Full HD televize Hyundai

Kvalitní obraz, rozumná cena. To je ve zkratce značka Hyundai. Ta se kromě výroby automobilů nebo třeba lodí (!) v jedné ze svých divizí specializuje i na televize. A jak už je vepsáno do samotného názvu (hyundai v korejštině znamená “moderní”), jde o televize, které do posledního pixelu naplní aktuální standardy a požadavky diváků na kvalitní podívanou. Vyberte si i vy z nabídky Full HD televizí Hyundai.

Aplikované filtry

Smazat všechny filtry

Hyundai
Značka
Full HD
Typ rozlišení

Zobrazujeme 1 výsledek Použijte filtr pro zpřesnění požadavků.

Hyundai FLM 43TS543 Smart televizor

Hodnocení: 0 z 5, počet hodnocení: 0

HYUNDAI FLM43TS543SMART

Výprodej −12 %

Úhlopříčka: 43 ", Typ obrazovky: LED, Typ rozlišení: Full HD, OS TV: Linux


8 490 Kč 7 490 Kč

E

O kategorii

Co pro diváka znamená označení Full HD TV?

Full HD TV je ideální na sledování běžného televizního vysílání nebo filmů na Blu-ray. Pro rozlišení Full HD platí, že jde o obraz s poměrem  stran 1920 × 1080 pixelů. Právě Full HD je současný světový standard. S Full HD televizí se těšte na kvalitní obraz bez šumu, zato s věrnými barvami a detaily.

Nástupcem Full HD je čtyřikrát jemnější 4K (Ultra HD). Pokud ale sháníte televizi za rozumnou cenu, s Full HD modelem rozhodně neuděláte chybu.

Full HD televize Hyundai

Full HD televize Hyundai nabízejí příjemný standard pro běžné diváky. Jde o LED televize, některé modely pak podporují i smart funkce. Příjemná je i cena: Respektive poměr ceny a kvality. Už za částku do 10 000 Kč získáte televizi, která bude odpovídat nejen současným standardům, ale skvěle poslouží i v budoucích letech.