G21 Gracioso horizontální odšťavňovač


Lis na ovoce, Příkon: 200 W, Objem: 1,0 l, Výška: 40 cm, Hmotnost: 5000 g. Více info


Cena 5 999 Kč


Spočítat splátky

Top příslušenství

Popis produktu

S horizontálním odšťavňovačem G21 Gracioso získáte z ovoce a zeleniny veškerou potřebnou šťávu díky výkonu 200 W a 70 otáčkám za minutu, které dokonale oddělí ovoce od pevných složek. Otvor o průměru 7,5 cm vám také umožní vkládat do odšťavňovače nekrájené suroviny.

G21 Gracioso

 • Napětí: 220 - 240 V
 • Frekvence: 50 Hz - 60 Hz
 • Výkon: 200 W
 • Otáčky: 70 ot/min
 • 7,5 cm, otevření při zavřené klapce 4,5 cm
 • Bezpečnostní klapka
 • Bezpečnostní pojistka pro vyjmutí pracovní části
 • Sklopná pracovní část

Novinka s mimořádným výkonem

Horizontální odšťavňovač G21 Gracioso je multifunkční superhrdina, který vám pomůže připravit dostatek zdravé šťávy ze všech druhů ovoce a zeleniny pro celou rodinu. Vyrábějte ovocné a zeleninové šťávy v pohodlí vlastní kuchyně, dopřejte si to nejlepší pro své zdraví. Robustní konstrukce a kvalitní materiály dělají z odšťavňovače G21 Gracioso špičku na trhu v odšťavňování. Díky motoru o příkonu 200 W snadno zpracuje i tvrdou kořenovou zeleninu, jako je mrkev nebo celer. Nerezový slimák si poradí se vším, třeba lusknutím prstů vyrobí mrkvovou šťávu s extra dávkou vitamínů.

Klenot vaší kuchyně

Odšťavňovač G21 Gracioso je nejen super funkční, ale také designový kousek. Milovníky krásných věcí potěší jeho čisté, elegantní zpracování. Odšťavňovač G21 Gracioso bude díky svým hladkým liniím a nerezovému provedení ozdobou každé kuchyňské linky.

Super příslušenství

Odšťavňovač G21 Gracioso k vám nepřijde sám, ale vezme si s sebou své pomocníky. Kvalitní plastová nádoba s úchytem je uzpůsobena k zachycení šťávy pod výlevkou. Nádoba z odolného plastu slouží na odšťavněnou dužinu. Samozřejmě nechybí ani praktický odšťavňovač.

Snadná obsluha, snadná údržba

Ovládání odšťavňovače spočívá v přepínání mezi dvěma dotykovými tlačítky. Jedním tlačítkem se přístroj zapíná a vypíná a druhým se přepíná na zpětný chod. Nezoufejte, pokud se vám v šneku zasekne kousek ovoce nebo zeleniny. Přepněte na zpětný chod, slimák se uvolní a vy můžete pokračovat v práci. Údržba je rychlá a snadná. Stisknutím tlačítka uvolněte zámek, vysuňte pracovní část a opláchněte ji pod tekoucí vodou. Hotovo.

Celé jablko? Samozřejmě!

Nezatěžujte se zdlouhavým krájením ovoce a zeleniny na malé kousky. Díky plnicímu otvoru o průměru 7,5 cm můžete do odšťavňovače vkládat suroviny i celé. Plnicí otvor je uzpůsoben pro vkládání velkých kusů ovoce a zeleniny, jako jsou mandarinky nebo jablka, i pro odšťavňování podlouhlých surovin, jako je mrkev nebo celer.

Nakopněte se!

Šťávy z odšťavňovače G21 Gracioso dodají vašemu tělu všechny důležité živiny. Jsou bohaté na enzymy a vitamíny, které vaše tělo potřebuje ke zlepšení imunitního systému a celkové kondice. Šťáva obsahuje přesně to, co máte rádi - prostě chutnou, zdravou šťávu, která vás nakopne na celý den. Na rozdíl od džusů zakoupených v obchodě neobsahuje žádné konzervační látky, přidaná dochucovadla, barviva ani jiné chemické "přísady". Mějte kontrolu nad tím, co dáváte svému tělu!

Obsah balení

 • Extruder: plastový
 • Nádoba na odpad: plast, rozměry 12 x 14 x 10 cm
 • Nádoba na šťávu: plast, rozměry 13 x 9,5 x 11 cm

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Objem 1 L
Příkon 200 W

Návody a manuály

Hodnocení

0,0 / 5

0 recenzí G21 Gracioso horizontální odšťavňovač

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno

Jak pracujeme s recenzemi