Full HD televize Samsung

Hledáte televizi, která bude mít kvalitní ostré zobrazení a živé barvy, ale nezruinuje vaši peněženku? Pak pro vás budou Full HD televize od Samsungu osvědčenou trefou do černého. Dodejte svým oblíbeným seriálům a filmům šmrnc s dokonale vyváženým jasem a kontrastem a užijte si klasické televizní vysílání i širokou škálu audiovizuálního obsahu online.

Aplikované filtry

Smazat všechny filtry

Samsung
Značka
Full HD
Typ rozlišení

Zobrazujeme 3 výsledky Použijte filtr pro zpřesnění požadavků.

Samsung The Frame QE32LS03T (2020)

Hodnocení: 5 z 5, počet hodnocení: 1

SAMSUNG QE32LS03TBKXXH

Výprodej

Úhlopříčka: 32 ", Typ obrazovky: QLED, Typ rozlišení: Full HD, OS TV: Tizen


10 990 Kč

G

Samsung UE32T5372 (2020)

Hodnocení: 5 z 5, počet hodnocení: 10

SAMSUNG UE32T5372AUXXH

Úhlopříčka: 32 ", Typ obrazovky: LED, Typ rozlišení: Full HD, OS TV: Tizen


7 990 Kč 7 690 Kč

G

Samsung The Frame QE32LS03B (2022)

Hodnocení: 0 z 5, počet hodnocení: 0

SAMSUNG QE32LS03BBUXXH

Úhlopříčka: 32 ", Typ obrazovky: QLED, Typ rozlišení: Full HD, OS TV: Tizen


16 990 Kč

G

O kategorii

Co vám přinese Full HD TV od Samsungu

Full HD televizory s rozlišením 1920 × 1080 pixelů patří mezi spolehlivé TV, které vám zajistí hodiny zábavy za skvělou cenu. Oproti předchozímu standardu HD Ready poskytují mnohem detailnější obraz. Budete si tak užívat kvalitní zobrazení bez šumu, zato s pořádnou dávkou barev a detailů. Pokud vás ale láká větší rozlišení, sáhněte třeba po 4K TV.

Full HD Samsung TV je telka do nepohody

Můžete na ní sledovat videa, přehrávat hudbu nebo si prohlížet fotografie jako na pravé smart televizi. S chytrou televizí se jednoduše připojíte k internetu a díky intuitivním aplikacím a ovládání tak jednoduše můžete přepínat mezi klasickou a online televizí a přehrávat různý audiovizuální obsah. Pokud patříte mezi nadšené hráče, můžete si k Samsung TV připojit klidně své PlayStation a užít si paření na televizi.

Samsung televize vám kryje záda

Full HD televize Samsung patří ke klasice, která vás rozhodně nezklame. Vaše oblíbené televizní pořady budou mít kvalitní obraz a vy nebudete muset sáhnout až tak hluboko do peněženky jako v případě modelů s novějšími technologiemi. A s kvalitním držákem na TV si svou Full HD televizi elegantně připevníte třeba ke zdi v pokoji nebo obýváku.