Fujifilm Instax Square SQ20 béžový

Stylový fotoaparát Fujifilm Instax Square SQ20 představuje kombinaci klasického Instax fotoaparátu a funkcí, které jsou běžné pro digitální fotoaparáty. Tento model je vybaveny LCD displejem, který umožňuje mít živý náhled fotografované scény a následně vám umožňuje úpravy fotek a výběr těch, které chcete vytisknout. Fotoaparát umožňuje ukládání snímků na microSD kartu. Lze nahrávat i krátké videosekvence. 1,5" snímač společně s 4x digitálním zoomem se postarají, aby byly vaše fotografie vždy pěkné. Nabízí také mnoho filtrů a funkcí, které vám umožní vytvářet netradiční a zajímavé snímky. O napájení se stará vestavěná Li-ion baterie. Barva béžová. Zobrazit celý popis

  • Doprava zdarma
  • Sleva

Další varianty produktu

Popis produktu

Stylové provedení

Fujifilm Instax Square SQ20 vyniká svým moderním a velmi praktickým designem, který podtrhuje zajímavý odstín béžové barvy. Tělo fotoaparátu je symetrické a je navržené tak, aby se fotoaparát skvěle držel. Veškeré ovládací prvky jsou prakticky umístěné a vám tak nebude nic bránit ve tvorbě pěkných snímků. Nechybí ani selfie zrcátko, které vám umožní vytvářet pěkné a netradiční selfie snímky.

Vyfotografujete, upravte a vytiskněte

S fotoaparátem Fujifilm Instax Square SQ20 si můžete užívat výhod klasického digitálního fotoaparátu a Instax fotoaparátu. Tento model je totiž vybavený spoustou moderních funkcí, které vám umožní vytvořit zajímavé a netradiční snímky. Na zadní straně se nachází LCD displej, prostřednictvím kterého si můžete upravovat fotografie a vybírat si ty, které chcete vytisknout. Ostatní snímky budou uložené na microSD kartě. Tento displej také umožňuje živý náhled a rychlé upravení jasu a dalších parametrů pro dokonalý výsledek.

Další zajímavé funkce

Mezi další funkce lze zařadit možnost nahrávání krátkých videosekvencí s maximální délkou 15 sekund. Time Shift Collage vám umožní vyfotografovat 4 snímky s vámi zvoleným časovým odstupem a následně je sloučit do jedné. Další zajímavostí je dvojitá expozice, která dokáže dvojím stisknutím spouště vytvořit dvě fotografie a sloučit je do jedné. Funkce Bulb se zase perfektně hodí pro fotografování v noci. Dále fotoaparát nabízí speciální Sequence filtr, který umožní vytvořit snímky se sekvenčním efektem. Nechybí ani filtr selektivní barvy, který ponechá na fotografii jednu vámi zvolenou barvu a zbytek zůstane zobrazený ve stupních šedi.

Integrovaný Li-ion akumulátor

O napájení fotoaparátu se stará integrovaný nevyměnitelný Li-ion akumulátor, který se nabíjí prostřednictvím microUSB portu. Nabíjení trvá cca 2-3 hodiny. Fujifilm Instax Square SQ20 lze přimontovat ne stativ nebo na jakýkoliv držák, který je opatřený 1/4 stativovým závitem.

Parametry produktu

Základní parametry

  • Odolné provedení Ne
  • Min.ohnisková vzdálenost 33 mm

Další vlastnosti

Značka: Fujifilm
Odolné provedení: Ne

Fyzické vlastnosti a barva

Barva: béžová
Šířka: 120 mm
Výška: 130 mm
Délka: 50 mm
Hmotnost: 440 g

Obsah balení

Obsah balení: aparát, popruh

Baterie

Typ baterie: Li-Ion

Objektiv

Min.ohnisková vzdálenost: 33 mm

Ostatní

Kód produktu: 16603218

Všechny parametry

Recenze Fujifilm Instax Square SQ20 béžový

Pro vložení recenze je potřeba být přihlášen

Jen tak si hodnocení udrží vysokou úroveň.

Přihlásit se / Registrovat se

Příslušenství k Fujifilm Instax Square SQ20 béžový