Fujifilm Instax Mini 90 set hnědý

Instantní fotoaparát Fujifilm Instax Mini 90 v elegantním hnědém provedení s kompaktními rozměry umožňuje vytvořit instantní fotografie o rozměrech 62 x 46 mm. Napájení probíhá pomocí Li-ion baterie NP-45A. Fotoaparát nabízí optický hledáček, objektiv s režimem makro od 30 cm, integrovaný blesk s redukcí červených očí a nastavitelný jas tisku barev. Zobrazit celý popis

  • Doprava zdarma
  • Sleva 11 %

Další varianty produktu

Popis produktu

Stylové provedení, které okouzlí

Jednoduché a čisté linie tohoto fotoaparátu vás zaujmou už na první pohled. Fotoaparát se vyznačuje nadčasovým provedením, které působí elegantně a stylově zároveň. Kombinace hnědé a stříbrné osloví stejně dámy i pány. Svými kompaktními rozměry vás při provozu nijak neomezuje a v tašce zabírá jen minimum místa. Během fotografování dokáže Fujifilm Instax Mini 90 automaticky detekovat stupeň jasu snímaného prostředí a zvolit optimální dobu expozici a množství světla v blesku. K dispozici je praktické pouzdro, které chrání fotoaparát před pádem a nárazy.

 

Nabízí množství praktických režimů

Jedinečné fotografie můžete zhotovit prostřednictvím několika režimů, které vám fotoaparát nabízí. K dispozici je například režim Děti, který oceníte zejména při fotografování rychle se pohybujících objektů jako jsou zvířata nebo děti. Vhodný režim pro fotografování v tmavých místnostech je režim Party. Nechybí ani praktický režim Makro, který umožňuje zaznamenat fotografie bez přibližovacího objektivu.

 

Výsledek ihned ve Vašich rukou

Mnozí z vás bez pochyb ocení možnost okamžitého a jedinečného zachycení momentu v tištěné formě. Zachycený moment dostane reálnou a hmotnou podobu, kterou můžete darovat, případně založit do rodinného alba. Fujifilm Instax Mini 90 přichází s množstvím benefitů, které při používání mnohokrát oceníte. Spolu s ním vytvoříte instantní snímky rozměrech 62 x 46 mm za pár minut.

Obsah balení: aparát, film, pouzdro, baterie

Parametry produktu

Základní parametry

  • Odolné provedení Ne
  • Min.ohnisková vzdálenost 30 mm

Další vlastnosti

Značka: Fujifilm
Odolné provedení: Ne

Fyzické vlastnosti a barva

Barva: hnědá
Šířka: 120 mm
Výška: 100 mm
Délka: 60 mm
Hmotnost: 320 g

Obsah balení

Obsah balení: aparát, film, pouzdro, baterie

Baterie

Typ baterie: Li-Ion

Objektiv

Min.ohnisková vzdálenost: 30 mm

Ostatní

Kód produktu: 70100141215

Všechny parametry

Recenze Fujifilm Instax Mini 90 set hnědý

Pro vložení recenze je potřeba být přihlášen

Jen tak si hodnocení udrží vysokou úroveň.

Přihlásit se / Registrovat se

Příslušenství k Fujifilm Instax Mini 90 set hnědý