Fujifilm X-H2S černá


Digitální fotoaparát, Typ obrazového senzoru: CMOS, Formát snímače: APS-C, Rozlišení: 26,16 Mpx, Max. rozlišení videa: 6240x4160 px, Snímková frekvence videa: 240 sn/s, Rychlost sériového snímání: 40 sn/s, Elektronický hledáček, Vestavěný blesk, Dotyková obrazovka, Typ bajonetu: Fujifilm X, Podporované videoformáty: MOV, MP4, MPEG4, Obrazové formáty: jpg, Raw, Wi-Fi. Více info


Cena 68 989 Kč

Přihlásit se / Registrovat a získat zpět na další nákup : 690 Kč Zobrazit nápovědu


Spočítat splátky

Top příslušenství

Bežná cena
Zdarma
Věrnostní cena Zdarma

Zobrazit všechno příslušenství

Popis produktu

Pokročilá bezzrcadlovka Fujifilm X-H2S v černém provedení disponuje optickým snímačem X-Trans CMOS 4 ve formátu APS-C s rozlišením 26,1 Mpx. Nechybí ani otočný LCD displej s 1,62 miliony obrazových bodů či obrazovým procesorem X-Processor 5.

Skvělý výkon bezzrcadlovky Fujifilm X-H2S

Pokud jste vášnivými fotografy, je bezzrcadlovka Fujifilm X-H2S tou správnou volbou. Díky malým rozměrům 13,63 × 9,29 × 8,46 cm je tento digitální fotoaparát jasnou volbou pro aktivní cestovatele. Standardní a funkční design skrývá vysoce kvalitní komponenty doplněné mnoha užitečnými funkcemi, které vám zajistí ideální podmínky pro vytváření krásných snímků. Základními prvky fotoaparátu jsou 26,1megapixelový optický snímač X-Trans CMOS 4 formátu APS-C a výkonný obrazový procesor X-Processor 5, který zajišťuje dokonalé zpracování každého snímku za všech okolností.

Výkonná stabilizace IBIS a dobrá výbava

Aby byl každý pořízený snímek dokonale ostrý, je fotoaparát vybaven jedinečnou stabilizací IBIS, která zajišťuje vynikající výkon i při fotografování za špatných světelných podmínek. Fotoaparát samozřejmě nabízí také elektronický hledáček s rozlišením 5,76 megapixelu nebo 3" otočný dotykový displej s rozlišením 1,62 megapixelu. Všechny pořízené snímky a videa se ukládají na paměťové karty SD, SDHC, SDXC a CFexpress typu B.

Další funkce a vybavení

Maximální citlivost ISO fotoaparátu Fujifilm X-H2S je 12 800. Maximální rozlišení pro natáčení videa je 6K při 30 fps s funkcí stereofonního zvuku. Fotoaparát nabízí také funkci sériového snímání s frekvencí 40 snímků za sekundu. K dispozici je i funkce detekce obličeje, takže můžete pořizovat portréty nebo fotografovat obličeje s dobrým zaostřením. Samozřejmě nechybí ani Wi-Fi, Bluetooth, USB-C, HDMI a 3,5mm jack.

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Úhlopříčka 3 "
GPS Ne
3D kompatibilita Ne
Max.rozlíš.videa 6240x4160
Rozlišení 26.16 Mpx
Hledáček Elektronický
Formát snímače APS-C

Hodnocení

0,0 / 5

0 recenzí Fujifilm X-H2S černá

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno

Jak pracujeme s recenzemi