Fujifilm Instax Square SQ6 šedý

Fotoaparát od FUJIFILM INSTAX SQUARE SQ6 přichází ve stylovém šedém designu a umožňuje vychutnat si okamžitou fotografii přímo na místě. Jednoduché ovládání a kompaktní rozměry umožňují vzít fotoaparát kamkoli. Fotoaparát si sám měří expozici i ostření díky funkci automatického nastavení. Zajímavostí je selfie režim. Disponuje také režimy Double Exposure, Marco a Landscape. Výhodou jsou také tři barevné režimy blesku- zelený, oranžový a fialový. Čtvercový formát s černými okraji zdůrazní živost a kontrast fotografií. Dokonce má i matici pro stativ, který není součástí balení. Fotoaparát Instax SQ6 promění vaše záběry přímo v umělecké dílo. Zobrazit celý popis

  • Doprava zdarma
  • Sleva 14 %

Popis produktu

Stylový design

Fotoaparát nabízí jednoduchý ale zároveň stylový šedý design. Kompaktní rozměry a nízká hmotnost ho přímo předurčují k tomu, abyste ho měli stále s sebou. Kruch kolem objektivu je z metalického povrchu a vroubkovaný povrch umožní lepší a pevnější držení fotoaparátu, což při častém používání jistě oceníte. Disponuje i maticí pro stativ, který není součastí balení.

Krásné záběry v každé situaci

Vytvářejte krásné záběry plné barev a jasu v každé situaci s analogovým fotoaparátem Instax Square SQ6. Má jednoduché ovládnání, které zvládne i úplný začátečník. Vybaven je vylepšeným automatickým nastavením expozic a ostření. S vestavěným bleskem lze fotografovat za každých světelných podmínek. Obsahuje také tři barevné filtry (oranžový, fialový a zelený). Fotografie mají klasický čtvercový formát o rozměrech 64 x 64 mm.

Tři praktické režimy

Fotoaparát zaujme i kreativní fotografy, díky třem užitečným volitelným režimům focení. První režim dvojité expozice (Double Exposure) dokáže spojit dva snímky do jednoho. Druhý režim Macro zachytí detailnější fotografie, které zaostřuje až do 30 cm. A třetí režim Landscape (země) se skvěle chodí při cestování a vytváření širokoúhlých záběrů.

Selfie Mode

V současné době jsou selfie snímky velmi oblíbené, na což společnost Fujifilm nezapomněla ani u tohoto typu fotoaparátu. Speciální Selfie režim nabízí odpovídající jas a vzdálenost fotografování při vytváření autoportrétů. Zrcadlem na přední straně dotáhnete všechny detaily, celá kompozice tak bude splňovat Vaše představy.

Parametry produktu

Základní parametry

  • Min.ohnisková vzdálenost 300 mm

Další vlastnosti

Značka: Fujifilm

Fyzické vlastnosti a barva

Barva: šedá
Šířka: 119 mm
Výška: 128 mm
Délka: 58 mm
Hmotnost: 393 g

Obsah balení

Obsah balení: Fotoaparát, 2xCR2 batérie, popruh, 3x farebný filt

Baterie

Typ baterie: CR2

Objektiv

Min.ohnisková vzdálenost: 300 mm

Ostatní

Kód produktu: 16581410

Všechny parametry

Recenze Fujifilm Instax Square SQ6 šedý

Pro vložení recenze je potřeba být přihlášen

Jen tak si hodnocení udrží vysokou úroveň.

Přihlásit se / Registrovat se

Příslušenství k Fujifilm Instax Square SQ6 šedý