Fujifilm instax mini Link modrá

Kompaktní přenosná tiskárna Fujifilm Instax mini Link v modré barvě vám umožní vytisknout obrázky uložené v chytrém telefonu pomocí připojení Bluetooth a jednoduché aplikace. Vyznačuje se rychlostí tisku cca 12 sekund na jednu fotografii, přičemž podporuje nepřetržitý tisk a na jedno nabití je schopna vytisknout až 100 obrázků. Zařízení nabídne množství funkcí - "Video Print" pro tisk obrázků z videí, či "Party Print" pro tisk více obrázků odeslaných ze smartphonů až od 5 lidí. Ve výbavě má zabudovaný snímač pohybu, se kterým budete moci pomocí pohybů dálkově ovládat fotoaparát, zoomovat i aktivovat spoušť. Instax mini Link je kompatibilní s Instax Mini Instant Film 10 Pack, který se prodává samostatně. Zobrazit celý popis

 • Doprava zdarma

Popis produktu

Kompaktní a snadno přenosná

Kompaktní tiskárna pro smartphony Fujifilm Instax mini Link se může pochlubit malými rozměry a hmotností pouhých 200 g, díky čemuž představuje zábavný nástroj s intuitivním ovládáním, který si můžete vzít kamkoli. Zvolte si barevnou variantu, která perfektně doplní váš styl - Dark Denim, Ash White nebo Dusky Pink.

Tiskněte fotografie ze smartphonu jako nikdy předtím

Vytiskněte si s tiskárnou Fujifilm Instax mini Link oblíbené fotografie a obrázky uložené v mobilním zařízení rychle a jednoduše. Pomocí bezdrátového připojení Bluetooth a aplikace vytisknete jednu fotografii již za 12 sekund, přičemž na jedno nabití je tiskárna schopna vytisknout až 100 obrázků. Pro bleskový tisk zvolené fotografie stačí přejet po displeji smartphonu směrem nahoru. Nechybí ani funkce nepřetržitého tisku, kterou spustíte obrácením tiskárny hlavou dolů a stisknutím tlačítka na zařízení.

Široká škála možností

Tiskárna Fujifilm Instax mini Link nabídne dva módy - Print Mode a Fun Mode, které prostě přepnete změnou polohy zařízení z vertikální na horizontální.

Tiskněte oblíbené obrázky a fotografie ze smartphonu pouhým stiskem tlačítka v aplikaci.


Aplikace vám umožní tisknout také jedinečné snímky z videí.


Díky zabudovanému snímači pohybu budete moci pomocí pohybů dálkově ovládat fotoaparát, zoomovat i aktivovat spoušť.

Funkce "Party Print" vám umožní vytvořit jeden obrázek zkombinovaný z fotografií odeslaných až od 5 lidí. Zapněte si mód "Překvapení" a zjistěte, jaký obrázek si vybrali ostatní až ve chvíli, kdy se fotografie vyvolá.

Zjistěte, jak moc jste si s kamarádem podobní. Funkce "Match Test" na základě odpovědí na otázky v aplikaci od vás obou zobrazí na vyvolané společné fotografii kompatibilitu vyjádřenou v procentech.

Ozvláštněte své fotografie a dodejte jim šmrnc. Aplikace obsahuje 27 návrhů rámečků a umožňuje kombinovat až osm obrázků do jedné fotografie ve 14 stylech koláží a 3 stylech rozdělení obrázku.

Klíčové vlastnosti

 • Kompaktní provedení v modré barvě
 • Technologie tisku: nasvícení světlocitlivého materiálu LED diodami a následné vyvolání obrazu vývojkou
 • Rozlišení tisku: 318 dpi
 • Velikost vyvolané fotografie: 62 × 46 mm
 • Rychlost tisku jedné fotografie: cca 12 sek
 • Podporovaný formát obrázku: JPEG, PNG, HEIF
 • Kompatibilní film: Fujifilm Instax Mini Instant Film 10 Pack
 • Připojení: Bluetooth 4.2
 • Zabudovaná li-ion baterie
 • Nabíjení pomocí přibaleného USB kabelu
 • Bezplatná aplikace dostupná na Google Play a App Store
 • Rozměry: 90,3 mm × 34,6 mm × 124,5 mm
 • Hmotnost: 209 g (bez filmu)
 • Obsah balení: tiskárna, USB kabel, návod

Parametry produktu

Základní parametry

 • Maximální rozlišení (DPI) 300

Fyzické vlastnosti a barva

Šířka: 0,04 m
Výška: 0,12 m
Barva: modrá
Šírka: 9 cm
Výška: 12,5 cm
Hmotnost: 0,2 Kg
Délka: 3,3 cm

Další vlastnosti

Značka: Fujifilm

Tisk

Maximální rozlišení (DPI): 300

Ostatní

Kód produktu: 16640668

Všechny parametry

Recenze Fujifilm instax mini Link modrá

Hodnocení zákazníků

100 % Ohodnotil 1 zákazník, který si produkt zakoupil.

Pro vložení Vašeho hodnocení se prosím přihlaste nebo registrujte.

Hana, 30.12.2020

Fujifilm instax mini Link je dobrý výrobek pro milovníky prodiktů od FUJIFILM. Hodně mě potěšil, kvúli svojí prakričnosti. Má i fotoaparát Instax Mini a tato přenosná tiskárna je víc než dobrým produktem pro tištění fotek/obrázků, které se dají předem upravit v aplikaci. Mohu doporučit všem.

 • Tento produkt je velmi užitečný. Co se týče vzhledu, tak působí poměrně elegantně. Jeho ovládání je jednoduché a velmi se mi líbi jeho velikost, která je vhodná i pro cestování (do kabelky, batohu). Baterie vydrží dlouho bez nabití (v případě že je vypnutý).
 • I přes kladné body na vzhledu, je nutné k ovládání produktu mít smartphone (chytrý telefon), který je schopný operovat přes bluetooth. Také se nesmí s produktem otáčet (možnost spuštění tisku poslední fotky/obrázku)- a to považuji za celkem negativní bod. který ovlivňuje spotřebu foto-papíru.

Příslušenství k Fujifilm instax mini Link modrá