Fujifilm INSTAX Mini 90 Neo (hnědý)

0 Přidej vlastní hodnocení (0)


Cena na prodejně:

3 990 Kč

Rezervace je zdarma

Měsíčně na splátky spočítat od 399 Kč

Cena v e-shopu:

3 990 Kč

Doprava zdarma

Měsíčně na splátky spočítat od 399 Kč

Skladem v e-shopu 1 ks Kdy bude produkt na prodejně?

Nákupem získáte 39,90 bodů na Věrnostní kartu ElectroWorld

Digitální fotoaparát FUJIFILM Instax MINI 90 nabízí vylepšené funkce a pomůže vám vytvořit nádherné snímky za jakýchkoliv podmínek. Fotoaparát je vybaven funkcemi jako např. režim makro, režim krajina, režim jas nebo výkonný blesk, který vydává ideální množství světla. Všechny režimy a funkce můžete jednoduše ovládat pomocí otočného ovladače a snadno mezi nimi přepínat bez oddálení oka od hledáčku. Nastavit si můžete i jas fotografií a přidat efekt low-key nebo high-key. Digitální fotoaparát používá dobíjecí baterie. Jeho objektiv je výsuvný a umožní vám snímání fotografií na profesionální úrovni.

Zobrazit celý popis

Popis produktu

Výkonný objektiv

Digitální fotoaparát FUJIFILM Instax MINI 90 je vybaven výkonným bleskem, který nabízí ideální množství světla přesně nastavené pro danou vzdálenost od fotografovaného objektu a scény.

Režie focení

K dispozici je i množství režimů, které vám pomohou zhotovit perfektní fotografie. Režim oslava umožňuje zachycení pozadí i fotografovaného objektu ve vynikajícím světle. Režim děti oceníte zejména při fotografování rychle se pohybujících objektů, jako jsou děti nebo zvířata. Ideální režim pro fotografování vzdálených objektů je Režim krajina. K dispozici je také Režim makro, který vám umožní těšit se z úchvatných fotografií zblízka.

Nastavení jasu

Pomocí nastavení jasu vašich fotografií můžete přidat efekt low-key nebo high-key. Digitální fotoaparát FUJIFILM Instax MINI 90 vám tak umožní zachytit snímky s normálním, světlým, světlejším a tmavým jasem.

Režim nekonečno

Fotoaparát je vybaven i Režimem nekonečno, který umožňuje vyhotovení atraktivních nočních snímků nebo zachycení světelných linií. Všechny vaše fotografie tak budou mít působivý výraz a fotografování bude ještě zábavnější.

Režim dvojnásobné expozice

Při používání expozičního režimu nekonečno zůstává závěrka otevřená po celou dobu, dokud držíte stisknutou spoušť. Můžete tak zhotovit atraktivní noční snímky nebo zachytit světelné linie. Všechny vaše fotografie budou mít působivý výraz a fotografování s digitálním fotoaparátem FUJIFILM Instax MINI 90 bude mnohem zábavnější.

Vybavení

Pomocí otočení ovladače můžete snadno přepínat mezi jednotlivými režimy a funkcemi bez oddálení oka od hledáčku. Digitální fotoaparát používá dobíjecí baterie. K dispozici je také závit na stativ, který umožňuje připojení přístroje Instax ke stativu, čímž se zvýší stabilita.

Nahoru

Parametry produktu

Základní parametry

iWi-Fi: Ne
iGPS: Ne
Vodotěsný: Ne
iHledáček: optický
Min.ohnisková vzdálenost: 60 mm

Další vlastnosti

Značka: Fujifilm
Vodotěsný: Ne
Odolné provedení: Ne

Energetické údaje

Vestavěná nabíječka: Ne

Objektiv

Výměnný objektiv: Ne
Min.ohnisková vzdálenost: 60 mm
iMakro od: 30 cm

Blesk

Režimy blesku: Vypnutí blesku, Redukce červených očí
Sáňky na blesk a příslušenství: Ne

Obsah balení

Baterie: Ano

Spoušť

Rychlost závěrky (min): 1 s
Rychlost závěrky (max): 1,8 s

Konektivita

iWi-Fi: Ne

Fyzické vlastnosti a barva

Barva: hnědá
Šířka: 113,4 mm
Výška: 57,2 mm
Délka: 91,9 mm
Hmotnost: 296 g

Funkce

iGPS: Ne
i3D kompatibilita: Ne

Display/Grafika

Dotyková obrazovka: Ne
Výklopný displej: Ne

Baterie

Typ baterie: Li-Ion

Hledáček

iHledáček: optický

Ostření

Manuální ostření: Ne

Všechny parametry

Nahoru

Recenze

Nahoru