Fujifilm Instax Mini 90 červený Set

Nelze rezervovat

Při nákupu produktu získáte extra hodnotu bodů 479,00 bodů na Věrnostní kartu ElectroWorld

Fujifilm Instax Mini 90 v červeném provedení přichází v kompaktním a elegantně zpracovaném těle s množstvím skvělých funkcí. Při fotografování jedinečných momentek se můžete těšit na dvojitou expozici a také vámi řízenou expozici "Bulb". Fotoaparát poskytne výběr i několika režimů, jako je například Makro režim, Dětský režim, fotografování na výšku anebo třeba ovládání jasu. Dále je Fujifilm Instax Mini 90 vybavený standardním stativovým závitem, výkonným bleskem, černobílým LCD displejem a optickým hledáčkem. Okolo objektivu se nachází luneta pro snadné přepínání režimů. Napájení zajišťuje li-ion baterie. Součástí balení je navíc 10 ks filmů, pouzdro na fotoaparát a stylové album na fotografie. Zobrazit celý popis

  • Výprodej
  • Doprava zdarma
  • Extra 10 % bodů zpět na Věrnostní kartu

Popis produktu

Stylový "instantní" fotoaparát

Fotoaparát Fujifilm Instax Mini 90 je kompaktním a stylově zpracovaným fotoaparátem, který svým vzhledem i možnostmi připomíná klasické analogové fotoaparáty. Vezměte svůj fotoaparát a zaznamenejte momentky se svými přáteli rychle, jednoduše a kvalitně s okamžitým výsledkem. Svými vlastnostmi a možnostmi vám umožní vytvářet zajímavé a netradiční fotografie, které se budou líbit nejenom vám, ale i vašim blízkým. Výhodou tohoto modelu je provoz na dobíjecí Li-ion baterii, která poskytne dostatek energie na vyfocení až 10 balíčků filmů při standardních podmínkách.

Kreativitě se meze nekladou

Aby byl každý váš snímek originální, nabídne vám fotoaparát Fujifilm Instax Mini 90 volnost a spoustu režimů, které vám pomůžou při tvorbě fotografie. K tomu navíc disponuje možností dvojité expozice a "Bulb" expozice, která bude plně ve vašich rukou. Mezi režimy najdete například Dětský režim pro zachycení rychle se pohybujících objektů, Makro režim, Party režim, který vám umožní jasně zachytit požadované objekty i v horším osvětlení, nechybí ani možnost fotografování na výšku. Dále vám fotoaparát umožní i práci s jasem.

Výkonný blesk a optický hledáček

Součástí fotoaparátu je také optický hledáček poskytující maximální kontrolu nad kompozicí fotografie. Během pohledu přes hledáček můžete volit mezi režimy pomocí otočné lunety, která se nachází kolem objektivu. Díky tomu můžete okamžitě reagovat na změnu kompozice. Dalším užitečným prvkem je výkonný blesk, který vám pomůže při fotografování za zhoršených světelných podmínek. Výhodou je i integrovaný stativový závit, takže můžete svůj fotoaparát připevnit na stativ nebo tripod.

Startovací výbava

Spolu s fotoaparátem dostanete také základní startovací výbavu. Součástí balení je 10 kusů standardních filmů a černé ochranné pouzdro na fotoaparát. Součástí balení je také stylové album na fotografie, která vám umožní uchovat své vzpomínky pohromadě a na bezpečném místě. K vytvoření první fotografie tak nebudete potřebovat nic navíc, vše potřebné je součástí balení. 

 

Parametry produktu

Základní parametry

  • Odolné provedení Ne
  • Min.ohnisková vzdálenost 30 mm

Další vlastnosti

Značka: Fujifilm
Odolné provedení: Ne

Fyzické vlastnosti a barva

Barva: červená
Šířka: 60 mm
Výška: 113 mm
Délka: 90 mm
Hmotnost: 300 g

Obsah balení

Obsah balení: balení filmu Instax mini (10list), fotoalbum

Baterie

Typ baterie: Li-Ion

Objektiv

Min.ohnisková vzdálenost: 30 mm

Ostatní

Kód produktu: 70100144271

Všechny parametry

Recenze Fujifilm Instax Mini 90 červený Set

Pro vložení recenze je potřeba být přihlášen

Jen tak si hodnocení udrží vysokou úroveň.

Přihlásit se / Registrovat se

Příslušenství k Fujifilm Instax Mini 90 červený Set