály

Hodnocení

0,0 / 5

0 recenzí G21 Gracioso horizontal odšťavňovač

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno

Jak pracujeme s recenzemi