Fujifilm Instax Mini 90 Neo hnědý

3 990 Kč ? Ušetříte 13 % 3 490 Kč

Na splátky spočítat

Nelze rezervovat

Nákupem získáte 34,90 bodů na Věrnostní kartu ElectroWorld

Digitální fotoaparát FUJIFILM Instax MINI 90 nabízí vylepšené funkce a pomůže vám vytvořit nádherné snímky za jakýchkoliv podmínek. Fotoaparát je vybaven funkcemi jako např. režim makro, režim krajina, režim jas nebo výkonný blesk, který vydává ideální množství světla. Všechny režimy a funkce můžete jednoduše ovládat pomocí otočného ovladače a snadno mezi nimi přepínat bez oddálení oka od hledáčku. Nastavit si můžete i jas fotografií a přidat efekt low-key nebo high-key. Digitální fotoaparát používá dobíjecí baterie. Jeho objektiv je výsuvný a umožní vám snímání fotografií na profesionální úrovni. Zobrazit celý popis

  • Výprodej − 13 %
  • Doprava zdarma

Další varianty produktu

Popis produktu

Výkonný objektiv

Digitální fotoaparát FUJIFILM Instax MINI 90 je vybaven výkonným bleskem, který nabízí ideální množství světla přesně nastavené pro danou vzdálenost od fotografovaného objektu a scény.

Režie focení

K dispozici je i množství režimů, které vám pomohou zhotovit perfektní fotografie. Režim oslava umožňuje zachycení pozadí i fotografovaného objektu ve vynikajícím světle. Režim děti oceníte zejména při fotografování rychle se pohybujících objektů, jako jsou děti nebo zvířata. Ideální režim pro fotografování vzdálených objektů je Režim krajina. K dispozici je také Režim makro, který vám umožní těšit se z úchvatných fotografií zblízka.

Nastavení jasu

Pomocí nastavení jasu vašich fotografií můžete přidat efekt low-key nebo high-key. Digitální fotoaparát FUJIFILM Instax MINI 90 vám tak umožní zachytit snímky s normálním, světlým, světlejším a tmavým jasem.

Režim nekonečno

Fotoaparát je vybaven i Režimem nekonečno, který umožňuje vyhotovení atraktivních nočních snímků nebo zachycení světelných linií. Všechny vaše fotografie tak budou mít působivý výraz a fotografování bude ještě zábavnější.

Režim dvojnásobné expozice

Při používání expozičního režimu nekonečno zůstává závěrka otevřená po celou dobu, dokud držíte stisknutou spoušť. Můžete tak zhotovit atraktivní noční snímky nebo zachytit světelné linie. Všechny vaše fotografie budou mít působivý výraz a fotografování s digitálním fotoaparátem FUJIFILM Instax MINI 90 bude mnohem zábavnější.

Vybavení

Pomocí otočení ovladače můžete snadno přepínat mezi jednotlivými režimy a funkcemi bez oddálení oka od hledáčku. Digitální fotoaparát používá dobíjecí baterie. K dispozici je také závit na stativ, který umožňuje připojení přístroje Instax ke stativu, čímž se zvýší stabilita.

Parametry produktu

Další vlastnosti

Značka: Fujifilm

Energetické údaje

Vestavěná nabíječka: Ne

Blesk

Režimy blesku: Redukce červených očí, Vypnutí blesku

Obsah balení

Baterie: Ano

Spoušť

Rychlost závěrky (min): 1 s
Rychlost závěrky (max): 1,8 s

Fyzické vlastnosti a barva

Barva: hnědá
Šířka: 113,4 mm
Výška: 57,2 mm
Hmotnost: 296 g

Ostatní

Kód produktu: 16423981

Recenze Fujifilm Instax Mini 90 Neo hnědý

Hodnocení zákazníků

100 % Ohodnotil 1 zákazník, který si produkt zakoupil.

Pro vložení Vašeho hodnocení se prosím přihlaste nebo registrujte.

Kengo, 26.4.2020

Příslušenství k Fujifilm Instax Mini 90 Neo hnědý