Fujifilm Instax Square SQ6 Taylor Swift Edition

Prodej tohoto produktu byl ukončen

Popis produktu

Nezaměnitelný design z edice Taylor Swift

Fotoaparát nabízí jednoduchý a zároveň stylový černo-bílý design. Kompaktní rozměry a nízká hmotnost ho přímo předurčují k tomu, abyste ho měli stále s sebou. Kruch kolem objektivu je z metalického povrchu a vroubkovaný povrch umožní lepší a pevnější držení fotoaparátu, což při častém používání jistě oceníte.

 

Krásné záběry v každé situaci

Vytvářejte krásné záběry plné barev a jasu v každé situaci s analogovým fotoaparátem Instax Square SQ6. Má jednoduché ovládnání, které zvládne i úplný začátečník. Vybaven je vylepšeným automatickým nastavením expozic a ostření. S vestavěným bleskem lze fotografovat za každých světelných podmínek. Obsahuje také tři barevné filtry (oranžový, fialový a zelený). Fotografie mají klasický čtvercový formát s poměrem 1:1.

Tři praktické režimy, které využijete

Fotoaparát zaujme i kreativní fotografy, díky třem užitečným volitelným režimům focení. První režim dvojité expozice (Double Exposure) dokáže spojit dva snímky do jednoho. Druhý režim Macro zachytí detailnější fotografie, které zaostřuje až do 30 cm. A třetí režim Landscape (země) se skvěle chodí při cestování a vytváření širokoúhlých záběrů.

Selfie Mode

V současné době jsou selfie snímky velmi oblíbené, na což společnost Fujifilm nezapomněla ani u tohoto typu fotoaparátu. Speciální Selfie režim nabízí odpovídající jas a vzdálenost fotografování při vytváření autoportrétů. Zrcadlem na přední straně dotáhnete všechny detaily, celá kompozice tak bude splňovat Vaše představy.

Parametry produktu

Další vlastnosti

Značka: Fujifilm

Fyzické vlastnosti a barva

Barva: černá
Šírka: 118,7 mm
Výška: 58,1 mm
Hmotnosť: 393 g
Hloubka: 128,1 mm

Obsah balení

Obsah balení: baterie, český návod

Ostatní

Kód produktu: 16605371

Recenze Fujifilm Instax Square SQ6 Taylor Swift Edition

Pro vložení recenze je potřeba být přihlášen

Jen tak si hodnocení udrží vysokou úroveň.

Přihlásit se / Registrovat se

Příslušenství k Fujifilm Instax Square SQ6 Taylor Swift Edition